Pereiti prie turinio
Snapė

Kaimo turizmas

Rekomenduojami pranešimai

Vien? rimta kandidate kaip ir turime. Mano uo?viai kas met ten va?iuoja tai taip i?gyrta yra :lithuania: . O ir apra?ymas sodybos visais fainas, kaip ir fotk?s.

 

Sodybos apra?ymas


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D a? nieko neskai?iau, tik ? fotkes pa?i?r?jau :baby: man ?itas vaizdelis patiko

02.jpg

ir ta sodyb? titulinio vir?uj :lithuania:

?iaip esu gird?jus, kad labai linksma b?na ir labai daug ?sp?d?ių palieka plaukimas su baidar?m, bet truput? pavojinga, ypa? jei nei viena nemokat...o kada ma?daug atva?iuoja? b?tų galima paland?iot paie?kot..


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D a? nieko neskai?iau, tik ? fotkes pa?i?r?jau :baby: man ?itas vaizdelis patiko

02.jpg

ir ta sodyb? titulinio vir?uj :lithuania:

?iaip esu gird?jus, kad labai linksma b?na ir labai daug ?sp?d?ių palieka plaukimas su baidar?m, bet truput? pavojinga, ypa? jei nei viena nemokat...o kada ma?daug atva?iuoja? b?tų galima paland?iot paie?kot..

 

 

Esu plaukus ir su baidar?m ir su plaustais- FANTASTIKA. ?ia jau kita kalba. Planuojam ir tai. Tik su plaustais, daug saugiau.

O jeigu sp?s pas? padaryti atskris i?kart po mokyklos baigimo t.y. bir?elio prad?ioje.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vien? rimta kandidate kaip ir turime. Mano uo?viai kas met ten va?iuoja tai taip i?gyrta yra :lithuania: . O ir apra?ymas sodybos visais fainas, kaip ir fotk?s.

 

Sodybos apra?ymas

Nugi ?inok liuks..ko ten tik n?ra..kandidat? manau labai rimta, o kai dar i? patikimų ?altinių ?inai, kad viskas ten gerai, tai jau beveik kaip ir va?iuok :mirksiukas[1]:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nugi ?inok liuks..ko ten tik n?ra..kandidat? manau labai rimta, o kai dar i? patikimų ?altinių ?inai, kad viskas ten gerai, tai jau beveik kaip ir va?iuok :mirksiukas[1]:

 

 

Tai jau beveik kaip ir esam tikri :lithuania: . Tik jau reiktų u?sisakyti namel?, nes paskui gali ir nebegauti, ?ia mane taip jau primokino. O vieni va?iuoti nenorim, tuo labiau kam permok?t u? tu??ias vietas, reik dar kompanija susirast ir ?iau?t :D

Faina ten, pats sau namuke, ne su kokiais ?eimininkais, viskas ko gali reikt yra, o ir gamta atrodo nieko :baby:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vien? rimta kandidate kaip ir turime. Mano uo?viai kas met ten va?iuoja tai taip i?gyrta yra :doh: . O ir apra?ymas sodybos visais fainas, kaip ir fotk?s.

 

Sodybos apra?ymas

Taip norejau pasiziureti i ta sodyba, o man neatidaro :unsure: Indre, gal gali duoti tos sodybos koordinates?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taip norejau pasiziureti i ta sodyba, o man neatidaro :rolleyes: Indre, gal gali duoti tos sodybos koordinates?

 

Atsidaryk atostogoskaime.lt ir Zarasų rsajone susirask sodyb? "Pasart?l?".

 

Arba spausk PASART?L? ?i? nuorod? tur?tų atsidaryt.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu Indrute, atidare


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai uzteks jegu tai siemet planuoju atgaivinti sodyba ant ezero kranto :mirksiukas:

ir bus turizmas man ant ezeriuko kranto :mirksiukas:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jai uzteks jegu tai siemet planuoju atgaivinti sodyba ant ezero kranto :kadaryt:

ir bus turizmas man ant ezeriuko kranto :flowers:

 

Faina :flowers:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jai uzteks jegu tai siemet planuoju atgaivinti sodyba ant ezero kranto :kadaryt:

ir bus turizmas man ant ezeriuko kranto :flowers:

 

Oi kaip pavydžiu jeigu dar savo turit, tai mes turbūt visą vasarą ten praleistume :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.