Pereiti prie turinio
Sidabrine Vilke

Kartais taip siutina

Rekomenduojami pranešimai

angelique, nesinervuok :rolleyes:

Geros nuotaikos small_smile.png.jpg

 

Sidabrine Vilke, kaip jautiesi? Ar pyktis isgaravo?

 

 

pyktis tai isgaravo, ale kersto planas jau veiksme :super:

nus dabar man kieme svente :flowers:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na " blogietis" gal kiek per ziauriai pavadinta :rolleyes: , turi jis ir geru bruozu, kad ir koks bebutu :super: turejom mes tokiu pokalbiu,issakem ka galvojam ir pan, net asaras parode...atrode viskas nuosirdu... o kaip veliau suzinojau tai tebuvo suvaidinta... nebetikiu nei tuo zmogumi, nei tokiu pokalbiu prasme...


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pyktis tai isgaravo, ale kersto planas jau veiksme :rolleyes:

nus dabar man kieme svente :super:

 

kokia tu kerstinga :flowers:


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pyktis tai isgaravo, ale kersto planas jau veiksme :wub1:

nus dabar man kieme svente :wub1:

baisu :wub1:

 

angelique linkiu stiprybes ir didelios, didelios istvermes :xsaule:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kartais taip siutina kai žmogus prižada padaryti darbą o paskui jam viskas.... lauki lauki ir niekaip negali sulaukti iš jo jokių žinių :xsaule: :wub1: :wub1:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane siutina tai,kad savaitgali nutriu pamiegoti ilgiau,o pabundu dar anksciau na kur teisibe :xsaule:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuosirdus ACIU visoms uz palaikyma ir patarimus :doh: man tai daug ka reiskia... :gele:

 

 

kartais taip siutina kai žmogus prižada padaryti darbą o paskui jam viskas.... lauki lauki ir niekaip negali sulaukti iš jo jokių žinių B) :doh::doh:

 

oi man taip pastoviai buna su vyru... :D tikrai kad siutina... kantrybes :wub1:


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu žinokit nebegaliu, įsivaizduokit situaciją mes išvažiavom iš anglijos ir palikau draugės adresą kad pas ją laiškai eitų, tai ką jūs galvojat šendien atidavė laiškus po metų laiko vos keli laiškai, kitus matyt atplėšus ir nebebuvo kaip atiduoti tai nusprendė visai negrąžinti, ėjo laiškai iš reveniu (panašiai kaip pas mus sodra socialinis) iš manęs jokio atsakymo negavo tai nutraukė visus mokėjimus viską, žodžiu paisitikėjau drauge finale prarasti keli tūkstančiai svarų

nu negaliu........ gali verkti krokodilo ašarom

nu kaip taip žmonės ką

nu paaiškinkit man nesusipratėliai, argi sunku grąžinti laiškus, nu nebesuprantu niekooooo


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isivaizduoju Zana :flowers: Labai sunku pasitiketi zmonemis, belieka tik viskuo pasirupinti patiems, ypac finansiniais klausimais :flowers: As irgi tokiu zmoniu nesuprantu, ar jie cia taip is pavydo, ar siaip nesusiprate pasielge :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

greičiausiai iš pavydo. nes matai mes ruošėmės pirkti 4 kambarių butą arba namą, ir galvojom iš tų pinigų susimokėsim, kai šendien [pamačiau kiek sakaitoj yra pinigų vos aparpuolio negavau, tikiuosi išeis pakeisti adresą ir daugiau nebenoriu turėti su jais jokių reikalų, kol prisiskambinau sužinoti ar atėjo man laiškai, nei į skaipą neatsakė, nei į žinutes, paskui skambinausi pati, ir kaip visada tai va vakar gavau, o tas vakar pasirodo buvo prieš du mėnsius

 

tokia pikta, nu negaliu :flowers:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zana uzjauciu, vaidmaine o ne drauge ir tiek.....


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.