Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Maisto papildai

Rekomenduojami pranešimai

Ar vartojate maisto papildus? Kokius?

Ka manote apie vitaminus? Ar jie pakeieia dar?oves?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as geriu vit b5, kad galeciau nenukvakti nuo vaiku ir protiskai kazka sumastyti


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš karts nuo karto nusiperku kompleksą vitaminų + mikroelementų, kartais alaus mieles panaudoju, dažnai perku maisto papildą smegenim, tik nepamenu :mirksiukas: kaip vadinas.

Ar pakeičia daržoves :this: , jei klausi dėl vitamino - manau didele dalim taip, bet geriausia ir daržoves valgyt a015.gif ir vitaminus gert.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mama ma?daug treji metai pastoviai vartoja avairius papildus.Ji sako, kad jaueiasi tikrai gerai. Ir dabar pra?e, kad gimtadieniui jai nepirktume jokio dovano, o geriau papildo, nes jie brangus...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Man negalima jokio sintetinio vitamino , ankseiau dar geriau maisto papildus su A,C,E + selenas . Pagal naujus tyrimus jau liepe ir ?io nevartot , tik naturaliais gaunamais i? dar?ovio ir vaisio :blink: tad nuo rudens negeriau , bet kraujas labai geras kol kas . O 10 meto ka?kaip i?vien ant papildo gyvenau - nesuprasi to daktaro :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? pati mielai juos gereiau, jei...prisimineiau. Kadangi dukra ma?a, negaliu jo laikyti taip, kad matyeiau ir prisimineiau.

Kai prisimenu, i?geriu NEUROZAN ir PANANGINO. (Ka tik tai padariau.) Kai pajuntu, kad viskas ir visi mane nervina, geriu B vitaminus.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
A? pati mielai juos gereiau, jei...prisimineiau. Kadangi dukra ma?a, negaliu jo laikyti taip, kad matyeiau ir prisimineiau.

Kai prisimenu, i?geriu NEUROZAN ir PANANGINO. (Ka tik tai padariau.) Kai pajuntu, kad viskas ir visi mane nervina, geriu B vitaminus.

 

 

A? ir karts nuo karto geriu vitamina B. Bet tik todel kad man jau 8 metai kaip i?tisai skauda galva :blink:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vitaminai ir maisto papildai, jeigu juos vartot ne reguliariai duoda labai mažai naudos, o kai kurie tai jokios. Kalbėjau su farmacininke (dirbam vienam pastate, dažnai paplepam), tai sake, kad dauguma duoda nauda tik suvartojus tam tikrą kiekį. Tai, kad ant buteliuko (ar pan.) parašyta dienos norma, tai dar nereiškia, kad jei šiandien išgėrei, tai jau tai dienai turi reikiamų medžiagų reikiamą kiekį. Geiste, yra geras maisto papildas atminčiai gerinti, bet norint, kad suveiktų, o kai jau suveikia, tai veikimas ilgas - reikia gerti 3 mėn nepertraukiamai. Visa doze kainuoja apie 80Lt. Aš nebandžiau, vis gailėjau pinigų, bet vasarą man pats darbymetis (daug projekto), tad sakiau, kad smegenėles visai nenuvažiuotų pradėsiu gert. Jei domins susižinosiu pavadinimą.

 

Indre, o tu ar tyreisi? gal tau visai ne vitamino B trūsta?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indre, o tu ar tyreisi? gal tau visai ne vitamino B trusta?

 

 

Ne man jo netruksta. Tik patariama du kart per metus i?gerti jo kursa. Man kitos problemos :blink: .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eitvyde, jei nesunku, su?inok pavadinima.

Kai man buvo 13 m, patekau a avarija. Po smegeno sutrenkimo keleta meto skaudejo galva ir stipriai suprastejo atmintis. Todel man tai- tiesiog beda. Mano darbe reikalinga gera atmintis. O a? am?inai nieko neprisimenu. Buna tiesiog kuriozi?ko situacijo...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gingijum Heksal 120 ml. (taip tariasi)

Dėl ml būna visokių, atseit tokie geriausi.

Pasitarkite su gydytoju ar vaistininku, maža kas...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aeiu.

O su vaistininkais tartis gali buti pavojinga. Kaip asitikinau, jie neretai ?ino ma?iau u? pirkejus...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.