Pereiti prie turinio
kicule

Rytas...

Rekomenduojami pranešimai

Rytas...

Aisku kad dazniausiai buna kad rytas prasideda nuo zadintuvo :closedeyes:

O toliau...??? :schmoll:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man da?niausiai be ?adintuvo, nes miegu kiek noriu :closedeyes: .Toliau...toliau tuoletas, danto mazgojimas ir viskas kas susije su vonia, paskui ?inoma cigarete :schmoll: , arbatele su pusryeiais, bet tai jau prie kompo- xforume :wink: . Na turbut viska i?vardinau...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o a? kaip kate pirmiausia pavalgau :essen , tada a vonia :geda , negi :b040[1]: , o paskui valgysi :grin: ? po vonios, rengiuosi, per?velgiu el.pa?ta, forumus (max 30 min)ir darban.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano rytas labai greitas. Is lovos i vonia, i rubus ir i darba. Lekiu kulversciais nes turiu liga veluoti :geda Kartais nei kavos neisgeriu :swoon2[1]: Na o iseigines tai miegu puse dienos,o po to ka nors sugalvoju nenuobodaus :grin:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia ryte suzvimbia ?adintuvas mobiliake...tada a? zvimbiu a virtuv? ir sunui verdu kava-jis labai megsta trys viename...Tada ja prikeliu ir i?leid?iu a mokykla.Kai jis i?eina,lieka man visa valanda iki i?ejimo a darba-arba keliauju a lovyt? pas vyra arba i?siverdu kavos ir pabunu virtuveje.O savaitgaliais miegu iki dvyliktos, tik girdisi, kaip vaikai tyliai sau pusryeius ruo?iasi...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is pradziu vyriokas iseina, mane aisku prizadina...as atsikeliu apsirengiu ir varau i darbeli...jokiu pusryciu nesinori...darbe paskui kokiu cukierku prisislamsti...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano rytas prsideda taip: vyras pazadina, kad vaikui i dazrzeli rubus suruosciau, einu praustis, darau vyrui ir sau pusrycius, vyras grizta is darzelio, abu pusryciaujam, tada jis i darbeli as einu puostis i savo darba, o ja paskui stacia galva begu i darba,nes dazniausiai per daug laiko prie veidrodzio prasedziu :laugh: :geda:

 

O laisvom dienom tai mieg tiek kiek noriu, paskui atsikeliu visiems pusrycius padarau ir toliau einu vartytis i lovyte :pack2_thumbup[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... Kai pabundu, visuomet pasijuntu siaubingai nepatenkinta- esu kaeio gimines: galeeiau ne pus?, o visa gyvenima miegoti...Tada einu ?adinti vaiko ir prasideda maratonas, kuris vadinasi taip: kaip i?eiti i? namo nei?ejus i? proto...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
... Kai pabundu, visuomet pasijuntu siaubingai nepatenkinta- esu kaeio gimines: galeeiau ne pus?, o visa gyvenima miegoti...Tada einu ?adinti vaiko ir prasideda maratonas, kuris vadinasi taip: kaip i?eiti i? namo nei?ejus i? proto...

U?jaueiu, nes ryte ilgiau pamiegot ir pati megstu, tik va galimybe retai kada pasitaiko :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesvarbu, kad ir kokiu laiku tureciau keltis, vistiek man didziausia kancia :swoon2[1]: ach ...galeciau miegoti ir miegoti :rolleyes:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eikit jus miegales...juk ir taip didziaja gyvenimo dali pramiegam...o juk aplinkui sitiek visko atsitinka...taigi karta gyvenam, paskui nebus kada viska patirt...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ciskiantis zadintuvas, eilute i vonia, garuojanti kava ant stalo, kuria ruosia vyras ir vaiko isleidimas i mokykla bei pacios kulniavimas i darba


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.