Pereiti prie turinio
kicule

Rytas...

Rekomenduojami pranešimai

oi, mano rytas galima sakyt siaubingas.Paeiam miege pa?adina mane mano karapuzikas :doh Tada begu daryt mi?inela,bet pakeliui ajungiu kompa :boredom: Tada pamaitinu savo mergina,lekiu prie kompo,pased?iu 5min,lekiu pasidaryt kavos,tada vel prie kompo,o jei dar pradeda verkt mergina,tai :doh

:essen ir :b040[1]: jau apie 12h

geras rytas pas tave-pas mane panasus.tik jau nemoku taip papasakoti kaip tu :pack2_thumbup[1]:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano rytas tai lyg ir neblogas..mazyle keliasi apie 9 arba 9.30..isgeria pienuka ir kartais dar posmeli numinga arba keliames ir einam jos filmuku ziureti (tiksliau ji ziuri, o as prie kompo sedziu :laugh: ) dar pazaidziam, o 12 kartu pavalgom :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mano rytas tai lyg ir neblogas..mazyle keliasi apie 9 arba 9.30..isgeria pienuka ir kartais dar posmeli numinga arba keliames ir einam jos filmuku ziureti (tiksliau ji ziuri, o as prie kompo sedziu  :laugh: ) dar pazaidziam, o 12 kartu pavalgom :bigsmile:

oi tikrai geras rytas.kaip gerai kad tavo mazule taip ilgai miega,na bet ji jau didele mergaite pas tave. :laugh:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oi tikrai geras rytas.kaip gerai kad tavo mazule taip ilgai miega,na bet ji jau didele mergaite pas tave. :laugh:

 

O tu, Oksana, ar bandei savo mazule migdyti taip, kaip rekomendavau..jeigu dar ne, tai tikrai pabandyk, nes kuo anksciau pradesi, tuo geriau ir lengviau bus..aisku, as suprantu, kad kiekvienas vaikas skirtingas, bet velgi jei iprasit prie tokio miegojimo rutinos, manau, kad ir paaugus mergytei, ir jums patiems bus lengviau :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NE DAR NEBANDZIAU,BET BUTINAI PABANDYSIU SIOM DIENOM,NES LABAI JAU SUNKU MIGDYTI ANT RANKU.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Gintaras

Man linksmai buna kadangi turiu lankyti mokykla pamokos prasideda 8.00

tai mama arba sese prikele 7.40 tada nueijnu apsivelku 7.45 laukiu skambucio i duris klasioko tada islendu pasakau tuoj dar praeijna 10min ir lekiu :).. Kadangi gyvenu 100m iki mokyklos man visai patogu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prabudina mano pacanas :geda::geda: . ma-ma, ma-ma. atsimerkiu ir matau ? save ?i?rin?ias, besi?ypsan?ias m?lynas akutes :baby:


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keliuosi apie 7h, kadangi pamokos 8h prasideda.

Rengiuosi, prausiuosi, šukuojuosi, išgeriu arbatos.. kaip jau ir galiu išeiti :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano rytas prasideda kai gaunu is buteliuko i galva (teisingiau i veida), tada dar dukryte liepia eiti atnesti arbatos. :singer:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jeigu paskaitos prasideda 8 ryto, tai prasideda šokimu staigiu iš lovos, bėgimu į lauką su šuniu, snukelio praprausimu ir bėgom į mašiną.

O jeigu nuo pietų pvz 12-13 val. Tai atsikeliu išsimiegojus 9-10 ryto. Pirmą pasiimu kompą į lovą, ir dar padrybsau. Paskui einu į dušą, kol pasidažau, dar pasėdžiu prie kompo, tada plaukų džiovinimas ir vėl bėgom šunį vest ir į mašiną.

Taip ir nelieką niekad laiko pusryčiam....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nedirbu,bet keliuosi be 20 minuciu 7 val.Ruosiu pusrycius vyrui ir sunui.Pati atsigeriu kavos,o paskui ,kai iseina,vyrai "i darbus",jau kasdiene ruosa.Netrukus ir mazoji keliasi...Uztat savaitgali didziausias noras-pamiegoti


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano rytas prasideda apie 9val. tai kaip ir liuks bet kai sunelis buvo mazesnis tai prasededavo rytas 7 val o miegot ziauriai norejosi :mirksiukas:


66288.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.