Pereiti prie turinio
kicule

Rytas...

Rekomenduojami pranešimai

rytas prasideda mano taip keliuos kai vaikas pabunda tada einu valgyt jam daryti,pavalgom o tada iki pietu jau kuom nors uzsiimam :hm: lelius kai uzmiega tada eiunu dirbti savu darbu


.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano rytas prasideda labai panasiai kaip ir Lauros,atsikeliam su vaikuciu po 9 val., padarau pusrycius,pavalgom,pasiklojam lovytes.Po to jis eina zaisti arba ziureti multiku,o as per ta laika gaminu valgyti.


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

musu rytas velus buna apie 12val mano mazike tik keliasi ir kaip visad poudukas pirma po reikaliuko y vonia praustios ir pusrytelis nors skaityciau jau pietus :rolleyes:


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano rytas dabar irgi prasideda be jokio zadintuvo, o su mazio prabudimu, prabundu ir as ir prasideda viskas prausimasis, rengimasis, pusryciavimas ir t.t. nepastebiu kaip ir diena prabega.... :mirksiukas:


Jei norite, kad gyvenimas jums šypsotųsi, iš pradžių dovanokite jam savo gerą nuotaiką. (B. Spinoza)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mazzoji atsibunda apie astunta,keliames,atsiprausiam.padarau mazajai valgyt,pavalgotada didzkis lipa is lovos eina pusryciaut.Na o galugale einu ir as pavalgyt bei kavos atsigert.cia tip kai didzkis i darza neina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

fuj...... :rolleyes: nekenciu ryto!!! Visada truksta miego ir toks tinginis keltis,bet....atsikeliam su dukryte apie 10:30,uzkloju lovytes,pakeiciu pampi dukriukui:grin: aprengiu ir :mirksiukas: o paskui,mano eile ateina,i vonia praustis....rengtis..o paskui ko greiciau i virtuve kavos ir cigarete....


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o pas mane dabar- prabundam apie 10 val. mazoji bega i tualeta, as tuo tarpu patikrinu emailus, banko saskaita, tada prausiames, pusryciaujam, tvarkomes namie....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasibudimas 10 val, pasirazymas, islipimas is lovos 10.30, vonia, apsirengimas, rytine kava ir kokia 12 val namu ruosa :cocktail: neidomus rytas, zodziu :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekenciu rytu!!!

Vakarais dazniausiai lb velai nueinu miegot (kad ir anksciau nueinu, negaliu uzmigt, galvoju apie kazka, kuriu planus ir t.t.)

ir paskui ryte ziauriai sunku keltis. Nespeju nei pusryciu pavalgyt (nors ir nenoriu ju, tiesa pasakius xD ), kartais net arbatos isgert...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As prabundu kaip vyras iseidamas i darba rakina duris. Tai buna apie 7 val. Tada pasivolioju iki kokiu 7,30 val ir keliuos, nes reik sunu vesti i darzeli.


line_vaikai1-669933.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_vaik3-slank.gif_time_1111010400_time2_1214946000_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano rytas prasideda dukrytes balsu,kai ji pabunda ir tiesiai pas mane,na o paskui jau iprasti rupesciai-prausimasis,valgymas ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.