Pereiti prie turinio
Nicole

Netikėti svečiai

Rekomenduojami pranešimai

Labai teisingai elgiesi :blink: Zmones bent jau ismoks gerbti kitu laika ir nepiktnaudziaus daugiau :mirksiukas:

aha... Susiplanuoji ka nors,tai ziurek koks netikelis ir atvaro nepraneses. Arba dar geriau turiu pazystama tokia,tai susiskambinam,ji sako tai as mieste,bet uz pusvalandzio busiu pas tave,o atvaziuoja tik po kokiu 2val.na bet as jau ja ismokinau :blink:. Juk nieko rimto neuzimsi,kai lauki sveciu,o cia lauki lauki,per ta laika dar ka naudingo nuveiktum

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:victory:Tai jau jo...Nemegstu ikyriu zmoniu...Isvis nemegstu kai ateina nekviesti...Ir pati nemegstu pas kitus seip sau ateiti,be ispejimo.Ypac rytais,arba vakarais-net ir neskambynsiu,kad nesutrukdyti zmogaus... :flowers:

Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suskamba durų skambutis,kai to visai nesitiki ir nuotaikos nerasta.Aišku,šypsaisi ir mandagii bendrauji,bet diena sugadinta.Pastoviai namuose yra tik kavos ir arbatos,o apie viskokius saldumynus nėra nei kalbos,nes jie neužsiguli :unsure: ,tai taip nemalonu,kai negali niekuo pavaišint :D Prieš pora dienų netikėtai skambutis į duris ...atidarau duris su chalatu,ant galvos su rankšluosčiu,vaikas atbėga su raudonu pilvu(valgė barščių sriubą,o seilinuko neuždėsi),tai taip nefainai pasijaučiau.Suprantų,kai dar ateina neperspėję artimi draugai ,o čia jau metus nematytas giminaitis :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vat, vat... Man zinokit tai "zakon podloti" jei tik pradedu tvarkytis ar pan., ateina kas nors... atrodo ner kur akiu det :bredis: zmogus gali pagalvot kad gyveni "bardake" :rolleyes::drag2:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pati vaziuoju i svecius, tai dazniausiai perspeju (nebent jei tiksliai zn, kad zmogus bus namie, tada ne :hm: ).

O siaip tai vaziuojant savaitgali, manau tiesiog butina, ka gali zinot, ka zmogus susiplanaves :D


(;

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kai ateina pas mane kaskas tai iskarto puolu prie duru,nes man idomu kas ateina,bet jei einu pas draugus tai neperspeju tiesiok paskambinu i duris ir viskas. :coffee::victory::rolleyes::victory::flower::flowers:

 

llaime:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniau tikrai pergyvendavau, kad ateina kažkas nepranešęs, kad aplankydavo mane tvarkant sandėliuką ar vėdinant spintas. Būdavo, kad kažkas ateina ir piktinasi manęs neradęs irgi pergyvendavau kaip čia dabar išėjo taip.

 

Keista, kai nutariau, kad nebesijaudinsiu dėl nelaiku užėjusių svečių, kad nesijaudinsiu dėl vaišių trūkumo, žmonės nustojo lankytis nepranešę.

Dabar netikėtų svečių beveik neturiu. Tik vaikų draugai užeina.

Gal tai blogai? :super:


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip tai visada perspeju kai i svecius einu....

Ir butinai ko nors nunesu...Tusciomis rtankomis niekada neinu... :cocktail:


1h11i0j160822aj61j2j526f626572747569i0jd61c82j37j0j4b61726f6c696e6169.png

1126966351.gif1126966351.gif

1126966354.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi aš irgi kažkaip nemėgstu tuščiomis rankomis eit, nusiperku visad, ar tai sausainių, ar torčiuką, ar ledų kokių, žiūrint ką žmogus mėgstą.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet zinokit yra tokiu kurie megsta ateiti tusciomis rankomis, ir dar kruva vaiku atvesti...

Ne karta esu susidurusi su tokia situacija ir tai mane labai nervuoja...


1h11i0j160822aj61j2j526f626572747569i0jd61c82j37j0j4b61726f6c696e6169.png

1126966351.gif1126966351.gif

1126966354.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi jo jo, žinau pati kad tokių krūvos yra. Bet man tai ne problema, aš pati tai stengiuosi visad nusinešt, bet iš kitų to nereikalauju niekad.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir as nereikalauju....Bet kaip zmones gali taip elgtis...

Stai ko nesuprantu...ir niekada nesuprasiu


1h11i0j160822aj61j2j526f626572747569i0jd61c82j37j0j4b61726f6c696e6169.png

1126966351.gif1126966351.gif

1126966354.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.