Pereiti prie turinio
kicule

Vaikystei jums patikdavo žaisti ...

Rekomenduojami pranešimai

Aha,prisimenu,Melyssa ta zaidima...Mes irgi zaisdavom... :doh:

 

P.S.Kai as pagalvoju,kiek mes zaidimu turedavom...O dabar...Saudyti,mustis,spardytis-daugiau jie nieko nenori...

jau tikrai,siais laikais vaikai "nevaikiski".... :aaa: nuo 2metu jau prie kompjuteriu puola,ju pagrindinis idomiausias zaidimas... ir praktiskai visu vaiku....nieko jie daugiau nemato...arba ziureti multikus kur vienas kita zudo,kraujais taskosi ir t.t. :hm: siaubas!!!!


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jechala masina,stop... ir dar pamirsau kaip vadinosi toks zaidimas,kur tipo reikejo ateiti i parduotuve ir pirkti lele (turiejo zaisti daug vaiku) ir ten tipo renkesi,o kai issirenki ir kai sumoki pardaviejui,tipo ta lele pabegdavo ir tu turejai ja pagauti........... :aaa: kazkaip taip,ligtais,nebeatsimenu jau,bet labai patikdavo buti lele :doh:

mes tokių nežaisdavom, pirmą kart girdžiu...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mes tokių nežaisdavom, pirmą kart girdžiu...

keista :mirksiukas: gal to tarpu,pas jus,tai buvo nepopuliaru.... :coffee:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labiausiai patikdavo krepsinis, tenisas, riedlentes ir rieduciai :mirksiukas: berniukiski zaidimai :coffee:

Na kartais ir barbem zaisdavau,kai kenas budavo neistikimas :bredis:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
keista ;) gal to tarpu,pas jus,tai buvo nepopuliaru.... ;)

na tiesa sakant ir as nepamenu tokio zaidimo :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man labjausiai patikdavo zaisti su barbem , lelem , sokineti guma ;) :) :) o kieme zaisdavom , su popieriais , vyrus turedavom , dviracius vietoj masinu , :D :D :D nu geras budavo , noreciau i vaikyste gryzti ;)


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man labjausiai patikdavo zaisti su barbem , lelem , sokineti guma ;) :) :) o kieme zaisdavom , su popieriais , vyrus turedavom , dviracius vietoj masinu , :D :D :D nu geras budavo , noreciau i vaikyste gryzti ;)

oj barbem ir as labai megdavau zaisti..... kartais ir man norisi vaikystes... gyventi be rupesciu- priziurimai tevu, pamaitintai ir panasiai......


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oj barbem ir as labai megdavau zaisti..... kartais ir man norisi vaikystes... gyventi be rupesciu- priziurimai tevu, pamaitintai ir panasiai......

as dar atsimenu , barbem rubelius , nuo draugiu ''pasiskolindavau '' poto sako cia mnao , sakau ne mna mama vakar nupirko ;) ;) :)


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as dar atsimenu , barbem rubelius , nuo draugiu ''pasiskolindavau '' poto sako cia mnao , sakau ne mna mama vakar nupirko ;) :) :)

tai tokia isdykusi buvai? as tai buvau auksinis neproblematiskas vaikas ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai tokia isdykusi buvai? as tai buvau auksinis neproblematiskas vaikas ;)

o dieve , kaip maza kokiu 5 gal 6 metu buvau tai sake s, zaidzia mergytes darzeli , mes su drauge nuvarom , nauju aislu norisi (nors ju kruva ) tai sakau tai draugei , tu nueik jai uz krumo kazka parodyk , as griebiu ir begu , o tu kaip niekur nieko sakyk einu namo , uzeisi uz tvoros ir bek , ji biski jaunesne uz mane buvo ;) :) :)


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o dieve , kaip maza kokiu 5 gal 6 metu buvau tai sake s, zaidzia mergytes darzeli , mes su drauge nuvarom , nauju aislu norisi (nors ju kruva ) tai sakau tai draugei , tu nueik jai uz krumo kazka parodyk , as griebiu ir begu , o tu kaip niekur nieko sakyk einu namo , uzeisi uz tvoros ir bek , ji biski jaunesne uz mane buvo :( :( :D

negeras negeras vaikas buvai.......


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tikrai , tada baime , sakes budavo kokjia , o jei i namus ateis ieskot , bet dabar is tokiu durnumu juokas ima , nors ir tos mergytes gaila :( na bet laiko kaip sakant atgal neatsuksi


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.