Pereiti prie turinio
Larodeja

Mano mezginiai Jums

Rekomenduojami pranešimai

Tu saunuole... :rolleyes:

Gal turi kokiu mezginiu ideju,jei klubai platus...O tai cia kaip turguj ir parduotuvej-ant manekeniu... :coffee:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tu saunuole... ;)

Gal turi kokiu mezginiu ideju,jei klubai platus...O tai cia kaip turguj ir parduotuvej-ant manekeniu... :D

 

trumpas megztinukas optiskai trumpina zmogaus ugi, tai gal kiek ir stambina

 

ilgesnis gi atvirksciai , optiskai ilgina, aukstina, ir lieknina;)

 

stambiems klubams nereiktu rauktu, pustu mezginiu, geriau priglude, tiesus, ilgesni , juos dengiantys

 

cia as taip isivaizduoju :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atorodo, kad čia nesąmonė su tais ilgais ir trumpais, svarbu koks yra pats megztinis...kokie siūlai, kaip numegztas ir t.t. aš esu tikrai pakankamai stambi ir trumpi megztiniai (dengia diržą) mane netgi lieknina (jei tai išvis įmanoma) nei ilgi... ir čia ne mano nuomonė, čia aplinkinių... labai jau visi įpratę, kad jei žmogus stambus, tai būtinai turi būt pasislėpęs maišuose..


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man atorodo, kad čia nesąmonė su tais ilgais ir trumpais, svarbu koks yra pats megztinis...kokie siūlai, kaip numegztas ir t.t. aš esu tikrai pakankamai stambi ir trumpi megztiniai (dengia diržą) mane netgi lieknina (jei tai išvis įmanoma) nei ilgi... ir čia ne mano nuomonė, čia aplinkinių... labai jau visi įpratę, kad jei žmogus stambus, tai būtinai turi būt pasislėpęs maišuose..

jo ir nuo rasto mezginio priklauso. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia grazi mergyte ir suknyte zinoma :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai grazi suknyte,bet modeliukas kokio neapsakomo grozio..... :super::flowers::super::super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciai moketi megsti , skaes kokia grazi suknute :super:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu , mergaites uz pagyrimus modeliukui ir suknytei.

 

o ismokt niekada nevelu, imkit vaselius ir bandykit :super: internete galima rast ir schemuciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aciu , mergaites uz pagyrimus modeliukui ir suknytei.

 

o ismokt niekada nevelu, imkit vaselius ir bandykit :super: internete galima rast ir schemuciu

bandziua as palei tas schemas , bet ne man bambukui tokie darbai sudetingi :super:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
bandziua as palei tas schemas , bet ne man bambukui tokie darbai sudetingi :super:

 

Na tada reik prasyt, kas moka. Jei galesiu, visada padesiu, numegsiu :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.