Pereiti prie turinio
Snapė

Kaimo turizmas

Rekomenduojami pranešimai

Na gal kas dažnai aotsogaujat kaime? Patinka kaimiškas stilius? Tai pasidalinkit savo nuomonę ir su mumi :hm: .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pasisekė, turiu sodybą kaime, toli nuo prgrindinių kelių.. Ten taip tylu ir ramu, kad kartais atrodo, kad esi rojuje... O naktim ten tiek paukščių, kad kartais taip ir sulaukiam ryto sode ant suoliuko... Dievinu savo sodybą, tikrai džiaugiuosi, kad ji yra....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks pavydas suėmė beskaitant...Faina kaip gali sau leisti laiko taip pasėdėt, o dar fainiau kaip tai yra tavo sodyba :hm: .

Redagavo kicule

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau ir aš turėti sodybą. Sodo- nenoriu, nes iš vieno tarakonyno važiuočiau į kitą. O sodyba- kitas reikalas...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Faina kaip gali sau leisti laiko taip pasedet :) .

 

Deja, bet pasėdėti galiu sau leisti tik naktim.... Bet aš vistiek myliu tą vietą..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paivairinimui patinka ir atostogos kaime, taciau siaip esu miesto zmogeliukas :tongue:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš dar niekada nesu atostogavus grynam kaimo turizme. Bet pagalvoju kad ir turbūt neatostogausiu. Nes dažniausiai turim tik 2 savaitęs atostogų. Ir jas praleidžiam Palangoj ir kur nors su palapinėm prie ežerų.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sisavaitgali praleidau puikioj kaimo turizmo sodyboj. Taip pailsejus seniai buvau, puiki aplinka ir gerai irngas namas :pack2_thumbup[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ten taip tylu ir ramu, kad kartais atrodo, kad esi rojuje...

 

Nesu atostogavusi kaimo sodyboj, bet jei jau nuspręsčiau važiuoti kur nors Lietuvoj atostogauti (kad tik ne namie), tai pasirinkčiau kaimo sodyba, nes jos man tuo ir patinka, kad ten gamta, ramybė ir tokia tyla...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kaip tik buvau pakeliauti po Lietuva vasara 2004 su saviskiu, kadangi jis pirma karta lankesi cia, todel isbandem keleta kaimo sodybu..Tiesa sakant nusivyliau siek tiek, nes buvom nusipirke knyga Atostogos kaime, kurioje visos kaimo sodybos surasytos ir ivertintos gandrais, o kai teko keliose is ju apsistoti, tai kokybe tikrai neatitiko knygoje pazymetu standartu, tai kazkaip ir geda pasidare..bet tikiuosi, kad viskas keiciasi i gera..o siaip labiausiai tai patiko Aukstadvaryje (ziureti cia), labai graziai irengta prie ezero, nors nieko ypatingo gamtoje, bet tiesiog maloni seimininke ir maloni aplinka, ir Kretingoj, kur tikrai malonu pailseti (ziureti cia)..labiausiai nusivylem sodyba netoli Siauliu, vienas dalykas, kad buvo vidury nezinios, vos radom, o prieimimas tai atsiprasau..net ir apvalkalu patalynei butu nedave, jei butum nepaprase..naktiniu uzuolaidu visiskai nebuvo, tai turejom naudoti viena is antklodziu, nes labai sviesios naktys tuomet buvo, spintos sugriuve ir pan.vienintelis grazus dalykas tai, kad turejo zirgyna ir tikrai nuostabiu zirgu kolekcija..

O stai Sventojoj vienas 'pirdyla senis' (atsiprasau uz zodzius, bet kad sunervino) nenorejo musu priimti, nes paprasem, kad butu dvigule lova, nors tuo metu kaip tik laukiausi..tuomet nusprendem apsistoti viesbutyje, kur mokejom 80lt i para ir netgi ten negalejom normaliai pailseti, nes kambary baisiniu tarakonu pilna buvo, o kai paprasem, kad perkeltu i kita, tai tokia mina nutaise veide, kad atrode, mes cia nezinia ko prasom :bigsmile: zodziu, prisiminimai ne kokie, bet manau gerai paieskojus tikrai galima rasti nuostabiu vietu pailseti :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is "Vienkiemio" graziu prisiminimu ir nuotraukyciu turiu ir as :geda: Isties rekomenduotina apsilankyt :bigsmile: jau buvau net keleta kartu :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.