Pereiti prie turinio
Sidabrine Vilke

Kartais taip siutina

Rekomenduojami pranešimai

:o Kai jums reikia jus pamirsta ir neturi tam laiko nes .... sugalvoja N preizasciu, o kai jiems reikia jus prisimena, bet neduok dieve atsisakai, esi nejautrus ir blogas. Ar tai neuzknisa?

:fool: Kai klausia nuomones, ar pasiulimu, bet visvien ju neklauso? Ir toliau daro tik savaip.

:fie: Kai desimt kartu galetu tai padaryti anksciau, bet visad reikia laukti iki paskutines minutes ir dar uzkrauti kitam zmogui !

:doh: Ar jus siutina, tai kad kitiems vienodai, kol tai nepaliecia ju paciu? O jei jus parodote abejinguma tada jau esate tautos priesas!!!!!!!

:doh::geda: Ar jus uzknisa kauketi veidai, kaltinantys, kad esi pats kauketas, arba kodel tu nepritampi ir nedarai taip kaip visi? Issisokelis!!!!

 

Ir kai pagaliau sakai eik tu velniop, tada esi apkaltinamas "isisokeliu, pasikelusiu, nejautriu" arba tiesiog bjaurastimi.

Ir tada iskyla klausimas, o tai kur jus buvote, kai man jusu reikejo ?

 

Ar jusu tiesiog tai neuzknisa?


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakysiu labai trumpai :doh: dar ir kaip uzknisa :doh::fool: Bet paskutiniu metu stengiuosi susitaikyti su faktu, kad dauguma tokie yra, o ta mazuma labai sunku surasti :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai pasiplėsiu...mėgstu pakalbėt :D :D :D

 

:o Kai jums reikia jus pamirsta ir neturi tam laiko nes .... sugalvoja N preizasciu, o kai jiems reikia jus prisimena, bet neduok dieve atsisakai, esi nejautrus ir blogas. Ar tai neuzknisa?

Užknisa. Tik aš kažkaip dažniausiai bandau pabūt tolerantiška ir gal kiek apsigaudinėju save pati, bet pagalvoju, kad gal žmogus tikrai neturi kada... :blush: O atsisakyt, taip, kad kategoriška,i man dar neteko.. na aš apie draugus (jei galima juos taip pavadint) kalbu...

:blink: Kai klausia nuomones, ar pasiulimu, bet visvien ju neklauso? Ir toliau daro tik savaip.

Visiškai ne. Žmogus paklausė, tavęs išklausė, bet daro taip kaip jam visgi atrodo tinkama. Kodėl turėčiau manyti, kad mano patarimas yra idealus ir jam tinkamas?

:fie: Kai desimt kartu galetu tai padaryti anksciau, bet visad reikia laukti iki paskutines minutes ir dar uzkrauti kitam zmogui !

apie uždraudimus nieko negaliu pasakyt, bet tas delsimas mane nervina... aš būdama pedantė viską pasidarau kiek galima greičiau ir tada tinginiauju. Dar dažnai pasitaiko, kad tas "blogietis" pradžioj tinginiauja, o paskui verkia, kad padėčiau, nes jis nesuspės niekaip laiku...o tu matai dabar turi daug laisvo laiko, tai PADĖK!!! :angry:

:beee: Ar jus siutina, tai kad kitiems vienodai, kol tai nepaliecia ju paciu? O jei jus parodote abejinguma tada jau esate tautos priesas!!!!!!!

Su tuo "vienodai", tai aš kalbėčiau labai atsargiai.

Vieni žmonės pergyvena "išorėj", t.y. kalba kalba apie tai ar net skatina kitus kažko imtis.. vnž daug kalbų, o veiklos konkrečios jokios. Bet jie lyg ir labai neabejingi...

O kiti labai pergyvena viduj, tik to neparodo kas tiem garsiai neabejingiems gali atrodyti kaip didelis abejingumas.

Abiem atvejais niekas nevyksta iš tikrųjų...

Aišku jei imamasi kažko daryt konkrečiai, tada jau labai pagirtina.

O abejingumo rodymas irgi yra įvairus... gali sakyt, kad tau pavienodai (abejingas! - jei tai tiesa), o gali tylėt...tik ar tu tikrai abejingas? :)

:ninja::ninja: Ar jus uzknisa kauketi veidai, kaltinantys, kad esi pats kauketas, arba kodel tu nepritampi ir nedarai taip kaip visi? Issisokelis!!!!

Užknisa. :flower:

Ir kai pagaliau sakai eik tu velniop, tada esi apkaltinamas "isisokeliu, pasikelusiu, nejautriu" arba tiesiog bjaurastimi.

Neteko dar ko nors taip realiai atsikratyt.. :blink:

Ir tada iskyla klausimas, o tai kur jus buvote, kai man jusu reikejo ?

O ar mes visad paprašom pagalbos, kai mums blogai ar laukiam kol kas susiprotės, kad musm jos reikia, kad pastebės, kad mums blogai?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Auje tu cia jau isamiai pasireiskiai

1 variantas dazni atvejai rodo kad zmogus vengia.

2. Kam klausti jei visvien nedomina.

3. Vaziuojam tol kol barskelima pakeicia grasus bum, ir daugiau nebevaziuojam.

4. Konkreciai vagia tavo automobili, lietuvis dziaugiasi kad ne jo.

5. Apsimetinejimas vimdo, bet visi taip megsta apsimetineti.

6. kai atsisakai ir tiesiog atsakai tuo paciu eik velniop.

7. Tai kur tie draugaugai kai ju labiausiai reikia, o kai taip vadinamiems draugams blogai tai jau skubek jiems padeti.

Tai Uzknisa!!!!!!!! :blink: :flower::blush:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Na jei tikrai dažnai, tai tu teisi ir tada tikrai nervintų... aš prašau ko nors itin retai... man sunku prašytis pagalbos, reik labai persilaužt...nebent, tai kažkoks niekas, kad atsisakius padėt nebus problemos...

2. Klausia, nes nori išgirsti ir kitą nuomonę... Galbūt tikisi, kad nuomonės sutaps ir bus tarsi pritarimas jos (jo) nuomonei...mums juk taip reikia, kad kažkas pritartų... nepritarus pasiliekama prie savosios, nes ji visvien arčiau širdies.. kad žmogus pakeistų savo nuomonę reik labai tiksliai pataikyt į silpną nuomonės vietą...

4. Stereotipas :blink:

5. Argi pati niekad nė kiek neapsimetinėji? Visada be išimčių sakai tiesą, nenutyli, kai nepritari nuomonei ir t.t.?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
1. Na jei tikrai dažnai, tai tu teisi ir tada tikrai nervintų... aš prašau ko nors itin retai... man sunku prašytis pagalbos, reik labai persilaužt...nebent, tai kažkoks niekas, kad atsisakius padėt nebus problemos...

2. Klausia, nes nori išgirsti ir kitą nuomonę... Galbūt tikisi, kad nuomonės sutaps ir bus tarsi pritarimas jos (jo) nuomonei...mums juk taip reikia, kad kažkas pritartų... nepritarus pasiliekama prie savosios, nes ji visvien arčiau širdies.. kad žmogus pakeistų savo nuomonę reik labai tiksliai pataikyt į silpną nuomonės vietą...

4. Stereotipas :angry:

5. Argi pati niekad nė kiek neapsimetinėji? Visada be išimčių sakai tiesą, nenutyli, kai nepritari nuomonei ir t.t.?

 

5.ne esme tame, kad as nepriekaistauju kad uzsideda kauke, bet tie kurie su kaukem iesko mano kaukes ir jei sakai viska tiesiai sviesiai, :flower: beje as uz tai esu daznai linciuojama :blush: tai apsimetineji ir iesko saknu ir tai uzknisa :blink:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku kad uzknisa ir yra nemalonu :hm:

 

Palaikau Nicoles nuomone :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:o Kai jums reikia jus pamirsta ir neturi tam laiko nes .... sugalvoja N preizasciu, o kai jiems reikia jus prisimena, bet neduok dieve atsisakai, esi nejautrus ir blogas. Ar tai neuzknisa?

:cocktail: Kai klausia nuomones, ar pasiulimu, bet visvien ju neklauso? Ir toliau daro tik savaip.

:fie: Kai desimt kartu galetu tai padaryti anksciau, bet visad reikia laukti iki paskutines minutes ir dar uzkrauti kitam zmogui !

:beee: Ar jus siutina, tai kad kitiems vienodai, kol tai nepaliecia ju paciu? O jei jus parodote abejinguma tada jau esate tautos priesas!!!!!!!

:) :) Ar jus uzknisa kauketi veidai, kaltinantys, kad esi pats kauketas, arba kodel tu nepritampi ir nedarai taip kaip visi? Issisokelis!!!!

 

Ir kai pagaliau sakai eik tu velniop, tada esi apkaltinamas "isisokeliu, pasikelusiu, nejautriu" arba tiesiog bjaurastimi.

Ir tada iskyla klausimas, o tai kur jus buvote, kai man jusu reikejo ?

 

Ar jusu tiesiog tai neuzknisa?

tokie dalykai nepriimtini ir man :)

kaip ir daugelis kitu cia nepaminetu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane baisiai siutina, kai žmonės neatlieka savo pareigų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atidarau siandien savo e-mail... ir :flowers:

Kazkas norejo matyt prisijungti mano vardo prie mano mailo :D atsiustas ir naujas aktyvacijos raktas :flowers: (Bandyta net 3 kartai). kazkokia vilmantepukelyte@gmail.com, paskui panasus email, tik jau su mano nikck'u) :P :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atidarau siandien savo e-mail... ir :flowers:

Kazkas norejo matyt prisijungti mano vardo prie mano mailo :D atsiustas ir naujas aktyvacijos raktas :flowers: (Bandyta net 3 kartai). kazkokia vilmantepukelyte@gmail.com, paskui panasus email, tik jau su mano nikck'u) :P :flowers:

 

 

nu viršūnė, kažkam labai įdomu


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.