Pereiti prie turinio
kicule

Ar buvote kada nors įžeista-(-tas) mūsų forume?

Ar buvote kada nors įžeista-(-tas) mūsų forume?  

31 narys prabalsavo

  1. 1. Ar buvote kada nors įžeista-(-tas ) mūsų forume?

    • Ne,niekada
      18
    • Taip,dėl to labai išgyvenau
      6
    • Taip, bet man vienodai kas ką sako!
      7
    • 0


Rekomenduojami pranešimai

Nes ta blogietė ją įžeidusi buvau aš. Dėl to esu gavusi įspėjimą. Tad jei nesigaudai situacijoj, tai geriau patylėk...

Eitvyde- manes uzciaupinet nereikia... puikiausiai gaudausi situacijose i kurias rasau....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labai mėgsti kai tavęs perklausia ania? :grin:

atspiejai.... :flower:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kol kas lankausi šiame forume būtent dėl to, kad čia gana maloniai bendraujama (ko, deja, negalėčiau pasakyti apie kitą populiarų moteriškių forumą, kuriame lankausi :) ). Nesu įžeidi, o ir moku už save pastovėti, jei reikia, bet kol kas atrodo, kad čia to neprireiks, nes visi forumiečiai tikrai šaunūs :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne nesu buvus izeista , ir tikiuosi kad neizeis :(

lankausi cia nes cia dalyvauja , nes cia nera tokio lojimo , kaip kituose forumuose , kaip tik ikasti ar ka suvelti ant kito zmogaus ..


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, nepasitaike, del to cia ir lankausi, nes sis forumas man tarsi nedidelis artimu man zmoguciu ratas


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kol kas lankausi šiame forume būtent dėl to, kad čia gana maloniai bendraujama (ko, deja, negalėčiau pasakyti apie kitą populiarų moteriškių forumą, kuriame lankausi :bloga: ). Nesu įžeidi, o ir moku už save pastovėti, jei reikia, bet kol kas atrodo, kad čia to neprireiks, nes visi forumiečiai tikrai šaunūs :zaraz:

 

Ne, nepasitaike, del to cia ir lankausi, nes sis forumas man tarsi nedidelis artimu man zmoguciu ratas

 

ptitariu merginom :super:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, neikarto niekas neizeide,visi cia draugiski,nors retokai lankausi,bet jai ko nesuprantu paklausus visada gaunu atsakima.tik pasigendu nauju temu,visada tos pacios :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, man dar nebuvo kad kas nors įžeistų

 

tiesa, buvo toks momentas kai esu po vienos forumietės žodžių pasijautusi labai jau nejaukiai, bet neįsižeidžiau, atvirkščiai pradėjau galvoti, ar verta kelti savo problemas į viešumą, nors kartais apiue tai bet ir draugams negali pasakyti, o juk pasikalbėti tai reikia su kuo nors. Tai juk žmoniška

 

tikiuosi aš taip pat nieko neįžeidžiau, o jei ką nors įžeidžiau tai tikrai labai atsiprašau

 

man šitas forumas patinka, čia tikrai labai miela ir šilta


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šis forumas man kuo toliau tuo labiau vis pradeda labai patikti. Čia labai maloniai ir šiltai priima :gele: Ir tikrai dar niekas nebuvo įžeidęs ir tikiuosi neįžeis :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kol kas lankausi šiame forume būtent dėl to, kad čia gana maloniai bendraujama (ko, deja, negalėčiau pasakyti apie kitą populiarų moteriškių forumą, kuriame lankausi :) ). Nesu įžeidi, o ir moku už save pastovėti, jei reikia, bet kol kas atrodo, kad čia to neprireiks, nes visi forumiečiai tikrai šaunūs :D

Ko gero tai yra dėl to, kad forumas dar nėra didelis ir tokių dalyvių, kurie kitus įžeistų, dar ne daug.. :rolleyes:


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo kaz kas tai panasous,bet stengiosi nekreipt demesio :rolleyes:


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
buvo kaz kas tai panasous,bet stengiosi nekreipt demesio :D

:rolleyes: ogo per tokį trumpą tavo buvimo laikotarpį šiame forume jau kažkas tave įžeidė :)


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.