Pereiti prie turinio
kicule

Ar jau planuojate atostogas?

Ar jau planuojate atostogas?  

15 narių prabalsavo

  1. 1. Ar jau planuojate atostogas?

    • Jau planuoju
      8
    • Dar ne
      1
    • Šiemet neatostogausiu
      6
    • 0


Rekomenduojami pranešimai

Ai tai nėr baisiai karštą, mes liepos viduryje kaip buvom turkijoj, tai buvo pavėsyje 11 val. ryto 37. Dieną įšildavo ir gerokai virš 40, bet nemirėm, man patinka karščiai :victory:

 

O kad jūrą tokia šiltutė tai pasaka :flowers:

Mes iš jūros net nenorėjom išlipti, nes tooooks kaifas buvo :flowers: norėčiau vėl ten sugrįžti, arba kur nors kur labai šilta :) iš mūsų daug kas šaipėsi, kad važiuojam tokiu metu, bet mes taip norėjom ir mums buvo gerai, ir pailsėjom tikrai fantastiškai :doh:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu mus irgi daug kas kamikadzėm vadina, bet kažkaip mes ramekai, nudvėsim nudvėsim, reiškia taip lemtą mirt Egpite :victory:

 

Kokia viešbutyje buvot? Ar važiavot į kokias nors ekskursijas?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nu mus irgi daug kas kamikadzėm vadina, bet kažkaip mes ramekai, nudvėsim nudvėsim, reiškia taip lemtą mirt Egpite :flowers:

 

Kokia viešbutyje buvot? Ar važiavot į kokias nors ekskursijas?

Mes buvom Alladine, seip del savo kvailumo, kad ziurejom labiau kitus negu saves nenivaziavome ten kur norejome,bet kelios ekskusijos buvo - patiko :victory:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes tai pasirinkom sunrise mamlouk palace resort 5* 9nakvynėm su UAI. Na bus matyt, kaip ten, nes lietuvių atsiliepimų neperdaugiausiai, o rusų tai kaip ir apie visus veišbučius nuo blogiausių iki pačių aukščiausių įvertinimų :victory:

 

Vešimies kartu dukterėčia, kuri išranki maistui labai, bet tikiuosi ras ką ten valgyt :flowers:

 

Tiesa, Butaforija, kaip saugojoties kad nesusirgt ta vadinama faraonų liga?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mes tai pasirinkom sunrise mamlouk palace resort 5* 9nakvynėm su UAI. Na bus matyt, kaip ten, nes lietuvių atsiliepimų neperdaugiausiai, o rusų tai kaip ir apie visus veišbučius nuo blogiausių iki pačių aukščiausių įvertinimų :flowers:

 

Vešimies kartu dukterėčia, kuri išranki maistui labai, bet tikiuosi ras ką ten valgyt :baby1:

 

Tiesa, Butaforija, kaip saugojoties kad nesusirgt ta vadinama faraonų liga?

Žinok niekaip nesisaugojom valgėm viską kas mums skanu ir ką norėjom, pas mane kitos bėdos visada būdavo užkietėje viduriai tai ten tas pats buvo, ir niekas iš mūsų važiavusiųjų neužsikrėtė kažkaip apie ją ir negalvojom, tiesą pasakius. O dėl maisto tai man po 3 dienų jau norėjosi LT valgio, nors pirkom AI pusryčių ir pietų dažnai nevalgėm nes jau jų maistas buvo nusibodės, važiavom arba į miestą pavalgyt arba tiesiog atsisakydavom, nes ant tokio karsčio norėjosi tik daug gerti :sird:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as neplanuoju jokiu atostogu jau kelinti metai


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O as neplanuoju jokiu atostogu jau kelinti metai

 

kodėl?


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jurk, o kada jūs buvote egipte? Kokiam viešbutyje? Į kokias ekskursijas važiavote? Kokiu metų laiku buvote?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jurk, o kada jūs buvote egipte? Kokiam viešbutyje? Į kokias ekskursijas važiavote? Kokiu metų laiku buvote?

Indrute, mes buvom sausio vidury (pats "salciausias" menuo Egipte), pazintinei kelionei pats tas, kai kurie vietiniai vaiksciojo su pukinem striukem, mes, aisku, trumpom rankovem :D Atskridom i Hurgada, is ten iskart vykom autobusu i Kaira, Kaire - 2 d. su ekskursijom po visas piramides , muziejus ir kt. lankytinas vietas, tada traukiniu per nakti bildejom i pacius Egipto pietus, Asuana, ten vel ekskursijos (Abu Simbelis :wub1:), o rytojaus diena isplaukem Nilu su kruiziniu laivu (5* viesbutis) link Luksoro. 2 dienos plaukimo su tarpiniais sustojimais ivairiose sventyklose, 1 d. Luksore (Karaliu slenis, didzioji Karnako sventykla, Hacepsutes sventykla - pirmasias dvi labai rekomenduoju aplankyt, kazkas nerealaus ten). Is Hurgados maciau veza vietines agenturos norincius i Kaira ir i Luksora, aisku, ir vietiniai nardymai labai populiarus. Manau, kad veza ir i Sinaju , mes kadangi buvom persisotine ekskursiju, tai nesidomejau. Hurgadoj pasiemem tik plaukima laiveliu su stikliniu dugnu link rifu, zuvyciu paziuret. Man nepatiko - zuvu viena kita, stebuklu nepamaciau. Pavirsinis nardymas salia viesbucio irgi siaip sau, ispudzio nepaliko. Manau, kad jei traukia nardymas, reikia imt visos dienos isplaukima didesniu laivu (su iskaiciuotu maistu), ten galima kur kas daugiau pamatyt (is musu grupes vieni plauke, tai labai patenkinti liko). Mes gyvenom viesbuty Bella Vista (centre, Sakala rajone). Viesbutis visai neblogas, bet del kambario reikejo biskeli recepcijoj pasibart - tada gavom labai gera :) Net nezinau, ka cia dar papasakot apie hurgada, gal tu klausk, kas butent tave domina :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho kiek daug jūs aplankėt. Mes tai kadangi esam prigasdinti karščio tai apie ekskursijas nesvajojam garsiai. Būtų nerealu nuvažiuoti iki piramidžių, vyras su dukterėčia pasiryžę sakė viską iškęsti, bet pamatyti BŪTINA. Aš taip drąsiai dar nesisakau :victory:

Aišku nardymas jau kas be ko, apsižiūrėjau vietinių ir mūsiškių siūlomus nardymus tai imsim pirma paviršinį nardymą, kur plukdo į salą ir nuo jos pats plauki kiek nori nardyti, o paskui jau gal ir giluminį. Aš šiais metais nardžiau Key West'e Floridoj, tai man buvo pats nerealiausias dalykas per visas keliones mano patirtas. tiksliau ne nardžiau o tą paviršinį. Bet plaukiojom ilgai, 6 valandas, su trim nėrimais ant skirtingų rifo dalių.

Tai va, planuojam kurį vakarą būtinai pažabalioti po Hurghada, dar galbūt pasiimti dzip safari, aišku irgi viskas priklausys nuo oro sąlygų.

Aš kažkaip galvojau kad jūs buvot poilsinėj, tai norėjau pasiklausinėt apie viešbučius ir visa kita.

Tiesa, mūsų viešbutis ne pačioj Hurghadoj, o nuo jos nutoles apie 20km. kiek atsimenu.

Įdomu kaip ten reikalai su mašinos nuoma? Kaip eismas?

 

Ir dar svarbiausias klausimukas, ar nesusirgot ta vadinama Faraonų liga? Kuri pasireiškia kiek supratau vemimu, silpnumu ir paleistais viduriais?

Kokius vaistus vežėtės?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oho kiek daug jūs aplankėt. Mes tai kadangi esam prigasdinti karščio tai apie ekskursijas nesvajojam garsiai. Būtų nerealu nuvažiuoti iki piramidžių, vyras su dukterėčia pasiryžę sakė viską iškęsti, bet pamatyti BŪTINA. Aš taip drąsiai dar nesisakau :D

Aišku nardymas jau kas be ko, apsižiūrėjau vietinių ir mūsiškių siūlomus nardymus tai imsim pirma paviršinį nardymą, kur plukdo į salą ir nuo jos pats plauki kiek nori nardyti, o paskui jau gal ir giluminį. Aš šiais metais nardžiau Key West'e Floridoj, tai man buvo pats nerealiausias dalykas per visas keliones mano patirtas. tiksliau ne nardžiau o tą paviršinį. Bet plaukiojom ilgai, 6 valandas, su trim nėrimais ant skirtingų rifo dalių.

Tai va, planuojam kurį vakarą būtinai pažabalioti po Hurghada, dar galbūt pasiimti dzip safari, aišku irgi viskas priklausys nuo oro sąlygų.

Aš kažkaip galvojau kad jūs buvot poilsinėj, tai norėjau pasiklausinėt apie viešbučius ir visa kita.

Tiesa, mūsų viešbutis ne pačioj Hurghadoj, o nuo jos nutoles apie 20km. kiek atsimenu.

Įdomu kaip ten reikalai su mašinos nuoma? Kaip eismas?

 

Ir dar svarbiausias klausimukas, ar nesusirgot ta vadinama Faraonų liga? Kuri pasireiškia kiek supratau vemimu, silpnumu ir paleistais viduriais?

Kokius vaistus vežėtės?

oi, tai jei esi Key Weste nardziusi, Egipte gali siek tiek nusivilt :D (teko ir man Key Weste pabuvot - harlejai, mazumos, ... :D . Ten nenardziau, bet Karibu juroj teko, tai Raudonoji man palyginus buvo nieko gero :victory:

 

Siaip tai kelione is Hurgados i Kaira ilga ir siek tiek varginanti, nors autobusiukas ir patogus, su kondiskem, kept tikrai nereikia, bet kadangi vaziavom iskart atskride, tai jautesi nuovargis. Kelione i Kaira uztruko gal apie 6 val. Del vairuotoju lakstymo, tai nelakste jie ten, bet vistiek man tas ju vaziavimas, ypac nakti be sviesu, isijungiant ilgasias sviesas tik pries prasilenkiant su priesais atvaziuojancia, tai siauba vare :wub1: Dzipu safari nerekomenduociau, draugai buvo, tai sake nieko gero, tik pridulkejo baisiausiai, o nieko ten nepamate, saule labai greit nusileido ir viskas. Del masinu nuomos nieko neteko girdet, tik musu gide lietuve aiskino, kad vaziuojant su taksu, reikia reikalaut kad ijungtu taksometra (nebent iskart suderat jums tinkancia kaina). Maciau ir mikruskes kazkokios vazineja, manau, reception'e viska susizinosit. Jei noresit skanios kavos, tai yra labai nebloga kavine centre, Costa (amerikieciu lyg). Ten ir ekspreso, ir kapucino, ir pyragu skaniu yra (man kaip kavamanei tai viesbuty truko geros kavos). Paskui yra labai geras juros gerybiu restoranelis, irgi centre, el Mina vadinasi. Kainos labai padorios ir tikrai skani sviezia zuvis.

Del faraonu ligos, tai mane ji ko gero buvo uzpuolusi, bet tik viena diena (kai turejom pacia sunkiausia ekskursija), nors skrandzius dezinfekavom visa laika ;). Nu bet kai dabar pagalvoju, tai mes gi ten rijom viska is eiles, kur tik kuo vaisino (ot nebutumem zadni litovcai) :D Ir cukranendriu sultis kazkokiam baisiam turguj gerem, ir ta ju karkade visur, kur tik vaisino (padaryta su saltu vandeniu is krano). Nu tai ko noret is tu musu vargsu pilvu :) Vyras su vaiku tai atsilaike kazkaip. vaistu veziausi smectos, angliuko, paracetamolio, mezymo, dar imbiero tabletes labai gerai nuo pykinimo, bet is tikruju kaip mum aiskino vietiniai gidai, tai geriausia pirktis vietinius vaistus nuo tu bedu (vaistiniu nemazai yra mieste). Ju vaistai matyt stipresni uz musiskius.

Jei noresit atvaziave uzsipirkt kazko duty free, tai reikia ta padaryt per 24 val. berods, nes paskui nebegalioja tas stampas pase ir galima pirkt jau tik oro uosto duty free isvykstant (cia turbut tik alkoholiui galioja, tiksliai nebeatsimenu). Man labai skanus buvo ju vynas Omar Khajam ir alus Sakara (lengvas toks, Corona primena) :)

 

Piramides man paliko dideli ispudi, ne viena nuotrauka to neperteikia, ka ten pamatai. Turint galvoj, kad tai vienintelis islikes pasaulio stebuklas, manau, kad verta del ju vaziuot. Nu net nezinau ka dar papasakot...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O geras, ką veikei Key Weste? Ar patiko? Man tai nerealiai, nors man visa florida nereali :)

Ir žinok tik iš tavęs primos girdžiu kad karibų jūros nėr ką lygint su raudonają. Absoliučiai visi sako, kad raudonojo pati gražiausia ir tipo mano nardymas karibuose šūds palyginus su raudonają :D na įvertinsiu pati :wub1:

Tiesa Kei West'e mes tik atostogavom, o nardėm Key Largo, šitą salą irgi turi žinot nes ji pirma važiuojant Florida Key's link Key Westo :victory:

 

Dė Kairo, tai maniškis su dukterėčia tą pati šneką, kad mirk gyvenk bet mes privalom pamatyti piramindes, ir nors vieną nuotrauką pasidaryti. Žinai dar mano dukterėčia gyvena Amerikoj, tai amerikonam Egiptas atrodo nerealiai toli ir kažkas senoviško nepaliesto ir stebuklingo, tai kaip gi ji grįš namo be įrodymų kad buvo prie paskutinio išlikusio pasaulio stebuklo? :D

 

Ačiū dėl patarimų apie kavines, mes ivsi trys kavos negerentys, bet jau jūros gėrybes dievinantys. (Beje jau kur kur bet Key West'e tikrąją ta žodžio prasme jų apsiėdžiau iki begalybės, įvairi žuvis, kalmarai, austrės, krevetės niam niam niam).

 

Na žodžiu svarbiausia tikiuosi neiškepti, nesusirgti rimtai ta faraonų liga, o visa kita manau praeis :D

Nes viešbutis kiek skaitau atsiliepimų ar kiek girdėjau jų realiai vienas iš geriausių, na bus matyt :)

 

Ai tiesa apie tuos vaistus, užsirašiau jau pavadinimą kurie padeda greit įveikti tą ligą, ir nedaug ten kainuoja. Tai jaučiu reiks iškarto nuskridus ir nusipirkti kad nebūtų problemų ;)

Mūm tai mūm bet aš dėl dukterėčios labai bijau.

 

Tiesa kaip buvom Turkijoj užpernai irgi valgėm viską iš eilės viešbutyje, valgėm eilinėj gatvės kavinei ir nieko, bet turkijoj netais ir apserga visi.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.