Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Maisto papildai

Rekomenduojami pranešimai

Adomu pasidare ar geriate vitaminus stiprinaneius imuniteta? Ar ?iaip kokius kompleksinius?

Nes gi ruoduo, tuoj ?iema, ligo metas :grin:

A? tai geriu e?uol? su C vitaminu, stiprinti imuniteta.

na o as pastaruoju metu kalci ir atrodo neelergizuoja :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Adomu pasidare ar geriate vitaminus stiprinaneius imuniteta? Ar ?iaip kokius kompleksinius?

Nes gi ruoduo, tuoj ?iema, ligo metas :grin:

A? tai geriu e?uol? su C vitaminu, stiprinti imuniteta.

 

A? savo ma?ulei nuo rudenio duodu "IMUNAL" geriamojo la?o. Jie skirti imuninei sistemai stiprinti. Tai mano ma?oji nei karto ?ia ?iema nesirgo, o taip tai per ?iemos sezona 3-4 kartus sirgdavo. Ir a? kai pradejau jaustis blogiau, jo 2 savaites panaudojau, tai visai nieko. Dar naudoju vit. B stiproja kompleksa, nes labai nervuota esu ir su manim ne taip lengva susikalbeti :bigsmile: Bet paskutiniu metu labai nagai ir oda pasidare "blogi", tai drauge patare nusipirkti vit. "GRO?VITA", sako, kad :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastaruoju metu jauciuosi tokia tingine ir apsnudele... :lol: Kokius vitaminus pasiulytumet,kad darbingumas pageretu? :lol: Ir atmintis slubuoja... :lol:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pastaruoju metu jauciuosi tokia tingine ir apsnudele... :lol: Kokius vitaminus pasiulytumet,kad darbingumas pageretu? :lol: Ir atmintis slubuoja... :lol:

yra geri vitaminai wellwomen , poto man visada patiko ir geriau centrum vitaminus.... :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pastaruoju metu jauciuosi tokia tingine ir apsnudele... :lol: Kokius vitaminus pasiulytumet,kad darbingumas pageretu? :lol: Ir atmintis slubuoja... :lol:

 

Siūlau pačius geriausius pasualyje vitaminus VITAMAX va tokius vitaminus

vitamax_min_5.gif

 

Juose daug įvairiausių vitaminų, bet ir bičių pikio, žiedadulkių, ženšenio ir t.t.

Žodžiu aš šiuos vitaminus vadinu energijos bombą, pagerus tris-penkias dienas pati pastebėjis, kad nežinai net kur tą energija padėt.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Siūlau pačius geriausius pasualyje vitaminus VITAMAX va tokius vitaminus

vitamax_min_5.gif

 

Juose daug įvairiausių vitaminų, bet ir bičių pikio, žiedadulkių, ženšenio ir t.t.

Žodžiu aš šiuos vitaminus vadinu energijos bombą, pagerus tris-penkias dienas pati pastebėjis, kad nežinai net kur tą energija padėt.

o ar sitie vitaminai gerina atminti? reiks ir man isbandyti :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o ar sitie vitaminai gerina atminti? reiks ir man isbandyti :super:

 

Čia įvairių vitaminų komplexas, bet ne spečialiai atminčiai gerinti.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Siūlau pačius geriausius pasualyje vitaminus VITAMAX va tokius vitaminus

vitamax_min_5.gif

 

Juose daug įvairiausių vitaminų, bet ir bičių pikio, žiedadulkių, ženšenio ir t.t.

Žodžiu aš šiuos vitaminus vadinu energijos bombą, pagerus tris-penkias dienas pati pastebėjis, kad nežinai net kur tą energija padėt.

na reiks pabandyti siuos vitaminus pagerti :super:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užteks vienos didelės pakuotės ir pamatysit kaip pasijausit visai kitokios. Nebus nuovargio iškart atsikėlus ryte, neskaudės galvos, ir t.t. ir .t.t ir.t.t Galiu drąsiai rekomenduoti, nes jau mano visa šeimyną gerią, ir visi draugai juos ir man dėkoja.

Aš sakau man tai čia energijos bombą. Aš juos visad geriu prieš sesijas. Ir būtinai viduržiemių(kai sunku keltis, puola ligos ir t.t.) ir ankstyvą pavasarį.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butinai isbandysiu, bet kaina turbut labai nemzyte sitiems vitaminam? :D :super:

man kaip tik reikia energijos-jauciuosi labai nuvargusi-nieko nesinori ir panasiai.... :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo yra po 5 kapsules pakuotės ir po 15 tai va tie po 15 kainuoja nuo 20 iki 25lt priklauso kokioje vaistinėje ir t.t.

BET, žinokt ne visad jų vaistinėse ir būną, aš dažniausiai turiu perlėkti per kelias, kad gaučiau :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man atrodo yra po 5 kapsules pakuotės ir po 15 tai va tie po 15 kainuoja nuo 20 iki 25lt priklauso kokioje vaistinėje ir t.t.

BET, žinokt ne visad jų vaistinėse ir būną, aš dažniausiai turiu perlėkti per kelias, kad gaučiau :rolleyes:

na kaina nedidele tikrai.... o cia 15 kapsuliu yra vienas kursas?ar kursas yra menuo?

pabandysiu rasti-Vilniuje turetu buti :super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.