Pereiti prie turinio
kicule

Ar jau planuojate atostogas?

Ar jau planuojate atostogas?  

15 narių prabalsavo

  1. 1. Ar jau planuojate atostogas?

    • Jau planuoju
      8
    • Dar ne
      1
    • Šiemet neatostogausiu
      6
    • 0


Rekomenduojami pranešimai

O geras, ką veikei Key Weste? Ar patiko? Man tai nerealiai, nors man visa florida nereali :victory:

Ir žinok tik iš tavęs primos girdžiu kad karibų jūros nėr ką lygint su raudonają.

ai, teko dirbt tuose krastuose. Floridoj tik Majamy buvau n kartu ir Key Weste n-1 :). Patiko Key Westas, toks ramus kurortinis miestukas (nu bent diena atrodo ramus, koks ten naktinis gyvenimas, tai neteko matyt). Del nardymo Karibu juroj, tai bent as nardziau (pavirsinis nardymas) Kozumelio saloj, man nerealiai patiko. Buvo galima ten ir su delfinais paplaukiot, tik kad laiko nebeuzteko. Paskui dar dideli ispudi paliko pasiplaukiojimas su rajom seklumoj (galejom jas liest, serti zuvim, spieciai ten ju aplink, minkstos tokios kaip aksomas, ui, net dabar siurpuliukai eina prisiminus). Raudonojoj vienintelis patikes gyvis buvo juru eziai - ju dar nebuvau maciusi :D Man Karibai patiko zymiai labiau ir tikrai likau nesupratusi, kas ten visus taip zavi toj Raudonojoj juroj. Nu gal tikrai reikia varyt i ta gilumini nardyma, su pilna iranga, tikiu, kad tada jau vaizdu kitokiu pamatai. Bet kai as ant tokiu dalyku baile, tai man ir pavirsinio per akis uzteko :wub1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jooo Key West'as man tikras turistų kampelis. Diena ramuma, visos pramogos vyksta prie vandens arba vandenyje :victory: o naktinis gyvenimas prasideda tik saulei nusileidus, o įsibėgėja normaliai tik nuo 12 val. nakties. Duval gatvei, kaip basanavičiaus palangoj :D kiekvienam bare groja gyva muzika, visi šaligatviai nusėsti gatvės prekeivių, kurie siūlo nuo magnetukų ant šaldytuvo iki kepurių iš palmių lapų pintų.

Nu žodžiu man ten kaifas :wub1: O paplūdimiai kokie :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, jei visgi vaziuosit i Kaira piramidziu ziuret ir bus laiko, tai siulyciau dar pasiimt ir triju religiju Kaira (ekskursija). Man labai patiko, aprode visas seniausias baznycias, ispudinga Sultano Hasano mecete, sinagoga, daug visko pripasakojo :blink: O velai vakare dar varem i ta didiji el Khalilio turgu, kur turint laiko galima labai neblogai apsishopint suvenyru ir lauktuviu, nes pasirinkmas ner ka lygint su Hurgada (aisku, reik pasismailint liezuvi ir deretis issijuosus :D). Tiktai visokiu skaru, maikiu, tu nertu Kleopatros kepuryciu ir ranksluosciu ten geriau nepirkt, bent man kokybe pasirode zymiai prastesne nei Hurgadoj ;) Bet pvz., egiptietiskus apdarus (galabejas, kt. nacionalinius drabuzius) Kaire butumem zymiai geresnem kainom nusipirke, jei butumem zinoje, kad prireiks :rolleyes: Gera kaljana, pasak gidu, irgi geriau pirkti Kaire, nes Hurgadoj labai daznai iskisa turistams visoki slamsta. Geriausia, jei fainas gidas, kad jis padetu suderet kaina ir issirinkt brangesni pirkini. Taip pat siulau prasyt gido pagalbos ir jeigu noresit fotkintis ant kupriu prie piramidziu, nes su tais beduinais vienas vargas :D Jei ne gidas, tai neisivaizduoju, kiek butumem ploje uz tas nuotraukas. Ten visi siulosi nufotografuot, netgi tie ant kupriu raiti turizmo policininkai (juodom uniformom), o po to naglai, net su piktumais reikalauja baksiso :D Nu bet vienam beduinui prie piramidziu tai pamokejom, nes tikrai parode kuriose vietose ir kaip atsistot, kad pagautumem nerealiu kadru (kur atseit stovim ant piramides virsunes ir pan.). Patiems nebutu buve tiek laiko takytis ir ieskot, is kokio ten kampo fotografuotis. Nu jei dar ka prisiminsiu, tai parasysiu vel.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes jeigu važiuosim į Kaira, tai tik vienai dienai, ten greit praveža pro kelis muziejus prie piramidžių peitūs laive nile ir atgal į viešbutį, tai abejoju ar spėsim ką nors daugiau :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mes jeigu važiuosim į Kaira, tai tik vienai dienai, ten greit praveža pro kelis muziejus prie piramidžių peitūs laive nile ir atgal į viešbutį, tai abejoju ar spėsim ką nors daugiau :geda:

aa, aisku, jei vienai dienai vaziuojat, tai tikrai daugiau nespesit. O atgal i viesbuti tai cia nakvynei Kaire ar atgal i Hurgada?

Nes jei nakvosit Kaire, tai ta turgu yra galimybe aplankyt, jis naktinis, tik vakare ten prasideda visas smagumas :yes:

Manau, kad turbut ves jus i papirusu ir kvepalu "muziejus" (atseit tik ten, kaip sako gidai, galima nusipirkt originalu papirusa ir gerus kvepalus :D ). Mes pirkom si ta, tai lyg ir nieko viskas, tik kainos aisku jau ne gatves :geda: Visi iki vieno gidai mums kale i galvas nepirkt papirusu is gatves prekeiviu, netgi suvenyru turguose, nes atseit nusipirksim pagamintus is banano, kurie po poros savaiciu tiesiog sudules.

 

Siaip tai siek tiek nusivyliau Kairo nacionaliniu muziejum, kazko daugiau ten tikejausi :blink: Aisku, eksponatu gausybe, kai pagalvoji, kad ten tokia senove, tai ispudinga. Nu bet kazko man ten truko, gal kad tie visi daiktai ne savo aplinkoj, kur turetu but. Bent man daug ispudingiau buvo matyt kazkokias paliktas relikvijas paciose sventyklose ar kapavietese negu surinktas muziejuj i viena kruva :)

 

va, atkapsciau savo viena fotke is Key Westo, daryta mazdaug pries 6-7 m (turiu ir daugiau, bet kitos kazkur kompaktuose sukeltos, sita vienintele popierine) :)

 

a0aa49c55fd8t.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha atgal į Hurghada į mūsų viešbutį. Man tai kažkaip gaila mokėt pinigus už gerą viešbutį, o jame nebūt, važiuojam daugiau pagulinėt pasipležint panardyt, bet ne po ekskursijas maltis :blink: tai va ta vieną dieną gal ir nuvažiuosim jeigu nuo karščio nemirsim :geda:

 

Jurk, nematau nuotraukos :geda:

 

O aš tai Key West'e tik prie piečiausio taško nusifotkinau ir viskas, visą kitą daugiau filmavau :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oo, matau tu jau pasiruosus i Egipta pilnumoj :geda:

 

is tikruju tai Key Weste nelabai yra ka fotografuot, bent as nemaciau kazko tokio :blink: visi tie namukai ir gatveles panasus :) o tu gal kartais buvai ir tam Orlando Nasa centre (Kenedy Space center, ar kaip jis ten)? Labai norejau ji pamatyt, bet deja, nebuvo galimybes :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oo, matau tu jau pasiruosus i Egipta pilnumoj :yes:

 

is tikruju tai Key Weste nelabai yra ka fotografuot, bent as nemaciau kazko tokio :geda: visi tie namukai ir gatveles panasus :) o tu gal kartais buvai ir tam Orlando Kenedzio Space center, ar kaip jis ten? Labai norejau ji pamatyt, bet deja, nebuvo galimybes :geda:

 

Nea nebuvau. Mes buvom tik tam muziejuj kur visokios anomalijos pasaulio surinktos, kaip kad pvz. trigalvė višta, seniausia mama pasualyje(lyg ir 103 metų pagimdė sveiką kūdikį) ir t.t.

 

Mes daugiau vandens sportais užsiiminėjom, vandens mocai ir t.t. :D

 

Aš biškį esu įkėlus nuotraukų į savo fotogalerija, ten pradėjau pasakoti savo kelionę bet vis niekaip neužbaigiu :blink:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinok Key West'e niekas nepasikeitę, labai puikiai atsimenu šitą fontaną, ir kepures taip pat pardavinėja, tik kad pintas iš palmių lapų :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Žinok Key West'e niekas nepasikeitę, labai puikiai atsimenu šitą fontaną, ir kepures taip pat pardavinėja, tik kad pintas iš palmių lapų :geda:

geras :yes: nu man taip ir atrodo, kad ten toks pusiau uzmirstas kampelis (neskaitant atvaziuojanciu ir isvaziuojanciu turistu), kur laikas sustoja. Manau, kad ir po 50 m, jei ne kokios gamtos katastrofos, ten viskas bus ir atrodys panasiai :geda:

 

traukia mane nerealiai i tuos krastus, net po tiek metu dar pasapnuoju :) labiausiai Meksika prisimenu ir norisi ten vel sugrizt (man atrodo, as kokiam praeitam gyvenime P.Amerikos indene buvau :blink: )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man tai nepasakyčiau kad užmirštas kampelis ten. Man kažkaip kaip tik toks autentiškas turistų, pležo mėgėjų, klubų mėgėjų, gėjų ir lesbiečių sostinę tituluojamas miestelis. Jame viskas verda, keikvienam name, kieme ar viešbutyje :blink:

 

Meksikoj neteko man būt. Va mano vyras keliavo ilgokai po meksika, tai jam buvo įdomu pasižiūrėt bet atgal nei už ką nenorėtų grįžti :)

Mes su mama vis ruošiamies nors kokiom 4 dienom nuskristi į Kankūną pasipležint, bet vis laiko nelieka :geda:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O man tai nepasakyčiau kad užmirštas kampelis ten. Man kažkaip kaip tik toks autentiškas turistų, pležo mėgėjų, klubų mėgėjų, gėjų ir lesbiečių sostinę tituluojamas miestelis. Jame viskas verda, keikvienam name, kieme ar viešbutyje :geda:

 

Meksikoj neteko man būt. Va mano vyras keliavo ilgokai po meksika, tai jam buvo įdomu pasižiūrėt bet atgal nei už ką nenorėtų grįžti :)

Mes su mama vis ruošiamies nors kokiom 4 dienom nuskristi į Kankūną pasipležint, bet vis laiko nelieka :D

nu ta prasme tai taip, tik tie turistai ir jiems skirtos pramogos ir palaiko ta gyvybinguma. Bet as sakau, kad be turistu tas kampelis butu rojus norintiems pabegt nuo civilizacijos :)

 

o kodel tavo vyrui nepatiko Meksika? :blink: Matai, as pacioj zemyninej Meksikoj irgi nebuvau, manau, kad ji labai skiriasi nuo tu turistams skirtu salu. Bet labai noriu ir zemynine dali ismaisyt. Buvau Cozumely, Playa del Carmen ir porakart Kankune. Sitos vietos man nerealios, ten tokia gera aura, zmones be galo silti :geda: o apie pramogas turistams tai jau net nekalbu :D Jei kada busi Kankune, tai labai rekomenduoju apsilankyt arba fat Tuesday, arba Senior Frog's baruose - nu ten tai nuo ispudziu (ir tekilos) visi virsta is klumpiu :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.