Pereiti prie turinio
Fantasy Alka

Klausimai-atsakymai 1

Rekomenduojami pranešimai

Nicole, pamenu kazkada tu man padarei toki dalyka: buvo kicules sukurtas remelis su veduokle, o tu kazkaip ta veduokle nuemei?

O kaip kazka galima nuimt nuo jau sukurto paveikslo?

Na tarkim man reikia padaryt: 1 is 4 notrauku pakeist nauja nuotrauka ir pakeist dali uzraso... :pana3:


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lolute, pabandyk CIA paieskoti blakstienu, ten ir siaip daug labai geru Brush'u yra..O jei nori jas dar ilgesnes padaryti, tiesiog eik Edit -> Free transform ir patampyk dydi arba dar ir Warp pabandyk :geda:

 

O del uzraso, ar kazko panasaus isemima is remelio, tai labai priklauso nuo to, kokio dydzio obejektas yra, ir kokiam fone..Jei fonas gan nesudetingas, as dazniausiai nukopijuoju dali remelio, kuriame nera uzraso ar kazkokio objekto, ir juo uzdengiu nenorima dali, aisku reikia bandyti, kad rastas ir spalvos daugmaz sutaptu ;)

Na nezinau, ar aiskiai as cia parasiau, jei nelabai, tai butinai klausk :lol: :lol: :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Lolute, pabandyk CIA paieskoti blakstienu, ten ir siaip daug labai geru Brush'u yra..O jei nori jas dar ilgesnes padaryti, tiesiog eik Edit -> Free transform ir patampyk dydi arba dar ir Warp pabandyk :geda:

 

O del uzraso, ar kazko panasaus isemima is remelio, tai labai priklauso nuo to, kokio dydzio obejektas yra, ir kokiam fone..Jei fonas gan nesudetingas, as dazniausiai nukopijuoju dali remelio, kuriame nera uzraso ar kazkokio objekto, ir juo uzdengiu nenorima dali, aisku reikia bandyti, kad rastas ir spalvos daugmaz sutaptu ;)

Na nezinau, ar aiskiai as cia parasiau, jei nelabai, tai butinai klausk :lol: :lol: :geda:

Taip, aiskiai :) tik as galvojau, kad ka nors "blatnesnio" padarai, viliausi, kad tuos sluoksnius galima kazkaip atskirt :D , ot naivuole! ;)


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausyk, Lolute, o man dabar tokia kvaila ideja atejo i galva, o gal iseitu tai padaryti naudojant Patch Tool, kaip ir visokiems spuogeliams nuo veido nakinti..Gali pabandyti ir man paskui parasyk, ar gavosi, ar ne :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole, gal zinai kaip padaryt nustatymus, kad nuotraukos spalvos gautusi kaip sitoj is Vaidullkos albumo.

O gal pati Vaidullka atsakytu, tik vargu, ar ji domisi siuo musu skireliu :rolleyes:

 

O del meginimo su Patch Tool, tai as nemanau, kad gausis, bent jau man nesigauna, arba pas mane cia ne tas atvejis, bet manau susitvarkysiu kitu budu , kaip anksciau rasei :hm:


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinok, nezinau :super: Idejau dar viena pamokele, kaip nuotrauka pakeisti i Sepia spalva, bet man visiskai taip, kaip Vaidulkos nuotraukoje, nesigauna :) Gal pas ja pacia paklausk :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Zinok, nezinau :sird: Idejau dar viena pamokele, kaip nuotrauka pakeisti i Sepia spalva, bet man visiskai taip, kaip Vaidulkos nuotraukoje, nesigauna :super: Gal pas ja pacia paklausk :hm:

Aciu, Nicole, gavosi labai panasiai kaip ir pas ja.


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mergaites, o ka jus darote kai paveikslelis buna index :mirksiukas: o ne background :mda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule, as man atrodo jau kazkur rasiau, bet dar karta parasysiu :mirksiukas: Kai atsidarai paveiksleli photoshope, tada eini i Image -> Mode -> RGB ir tada viskas bus tvarkoj :mda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kicule, as man atrodo jau kazkur rasiau, bet dar karta parasysiu :mirksiukas: Kai atsidarai paveiksleli photoshope, tada eini i Image -> Mode -> RGB ir tada viskas bus tvarkoj :mda:

aciu :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nicole, gal zinai kaip padaryt nustatymus, kad nuotraukos spalvos gautusi kaip sitoj is Vaidullkos albumo.

O gal pati Vaidullka atsakytu, tik vargu, ar ji domisi siuo musu skireliu :super:

 

O del meginimo su Patch Tool, tai as nemanau, kad gausis, bent jau man nesigauna, arba pas mane cia ne tas atvejis, bet manau susitvarkysiu kitu budu , kaip anksciau rasei :mirksiukas:

 

čia su šita foto berods nieko nedariau, nes fotkinau nusistačius sepia :doh:

Iki šiol naudojausi Gimpu, tai gali būt kad su juo taisiau :hm:

 

Gal galit pasakyt puslapį su photoshopo pamokėlėm? Galvojau kad įsitraukiau į favoritus, bet nėra :lol: O ir nerandu kurioj temoj buvo parašyta :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.