Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Kaip kuriat namuose jaukumą?

Rekomenduojami pranešimai

Ar gerai jaueiates savo namuose? Kaip kuriat jaukuma?

 

Mes savo buta arenginejom vos ne 10 meto. Tvarkem po kampa. Viska pasidarem taip, kaip norejom. Savo namuose jaueiuosi gerai- viskas nauja, gra?u, tvarkinga. Dabar sugalvojom pakeisti kilima vaiko kambaryje. Rytoj va?iuosim pasi?iureti. Gal ka i?sirinksim.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar gerai jaueiates savo namuose? Kaip kuriat jaukuma?

 

Man namuose ma?a vietos. Noriu namo :hm: Reiks ir bus. Ten bus daug erdves, pirtele, ?idinys,... Ai, dar nesugalvojau. Man maloniausia ir jaukiausia palepej :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar gerai jaueiates savo namuose? Kaip kuriat jaukuma?

 

As dabar su vyru darau remonta namie, darom viska taip, kad butu mums jauku, tik va paskutiniu metu norisi namo. Bet siaip buto pakanka pakolkas, jame jauciuosi, kaip tvirtoveje.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip kambarius isirenginejome ilgai ir dabar dar ne viskas iki galo padaryta, reikia vonios plyteles keisti, lubas dazyti, bet viskam reikia pinigu, todel viskas juda pamazu


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man namuose ma?a vietos. Noriu namo :hm: Reiks ir bus. Ten bus daug erdves, pirtele, ?idinys,... Ai, dar nesugalvojau. Man maloniausia ir jaukiausia palepej :hm:

O a? namo nenoriu. Matau, kaip vargsta mama- nesibaigiantys darbai. Man ir trijo kambario pakanka, nes megstu idealia tvarka, tai ir taip valau ir valau, ?veieiu ir ?veieiu... O jei tureeiau nama, reiketo tarnaites... Nes dar ir aplinka... Prisiraviu vasara, kai pas mama atostogauju. Ji megsta gelynus, dar?as didelis.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O a? namo nenoriu. Matau, kaip vargsta mama- nesibaigiantys darbai. Man ir trijo kambario pakanka, nes megstu idealia tvarka, tai ir taip valau ir valau, ?veieiu ir ?veieiu... O jei tureeiau nama, reiketo tarnaites... Nes dar ir aplinka... Prisiraviu vasara, kai pas mama atostogauju. Ji megsta gelynus, dar?as didelis.

 

uzaugau name,galima sakyti vos ne kaime,gyvenau bute ir dabar gyvenu :doh bet buto nepirksiu niekada,koks jis didelis bebutu man maza vietos erdves,man reikia sodo savo kiemo :pack2_thumbup[1]: pritariu ,kad darbo daug,bet susitvarkai ir viskas :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? irgi u?augau name, bet man?s ?emes ukis netraukia.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o Kodel Geiste jei jau namas, tai butinai ?emes ukis. vieni mano giminmaieiai, tai veja pasisodin?, takelius pasidar? (plytelem) ir viskas. o jei ir koka ro?io kruma pasisodinsi, tai nepersidirbsi. juk nieks neliepie bulvio prisisodint.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir veja reikia pri?iureti, jei nori, kad ji gra?i buto.

 

O prie mano mamos namo yra 15 aro. Nema?as dar?as ir did?iuliai gelynai. Gra?u, bet darbelio...Namas dviejo auk?to. Penki kambariai, dvi virtuves, ir t.t. Tai kai nuva?iuoju pas mama, neturiu kada prisesti.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai i? prad?io prie vejos daug darbo, kol ji asiauga, o paskui tik nupjauni, i?rauni kokia ne ten i?augsia ?olyt?, palieji ir vsio. Toks darbelis tikrai atsiperka, kai gali vasara basom kojom a lauka ant ?oles i?eit.

o del kambario, tai ir butas jei did?iulis gali buti penki kambariai. O kam ten dvi virtuves?. jei patys darbo prisidaro, tai ir turisi. Beje namas gali buti ir nedidukas. Pas mano giminaieius didelis foje, vonios kambarys, virtuve ir antram auk?te wc ir trys miegamieji, na kaip didelis butas, tik kad + nuosavas kiemas yra :pack2_thumbup[1]: .


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mamos namas didelis, nes nama statesi dvi ?eimos. Kai dvi ?eimos- muso ir mamos tevai- gyveno, vietos nebuvo per daug. O dabar mama likus viena. Po jos mirties nama parduosim. Ir brolis, kuris su ?eima gyvena netoliese, nenori ten gyventi- jo ?mona prie darbo nelinkus.

Mes gyvenam labai geroj vietoj- iki trijo e?ero 15 min kelio. ?alia mi?kas. Jei nori gamtoje ?a?liko i?sikepti, nei va?iuoti nereikia. Gali peseias nueiti.

Buvo labai gerai vaikus auginti. I?tisas dienas mi?ke miegodavo. Arba su draugem prie e?ero tysodavom.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip tavo vieeike tikrai nebloga, bet visgi reikia tas 15 min eit ir prie? tai turi atsikelt, nusipraust apsirengt ir t.t. o savam name, ypae kai tujom (ar pan) apsisodini ir pasidarai did?iula (kiek tai amanoma) galina kiema, gali vos prabudus, su naktiniais i?eit pasveikint saules, gamta pasid?iaugt, o tik paskui rengtis ir namo ruo?os darbus pradet.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.