Pereiti prie turinio
Fantasy Alka

Klausimai-atsakymai 1

Rekomenduojami pranešimai

ADOBE PHOTOSHOP CS2

 

Photoshop CS2 (Tools)

Spot Healing Brush - J

Red Eye Tool – J

 

 

 

Photoshop CS2 (File Menu)

Browse (Launch Adobe Bridge) Ctrl+Alt+O

Close and Go To Bridge Ctrl+Shift+W

File Info Ctrl+Alt+Shift+I

Open As Ctrl+Alt+Shift+O

Menus Ctrl+Alt+Shift+M

 

Image Size Ctrl+Alt+I

Canvas Size Ctrl+Alt+C

 

Photoshop CS2 (Layers)

Create Release Clipping Mask Ctrl+Alt+G

Group Layers Ctrl+G

Select Previous Layer Alt+Shift+ [

Select Next Layer Alt+Shift+ ]

Select Bottom Layer Alt+ ,

Select Top Layer Alt+ .

Select Layers to Bottom Layer Alt+Shift+ ,

Select Layers to Top Layer Alt+Shift+ .

Ungroup Layers Ctrl+Shift+G

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaje! Nu tu saunuole Nicole!!!! :hm::victory:

Labai aciu tau, kad pasiryzai mums padet siame skyrelyje!

Reiks asispausdint toki nemenka sarasiuka :bredis: (As jau ir taip esu atsispausdinus n lapu su reikalingomis man pamokelemis).

 

 

Dabar dar vienas klausimas ismanantiems:

dirbu su brush'ais: jei pasidarau juoda fona, tai ant jo praktiskai nesimato sviesiu brushiuku (na, pvz., zvaigzduciu). Tos zvagzdutes vos pastebimos, nes toks jausmas kad jos turi prasiskverbt pro ta juoda fona. O gal cia reikia su snuoksniais kaip nors dirbt? :flower: Na, nesuprantu as, kodel as negaliu ramiai sau piest baltom zvaigzdutem ant juodo fono, kad jos ir matytusi baltos?


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lolute, jei pasidarai juoda fona, tada tau reikia pakeisti Foreground spalva Clipboard03.jpg i balta arba kokia kita sviesia spalva, kad matytum normaliai :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Lolute, jei pasidarai juoda fona, tada tau reikia pakeisti Foreground spalva Clipboard03.jpg i balta arba kokia kita sviesia spalva, kad matytum normaliai :super:

Nicole, as ir pakeiciu, bet visvien nesigauna... :bredis: matyt kazka ne taip darau :hm:

 

Na neikaip nesuprantu :flower: , ka ne taip darau... atidarau nauja faila, paskui su Paint Bucket Tool uzlieju visa lapa tamsia spalva, paskui paimu Set foreground color - pakeiciu i balta, paimu brusha ir - ni-ni... nesimato mano zvaigzdziu... :victory:


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lolute, paziurek, ar ten kur as tau rodziau, kad reikia nustatyti Opacity ir Flow 100%, jei butent taip ir nustatyti, O kur salia yra Mode, paziurek, kad butu nustatyta Normal :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Lolute, paziurek, ar ten kur as tau rodziau, kad reikia nustatyti Opacity ir Flow 100%, jei butent taip ir nustatyti, O kur salia yra Mode, paziurek, kad butu nustatyta Normal :hm:

Aciu, Nicole!! :victory:

Na pagaliau man pavyko! :flower: Nes niekaip negalejau... :bredis:


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ojojoj kaip grazu... :D :doh::pana3:

 

kicule noreju paklausti kodel kai as padarau nuotrauka remelyje man neuzsiseivina reikiamu formatu,o tik photoshop???? norejau ideti i foruma,bet nesigauna,nes formatas netinkamas.... :super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kryste, papasakok, prasau, kaip tu sitoj nuotraukoj vien tik akiu spalva pakeitei, o visa likusi nuotrauka liko juodai-balta? :D


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kryste, papasakok, prasau, kaip tu sitoj nuotraukoj vien tik akiu spalva pakeitei, o visa likusi nuotrauka liko juodai-balta? :D

 

bandysiu nupasakoti:

atsidariau abi nuotraukas, katė tokia pat nuotrauka ir buvo spalva nesikeitė, o kur mano galva :) , kur Layers Photoshopo apacioje dešinėje puseje nustačiau ne Normal o Luminosity ir Opacity padariau 68%, o akių spalva, tai ėmiau katės akių spalva ir dariau taip: atsistojau ant Layer Katė, su įrankiu rectangual marque, berods taip vadinasi, pažymėjau akies dydį, tada su kitu įrankiu kur Iškerpa nuspaudus Alt nunešiau spalvą ant kito paveikslėlio kur mano akis ir taip uždėjau spalvą... Nežinau ar aiškiai čia paaiškinau, jeigu kas neaišku, galėsiu pabandyt aiškiau parašyti


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ojojoj kaip grazu... :P :D :super:

 

kicule noreju paklausti kodel kai as padarau nuotrauka remelyje man neuzsiseivina reikiamu formatu,o tik photoshop???? norejau ideti i foruma,bet nesigauna,nes formatas netinkamas.... :super:

oksana, atidaryk ta nuotrauka photoshope,eik i File-> Save As... tada issoks lentele, ten ir turi pasirinkti formata JPEG :D

 

a8188e53ab307bf865.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oksana, atidaryk ta nuotrauka photoshope,eik i File-> Save As... tada issoks lentele, ten ir turi pasirinkti formata JPEG :D

 

a8188e53ab307bf865.jpg

jau atsakiau kitur,bet dar karta parasysiu :P

as zinau kaip reik seivinti bet butent kad per photoshopa padaryta nuotrauka nesiseivina kitu formatu kaip tik photoshop.nera psirinkimo....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.