Pereiti prie turinio
Nicole

Netikėti svečiai

Rekomenduojami pranešimai

netiketu sveciu nemegstu ,bet jau senokai visi mano draugai tai zino ir pries ateinant prasinesa .Na tik vienu giminiu niekaip neisaukleju isdygsta kaip grybai po lietaus ,kadangi daznai susiskambinam tai jau jie apsiuosto kad buciau namie ir uzgriuna su savo vaisem padengia stala ir ka tu jem -sako ner cia tau reikalo zinot nes paskui per nakti sedesi prie puodu .As pati nemegstu vaiksciot i svecius patinka kad geriau pas mane ateina


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar kai yra mobilieji telefonai ir susisiekt su kitu zmogumi ne problema, manau atvykti be perspejimo mazu maziausiai nemandagu. As nemegstu nelauktu sveciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane dažniausiai lankosi kiek kitokia svečiu kategorija- tokie kuriems vis kažko reikia... taigi net ir praneše tokie svečiai - galvos skausmas... nes jaučiuosi lyg dirbčiau Raudonojo kryžiaus bustineje... ir frazes 'man reikia' , 'ar gali' man gali sukelti isterija.... bet savo valios pastangomis- laikausi :rolleyes:


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perspėjam , perspėjam.... :victory:


dibujo2km8.png

 

dibujo3bi3.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes visada perspejam draugus,jei planuojam pas juos uzsukti,todel nepatinka nekviesti ir netiketi sveciai. Juk savo namuose norisi jaustis komfortiskai ir nebijoti,kad bet kuria minute kazkas paskambins i duris,o tu dar lovoje... :super::gele: Juk yra mobilieji telefonai todel galima pasiskambinti,ne akmens amzius :) :nestuke:


270987.gif

 

270989.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar ir mane biski sunervino ...

Bar, bar i durys... atidarau, "netiketi sveciai" kazkaip pasimeciau :super:

Sakau kogi nepaskambinot... Ai.. taip kam :nestuke:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule- anglai tokiu atveju net duru neatidaro :)


270987.gif

 

270989.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man nepatinka netiketi sveciai bet man patinka daryti staigmenas:P n bet cia tik giinaiciams tarkim kad ir tevam nuvaziuot i klp nepranesus ot buvo staigmena viena karta:P na biskuti supyko bet tik del to kad neva neturi ka dabar padet ant stalo. sakau mes gi nevalgyt atvaziavom o pasibuti pamatyti artimus. kai cia salia draugai tai visada pranesu kad ateisiu nes tikrai gal zmogutis nori pailseti gal namu ruosa uzgriuvus o dar cia as su savo problemom:P bet vistiek smagu kai kas i svecius uzeina (nes pas mane ir kviestas svecias retas) tik nzn kodel..... neva vaikas....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butinai perspeju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu iš tokių, kurie nemėgsta vaikščiot į svečius.Jei lankausi, tai tik pas seses...Ir dažniausiai pranešu.O pas save nelauktų svečių tai tikrai nemėgstu....Tuo labiau, kad 2 vaikai auga ir tvarka namuose būna tol, kol mažius miega, o vyresnėlė mokykloj....Aišku, tai negalioja patiems artimiausiems žmonėms...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stengiuosi visada ispeti nes pati nervina kai netiketai atvyksta netiketi sveciai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.