Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Kaip kuriat namuose jaukumą?

Rekomenduojami pranešimai

Jauciu reiks pabandyti :flower::flower:

prizadi :super: ?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
neprizadu, kad tikrai :super: , bet prizadu pabandyti :flower:

labai svelniai reikalauju ataskaitos :flower: ;)


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole, dabeliai tavo tikrai :flower:

Laba grazu :flower:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
labai svelniai reikalauju ataskaitos :D :D

Kad jau taip, reiks kazka rimtai mastyti :D

 

Nicole, dabeliai tavo tikrai ;)

Laba grazu :flower:

 

Aciu, Kicule :flower: nors isties tai nieko labai ypatingo nera..reikia tik truputelio vaizduotes ir geros rankos :D :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
reikia tik truputelio vaizduotes ir geros rankos :flower: :flower:

 

tai labai svarbus dalykas - vaizduote, jei jos neturi ir stop, o tu sakai niekai...


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
canvas1.jpg

 

Labai labai grazu ir originalu :flower: ...Man patiko... :flower:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na ir mes turime galvos skausma, kaip cia tuos namus jaukiai pasidaryti..Nors is tiesu tai ir malonumas, kad kiekviena detale kiekvienas kampelis yra tavo pacios kuryba..As labai nenoriu apkrauti namu ivairiais rakandais, nors turiu tendencija viska kaupti :this: Todel stengiuosi pasilikti tik tai, kas yra butinybe..

 

Didelis klausimas paskutiniu metu, kiek gi tu spintu pirkti ir pan. Maniskis mane vis stabdo, sako tau tiek nereikia, nes paskui viska kaupsi jose, ir jis teisus..Kitas svarbus dalykas jaukumui kurti, manau, yra sienu spalvos..Siuo metu pas mus jos isdazytos viena spalva, tad sekantis mano projektas :this: butu perdazyti jas, kad deretu prie baldu ir kitu detaliu bei sukurtu unikalumo jausma, kad nebutu tiesiog blankus kambarys..

 

Paskutiniu metu atradau dar viena savo talenta :( kuri panaudojau namu jaukumui kurti, tai drobiu tapymas..Stai vienas is mano darbeliu :super:

 

 

Tiesa sakant, cia is neturejimo, ka veikti, kadangi beveik pora menesiu neturejau interneto :D nezinojau, ka su savim daryti :D :D :D O jei rimtai, norejau kazka grazaus pasidaryti ir kad butu pigu, tad nusipirkau drobiu, dazu, teptuku, o ideja kilo is pagalveliu dizaino..Tad nutapiau kazka, kas deretu prie ju :D Kadangi visai neblogai pavyko, dabar zadu ir daugiau ju pasidaryti kitiems kambariams ir pan.

Nicole man labai tavo darbeliai patiko ,na labai labai grazu :flowers:

Redagavo Nicole

ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nicole man labai tavo darbeliai patiko ,na labai labai grazu :flowers:

 

Oi aciu, Neila :D Nesitikejau tiek daug komplimentu is visu :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na stai dar vienas mano darbelis ;) Sis rinkinukas keliaus i miegamaji, nes zadu isigyti violetines spalvos patalynes, tad turetu graziai dereti kartu :super:

 

canvas5.jpg

 

canvas4.jpg

 

Ataskaita Ledi_x ;) Del visiems zinomu priezasciu, darbeliu gamyba buvo kuriam laikui sustojusi, bet tikiuosi, kad atgijes kurybinis impulsas isjudins siuos reikalus tinkama linkme :victory::super::super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokios grozybes :super: na tikrai labai labai grazus Nicole tavo darbai :super: ,as kaip tokiu grozybiu noreciau :victory::super:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.