Pereiti prie turinio
kicule

Vaikystei jums patikdavo žaisti ...

Rekomenduojami pranešimai

Koks buvo mėgstamiausias žaidimas vaikystėje ?

 

Man labai patikdavo žaisti su mašinytėm ir arkliukais

Kieme žaidėme toki žaidimą kaip chalichalo,arba aš žinau 5…


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats geriausias žaidimas būdavo žaisti slėpynių su visos laiptinės vakais :sird:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaimynes sode statydavom namus is antklodziu ir pledu,gyvenom seimomis,kur leles-musu vaikai :hm: Zaisdavom slepyniu su primusimais :pana3: Paskui kvadratas prasidejo.Koncertuodavom kaimynams :super: O atsimenu vakarais vaziuodavo tokia didele masina ir apacioj purksdavo vandeni,dulkes nuo gatviu plaudavo.Tai kiekviena vakara begdavom per ta srove sokineti... :D


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvadratas ir man labai patikdavo :pana3:

oh.... kaip laikas bega... dabar paskaiciau ir uzsimaniau trumpam i vaikyste :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Megstamiausias zaidimas buvo "guma", dar patikdavo zaisti strelemis, slepynes. Kvadarata zaisdavome vasara ir labai daznai, nes uz namo turejome didele aikstele, o ziema toje aiksteleje buvo ciuozykla tai paciuzos ziema ramybes neturejo.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mazas aas prie namu sokinejau gumyte su mergaitem, slepynes, o labiausiai patiko zaisti daktarus :pana3:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kieme buvo daugiau berniukų?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mazas aas prie namu sokinejau gumyte su mergaitem, slepynes, o labiausiai patiko zaisti daktarus :pana3:

 

 

 

nu tu cia parasei :super::hm: :D


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi,gumyte ir mes sokinejom :D Dar kara zaisdavom:lakstydavom su pagaliais ir rekdavom "paf paf",imdavom i nelaisve,saugodavom,vaduodavom... :lol:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oi,gumyte ir mes sokinejom :D Dar kara zaisdavom:lakstydavom su pagaliais ir rekdavom "paf paf",imdavom i nelaisve,saugodavom,vaduodavom... :lol:

Guma ir man labai,abai patkdavo ir ne tik kieme, o ir mokykloj per pertrauka :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi patikdavo sokinete per gumyte, buvo megstamiausias zaidimas


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Augau kaime. Tai žaislais vasarą būdavo viskas kas po ranka. Žiemą nebepamenu kuo trumpindavau savo laiką. Pirmą lėlę gavau šešerių. Jaučiausi kiek per didelė turėt lėlę. Tiesa, dar buvau gavusi meškiuką iš porolono, bet močiutė jį panaudojo vietoj kempinėlių. Užtat vaikams priperku žaislų už šimtus, tūkstančius litų. :hm:


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.