Pereiti prie turinio
Snapė

Kaimo turizmas

Rekomenduojami pranešimai

Aha..mes irgi buvom, labai faina vieta, tik kad ten pastoviai zmoniu pilna..Bet kad  pramogu man ten atrodo pakankamai  :mirksiukas: kam idomu, galit paziureti CIA

oi nicole sita vieta pasakiska,kai tik esam palangoje visada vaziuojam valgyti i HBH JUOZO.manten skaniausi cepelinai.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oi nicole sita vieta pasakiska,kai tik esam palangoje visada vaziuojam valgyti i HBH JUOZO.manten skaniausi cepelinai.

 

O man tai skaniausi kepsniai O dėl pramogų tai nežinau, gal ir pakankamai, bet galėtų būti daugiau žalumos, na kaip Vienkiemyje, tada būtų dar geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir man ten teko pabut viena karta :mirksiukas:

man paciai asmeniskai Vienkiemy labiau patiko :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dabar ?domu pasidar?, pagal kokius kriterijus j?s renkaties kaimo sodybas? Nes dabar a? ?i?rin?ju kur reiktų vasara va?iuot, jeigu mano dukter??iau atskris. Jeigu jis neatskristų, rink?iaus visai pagal kitus kriterijus. Netgi nieko nebesirink?iau, varytume pas draug? ? kaim? :ps: , kur grynas kaimas, vienkiemis ir nieko daugiau, tiesa e?eras panosei :blink: .

Redagavo Indrute

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, tiesiog priklauso, kas kam patinka..As pvz. nekreipciau demesio, jei ten ne visi patogumai, tik va tualetas tai man turi buti name, tikrai neiciau vidury nakties per visa kiema tualeto ieskoti :P be to kalbame apie kainas taip pat, juk nemoketum 50 Lt i para, kad galetum pernakvoti kazkokioj landynej prie ezero, jau man tada geriau savoj palapinej :ps: Velgi, kas turi vaiku, iesko, kad ir jiems butu kazkokiu pramogu, ir kaip jau minejau, priklauso, kas kam patinka, patogumai su grazia gamta ar tik grazi gamta be jokiu patogumu :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikra tiesa-kiekvienas rinktusi pagal tai,ko nori.Vienam gal butinai turetu buti vandens telkinys,o kitam uztektu sausumos.Vienam gal reiktu valties ir vandens dviracio,o kitam gal uztektu tik saslykines ant kiemo... :blink: O oficialiai,kiek zinau,sodybos vertinamos "gandrais".Kuo daugiau" gandru" gavusi sodyba,tuo ji geresne.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
.Kuo daugiau" gandru" gavusi sodyba,tuo ji geresne.

 

Pastudijavau visas daug ma? sodybas. Tai beveik u? gandrus visur tik ir moki, o patogumai visur beveik vienodi. Tik kainų skirtumas...

Dar pasteb?jau kad pigiausia ir pagal kokybę yra Auk?taitijos sodybos. Bet man labiau patibka Dz?kijos e?erai :cray:

 

Dabar pvz a? ie?kau kad b?tų prie e?ero, su lauko ?idiniu, pirtimi, vandens dvira?iais ar valtim, ?alykinę prie namuko ir visais indais bei patalyne. Tiesa, ie?kau ir atskiro namuko, o ne vienam name su keliom ?eimom trintis u?pakaliais.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ?ITAS labiausiai patinka, i?samiausias atrodo.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, ten kur nuoroda, tai fainiai ten viskas atrodo. O tu ko pa?ios dukter??ios neklausi ko ji nor?tų (dvira?ių, baidarių, tik maudynių ir t.t.), tada lengviau b?tų rinktis.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indrute, ten kur nuoroda, tai fainiai ten viskas atrodo. O tu ko pa?ios dukter??ios neklausi ko ji nor?tų (dvira?ių, baidarių, tik maudynių ir t.t.), tada lengviau b?tų rinktis.

 

 

Eitvyde, bet a? toj nuorodoj jokios konkre?ios sodybos nenurod?iau :lithuania: .

?inau kad ji pirma nor?tų ?varos, o paskui pagal galimybes, jai u?tektų manau tik maudynių. Bet a? pati nor??iau jai suteikti daugiau. Pvz kad ir paprasta pasiplaukiojima vandens dvira?iais. Galb?t japoni?kos pirties(kubilo), galb?t ?idinio kambaryje...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.