Pereiti prie turinio
dinariukas

Kokį indų ploviklį naudojate?

Rekomenduojami pranešimai

As irgi naudoju Fairy, man pats geriausias, ilgai uztenka ir puikiai plauna..O kitu kvapu nebandau, nes man originalus labiausiai patinka, nuo kitu tik bloga, ypac tu geliniu kvapu :victory:

Kodel Naudojat fairy jei yra Amway ploviklis Dish drops? Skiedziamas ir ekologiskas nesausina ranku. ir uztenka seimai min metams

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as si karta nusipirkau PUR balsam, bet kita karta jauciu vel pirksiu fairy ;)

Kodel Naudojat fairy jei yra Amway ploviklis Dish drops? Skiedziamas ir ekologiskas nesausina ranku. ir uztenka seimai min metams

Neesu isbandzius sio indu plovyklio,negirdejau atsilepymu,todel gal ir neperku;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie fairy isvis nera ka kalbeti.

Kai isgirdau kad i indus isplautus tuo plovikliu maista galima deti ne anksciau kaip po 6 val., tai ka ir daugiau kalbeti...

Gryna chemija!!!!! Po desimt metu gal rankos nukris nuo jo ar skrandziai supus.... :rolleyes:((

Lygiai kaip ir WC valikliai ar kiti mums labai iprasti ir naudojami. Skleidzi nuodingus garus.

Skaiciau, kad su WC valiks=liu isplovus tulika, reikia nuleisti vandeni 200 kartu, kad nuplautu nuodingas medziagas. Nu jega tiesiog!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai papsakok daugiau apie si Amway ploviklis Dish drops


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To Amway ploviklio šiaip pirkti nėra.Jo galima tik užsisakyti per tos firmos produkcijos platintojus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as naudoju fairy....kolkas dar rankos nenukrito ir skrandziai neprilipo.....jeigu taip i viska kreipt demesi tai isviso nieko negalima vartoti-viskas gryna chemija......


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau man tas Amway ploviklis siaip sau, nepatiko, kad nelabai putoja..Jauciu man jo metams neuztektu :mirksiukas: man Fairy vis delto geriausias, ir kaip sake Oksana, siais laikais viskas kenkia, jeigu visko klausyti, tai ir numirt be laiko galima :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bent jau man tas Amway ploviklis siaip sau, nepatiko, kad nelabai putoja..Jauciu man jo metams neuztektu :super: man Fairy vis delto geriausias, ir kaip sake Oksana, siais laikais viskas kenkia, jeigu visko klausyti, tai ir numirt be laiko galima :super:

tai as taip ir nesuprantu ar jums reikia , kad putotu ar kad indus gerai plautu ir pirstiniu nereiktu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as butent Amway nebandzius,bet kiti jei neputuoja tai ir nelabi rebalus plauna :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandziau juo plauti indus pas mama, bet kad nepasakyciau, jog labai gerai plauna, aisku daugiau uzpylus tada jau putoja ir plauna gerai, bet taip naudojant nemanau, kad uztektu metams :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visada plaunu su Feiri dar bandziau Ajaxa bet nepatiko :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kuo tas "Amway"ypatingas?Kiti plovikliai cia buvo beveik iskritikuoti,o kuo tas ypatingas ir nesupratau


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.