Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Maisto papildai

Rekomenduojami pranešimai

na kaina nedidele tikrai.... o cia 15 kapsuliu yra vienas kursas?ar kursas yra menuo?

pabandysiu rasti-Vilniuje turetu buti :super:

 

Jo kursas yra 15 kapsulių. Tikrai rasi esu tuo garantuota :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jo kursas yra 15 kapsulių. Tikrai rasi esu tuo garantuota :super:

tada butinai ieskosiu :rolleyes: :D :doh:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmą kart kai gėriau vitamax , tai efektas buvo :coffee: o paskui jau mažesnis.. o trečią kart, tai nelabai ir supratau ar geriu ar ne... man visai dar nieko gerimax būdavo, bet darau tarpus tarp gėrimo, kad efektas jaustųsi...

Dabar geriu memortop (atminčiai) ir centrovite.. na atminčiai tikrai padeda.. prisimenu viską daug lengviau, o su tais kitais nežinau.. neseniai tik pradėjau gert :pana3:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal organizmas priprato ir todel poveikio nebejauti ar jauti ji silpnoka :coffee:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir aš taip manau, padarysiu pertrauką ir vėl pabandysiu :doh:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pertraukos tikrai reikia es vistiek tai kaip vaistai :doh:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ar geriat kas kokius vitaminus?

 

Aš tai vistau nusipirkti TRIOPLAN sau ir vyrui. Tik vis kažkodėl neperku :lol: Gal esat kas bande?

trioplan_lady.jpg

trioplan_sir.jpg

 

Yra ir besikūdinančiom, šitie irgi domina :rolleyes:

deze_su_logo.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siuo metu negeriu jokiu vitaminu....nors turbut ieskosiu sanariams,nes skausmai keliu sanariuose siaubingi buna....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Gamtos namų" OPTI-VISION ir į pabaigą jau Magnį su priedais...

 

oksana, nueik pas gydytoją, jauna dar esi, o jau prblemos su sąnariais.. jau vitaminų gali neužtekt.. kuo ilgiau atidėliosi tuo sunkiau pagyt bus..


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
siuo metu negeriu jokiu vitaminu....nors turbut ieskosiu sanariams,nes skausmai keliu sanariuose siaubingi buna....

Aš nuo sanariu geriu gliukozaminą.Būna vienas, būna su chondroitinu.Man daktarė patarė.Tik reikia gerti 1000 mlg, būna tokio stiprumo ,tai užtenka vienos tabletės per dieną.O jei po 500 ,tai reikia dvi.Ir nemažiau 3 mėnesius reikia vartoti, galima iki pusės metų.

 

aš šiuo metu geriu kalio preparatą, nesenai baigiau gliukozaminą (3 mėn. atpliušijau).Dar žadu nusipirkti magnio

magnex__b6_u1_0701_a7c.jpg kažkokias tokias perku,nes tokios irgi pakanka vienos dienoje.Man nepatinka kur reikia po kelias per dieną gerti.

 

o vyrui nupirkau gerimax-multi.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na ar geriat kas kokius vitaminus?

 

Aš tai vistau nusipirkti TRIOPLAN sau ir vyrui. Tik vis kažkodėl neperku :essen: Gal esat kas bande?

trioplan_lady.jpg

trioplan_sir.jpg

 

Šiandien, nusipirkau sau ir vyrui šių vitaminų. Žiūrėsim kaip jie mūm bus :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal čia ir ne visai maisto papildas, na net nežinau kas čia.. mano teta pradėjo vartot ir sako, kad super, o gal tik jai taip atrodo :victory:

Ar bandėt kas?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.