Pereiti prie turinio
Fantasy Alka

Klausimai-atsakymai 1

Rekomenduojami pranešimai

Lolute, eini i C diska, Adobe, Photoshop, Presets, Photoshop Actions ir ten ikelk ta failiuka ;)

Ikelt tai as jau seniai ikeliau, bet kur pacioj Photoshopoo programoj tos action surast?


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas visoms, gal galit padėt, kaip įrašyt į photoshopą tuos psd failus?


Smile, and the world smile with you, cry, and you cry alone

Mano darbeliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labas visoms, gal galit padėt, kaip įrašyt į photoshopą tuos psd failus?

Stai cia yra paaiskinimas llaime:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet man nesigauna, nes neleidžia išsaugot psd failo, jei rašau į brushus tai tik abr, o kur psd niekaip nerandu


Smile, and the world smile with you, cry, and you cry alone

Mano darbeliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasakykit kaip man ideti remeliusi nuotrauka ar nuotrauka i remelius pacioj pradzioj llaime: nieko ensusigaudau , nes kaip remelius idedu , tada vel einu i open ieskot foto idedu foto ir dingsta tas layer kur remeliai llaime:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kicule maldauju parasyk ka daryt nes jau visa nakti bandau ir neikaip eniseina llaime:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pasakykit kaip man ideti remeliusi nuotrauka ar nuotrauka i remelius pacioj pradzioj llaime: nieko ensusigaudau , nes kaip remelius idedu , tada vel einu i open ieskot foto idedu foto ir dingsta tas layer kur remeliai :lol:

Dingsta jau ireminta nuotraukyte??? llaime:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dingsta jau ireminta nuotraukyte??? llaime:

ne nes jimna nespeja isiremint ..

as darau taip einu open tada pasieskau remelius , tada uztusuoju ten kur balta ra , ir tada spalva parenku ..tada einu new layer ir pasirenku foto savo ..o kur buvo layer 0 ( remelis ) jis man dingsta o kur pas nicole pavizdyje buvo kartu jie trys )

man gaunasi taip veinam puslapi yra remelis kitam atsikirai nuotrauka ..nuotrauka taip pat uztusuosju ir nuspalvinu tada nueinu ant remelio ir tempiu ji ant nuotraukos bet ten kazkoks biliabarda darosi ..

 

paasikinkit man ka pirma pasirink ar remelius ar foto ir kur poto tiksliai eit pasirink foto nes as einu new layer o poto open llaime:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atika, o kas konkreciai tame psd faile, nes vienintele direktorija, kur gali deti psd failus yra Textures, cia jeigu tavo psd failas yra tekstura..O jei tik siaip koks nors paveikslelis, tuomet ji turetum issisaugoti kur nors tau zinomam kataloge, ir kai noresi juo naudotis, tiesiog atsidaryk ji photoshope per File-> Open ir viskas llaime:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pasakykit kaip man ideti remeliusi nuotrauka ar nuotrauka i remelius pacioj pradzioj :pana3: nieko ensusigaudau , nes kaip remelius idedu , tada vel einu i open ieskot foto idedu foto ir dingsta tas layer kur remeliai :hm:

 

Vikuliia, reiktu deti nuotrauka i remelius, bet galima ir atvirksciai :flower: Pasiskaityk siose pamokelese, ten daug informacijos apie nuotrauku ikelima i remelius, nuotraukos ir remeliu dydziu suderinima bei keliu nuotrauku ikelima i remeli llaime:

 

 

Vikuliaa, o tu pacius remelio ir nuotraukos langus susimazini, kad galetum juos matyti :lol: Ir ar nustatai Move Tool pries juos tempdama llaime:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.