Pereiti prie turinio
kicule

Vaikystei jums patikdavo žaisti ...

Rekomenduojami pranešimai

as kaip tik fizinio mokykloj nemegau :lol:

as taip pat-nekenciau sitos pamokos.stengiausi issisukti nuo jos visada. :D :mda: :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:super: galvojau jau as viena tokia nemegstanti fizinio pamokos :lol: :super:

Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:super: galvojau jau as viena tokia nemegstanti fizinio pamokos :lol: :lol:

tikrai kad neviena. tokiu plna :super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai malonu tai girdeti :tongu:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man fizinis labai patikdavo, nes dažniausiai aš ji labai mažai dariau :mirksiukas:

Labai sportavau, dėl to per fizinio pamoka man galima sakyt nebuvo ką ten veikt :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka sportavai? :lol: :rolleyes:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o ka sportavai? :lol: :rolleyes:

dziudo :super::mda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:rolleyes: ne kiekviena tai pasirinktu :lol:

Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesiog labai patiko :ledai:

O nuspriandziau pabandyt,nes nuo mazens su tetis ivairiu kovu mokyno,ji pats boksininkas (sporto meistras) :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TAI DABAR KICULE MOKI APSIGINTI???? :ledai:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar anksyvoj vaikystej zaizdavau, ant smelio su masinom, statydavau pillis, veliau kara, kai prasidejo videkai tai nyndze buvau :angry: po to kai paaugau krepsini su bachutai varydavau , visada mane imdavo i komanda , nes buvau snaiperis, merginos man pavydedavo :unsure: Na kas liecia sporta , mano silpnybe buvo :angry: o dabar matyt pasenau jau

ai tiesa, kas liecia leles, tai taip turejau, ir zaidziau ,bet ne taip noriai , kaip kara, dar tiesa patikdavo zaisti parduotuvem, visad budavau pardaveja :angry::tongu:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o mes zaisdavom irgi parduotuves, mokyklas, namus, kara, gaudynes. salia namu budavo tokis zilvytis, sakomis iki zemes, tai ten mes pasidarydavom savo namus, paskui kai tas sakas nutrumpino, tai is paklodziu ir pledu darydavom namus arba sandeliukuose namai budavo, nes gyvenom kaime ir seniau prie daugaibuciu budavo mazi sandeliukai malkoms, kol centrinio nebuvo.

veliau jau prasidejo sokinejimai per gumyte, o mokykloj visu buvo megiamas besibolas, kvadratas ir krepsinis buvo nemegemiausi, nes i krepsi nepataikydavau :geda: o kvadrate pirma ismusdavo :x1:

na koncertus tai su sese rengdavom pas mociute, ten toki laiptai i veranda budavo tuja juos uzstodavo, tai mes abidvi jau kad plesdavom pakaitomis. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.