Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Maisto papildai

Rekomenduojami pranešimai

Amerikoj puseserė įkalbėjo nusipirkti atceit laaabvai gerų vitaminų. Na nusipirkau, ir pargryžus pasieškojau informacijos apie juos, tai apakau, geriu vos ne stebukla atrodo. Gal kas esat girdėja ką nors daugiau apie juos? Vadinasi NONI :)

apie juos galima paskaityti čia ir čia tik kad aš turiu ne sultis, o kapsules.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit kas parekomenduoti smegenų veiklą skatinančių preparatų? Na kad atminti ir susikaupimą išlaikyti ilgam?

Nes žiūriu visai nieko nebeprisimenu ką per paskaitas dėstytojai dėsto, susikaupti irgi negaliu ir t.t.

Galvoju gal tokius kaip neurozan ar kažką panašaus :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su ginkmedžiu ką nors paieškok..


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet man reiktų stiprių, ne šiaip vitaminėlių kaip aš sakau, sesija ant nosies, du koliai neišlaikyti, taip kad reik jau man rimtų preparatų, aišku būtų gerai ir be recepto, nors skirtumo jokio nesudaro, galiu gaut visus vaistus vienoje vaistinėja.

Aišku galimą būtų pasitarti vaistinėje, tik kad vaistininkė gali į savo naudą patarti, o išgirsti žmonių atsiliepimus būtų labai naudingą :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ar geriat kokius vitaminus ar maisto papildus rudeniui atėjus? Ar jaučiaties prisivalgę vitaminų natūraliai per vasarą?

 

Aš tai stabiliai geriu jau kelintas mėnuo nakvišų aliejų tik.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju Colonix.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Naudoju Colonix.

 

Kas tai? Lyg ir organizmo valymo preparatas ar ne? Kaip jis veikia?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko kol kas nenaudoju....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ir nieko negeriu


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi darbo metu krūviai nemaži, o ir namuose darbo netrūksta, visada naudoju papildus. Nuo seno mėgstu vitaminus Tera M,kai sugeriu geriu Prefekcili plaukams nagams, po mėnesinių keletą, tothemos ampulių, ir Magnis B6. Jei trūksta energijos, Gerimaksą.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atejus rudeniui pradejau naudoti zuvu aliejaus kapsules. Ir vis mastau apie nakvisu aliejaus kapsules, gal kuri naudoja? kaip jums jos?


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš nusipirkau nakvišų aliejaus su vitaminu E, firmos healthlife, sakė, kad jie geresni, nes išvalyti geriau. Šiaip geriu dar neilgai kol kas ir nieko nejaučiu :super: bet aš ir šiaip nesu labai pastabi, tai žiūrėsiu po ilgesnio laiko, ar ką padeda. O gal ir nebūtina kažko jausti per daug? :cocktail:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.