Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Kaip kuriat namuose jaukumą?

Rekomenduojami pranešimai

Nicole, tu saunuole! Laba grazios tavo drobes! As is pradziu maniau, kad siuvineta!

 

O, as kalbedama apie namu jaukuma, pasakysiu, kad man patinka kai namai papuosti gyvom gelem.

Karta buvau padarius stai tokia komozicija is keliu mazu puokstyciu:

cvetochki2sr5.jpg

kuriu kieviena is arciau atrode taip:

cvety3fe8.jpg


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, Lolute :super: O man tavo tikros gelytes labai labai patinka :lol: O tu cia tik laisvalaikiu taip komponuoji, ar kada ir rimtai uzsiiminejai geliu kompozicijomis ? :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aciu, Lolute :super: O man tavo tikros gelytes labai labai patinka :lol: O tu cia tik laisvalaikiu taip komponuoji, ar kada ir rimtai uzsiiminejai geliu kompozicijomis ? :super:

:lol: nee... tik laisvalaikiu :lol:


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole, cia kaip zadejau, idedu savo isdailintus butelius. (Cia as ant ju piesiau aliejiniais dazais). Man tiesiog tada tai patiko, o dabar net nezinau kur juos reikia panaudot ar pritaikyt :super:

dsc02936copywv9.jpg

 

4butylkija7.jpg

 

O stai si - mano mazyte dukterecia piese, vaikams irgi idomiai gaunasi :pana3:

dsc02941as2.jpg


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lolute labai graziai nupiesta-tu taip pat manau galetum piesti ant drobiu kaip ir Nicole,nes tau taip pat labai graziai gaunasi :pana3::super::super:

Redagavo Nicole

oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai grazu, Lolute :pana3: O kodel nepanaudojus ju kokioms dziovintoms sakutems sudeti, kaip pvz. zemiau paveiksleliuose, ar kazka panasaus :super:

 

137-313-X39s.jpg113-250-X39s.jpg110-144-X39s.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip idomiai :super:

Na ir prigalvoja mergickos ,saunuoles :pana3:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu-aciu, merginos, uz pagirimus.

nors, atvirai pasakius, labiau megstu praktiskus rankdarbius, o tie mano buteliai mnera labai praktiski.

Stai vienas is praktiskesniu rankdarbiu (cia paanaudota "Dekupazo" technika, pirmas mano pabandymas):

dsc02974tj4.jpg


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

waw kaip grazu.cia tu pati piesiai???? :super::super::super::super: pasakiskai atrodo :super::super::tongu: saunuole :pana3:

Redagavo Nicole

oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
waw kaip grazu.cia tu pati piesiai???? :super::super::super: :lol: pasakiskai atrodo :doh: :lol: :doh: saunuole :mirksiukas:

:geda: na, zinok, cia ne as piesiau :geda: . Cia yra tokia technika - dekupazas.

Zodziu nudazai vazona akriliniais dazais, iskerpi is popierines serveteles geles, nuimi pati ploniausia sluoksni ir ji klijais priklijuoji ir nulakuoji. Ir gaunasi tokie dalykai, juos galima daryt ir ant medzio ir pan., tik ten jau biski kitokius dazus ir lakus naudot reikia.


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:super: na, zinok, cia ne as piesiau :super: . Cia yra tokia technika - dekupazas.

Zodziu nudazai vazona akriliniais dazais, iskerpi is popierines serveteles geles, nuimi pati ploniausia sluoksni ir ji klijais priklijuoji ir nulakuoji. Ir gaunasi tokie dalykai, juos galima daryt ir ant medzio ir pan., tik ten jau biski kitokius dazus ir lakus naudot reikia.

 

Nu šaunuolė tu :super::mirksiukas:

 

Tai tu pati ir iškarpei tokias gražias gėlės??? Šakės kaip gražu :lol: Gal gali smulkiau papaskaoti kaip tai darai?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aciu-aciu, merginos, uz pagirimus.

nors, atvirai pasakius, labiau megstu praktiskus rankdarbius, o tie mano buteliai mnera labai praktiski.

Stai vienas is praktiskesniu rankdarbiu

kaip grazu Lolute :super::super::mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.