Pereiti prie turinio
Sidabrine Vilke

Kartais taip siutina

Rekomenduojami pranešimai

Atidarau siandien savo e-mail... ir :doh:

Kazkas norejo matyt prisijungti mano vardo prie mano mailo :super: atsiustas ir naujas aktyvacijos raktas :D (Bandyta net 3 kartai). kazkokia vilmantepukelyte@gmail.com, paskui panasus email, tik jau su mano nikck'u) :D :wacko:

 

Nu čia kas dabar??? :blink:

Ir dar emaila iveda savo vardo ir pavardės :doh:

Tikiuosi neįsibrovė vis dėl to???


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu bet tikrai dar vardas ir pavarde :super:

 

nebent kažkieno kito dar vardą ir pavardę įrašė.. gi visko būna


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu žinokit mane taip siutina viena pažįstama, nutraukčiau visus ryšius, bet niekaip neišeina nes abi vistiek susitinkam kiekvieną dieną ir netoli viena kitos gyvenam

kiekvieną dieną ji manęs klausia ką šendien darysi pietų, ką darei vakar pietų, kiek uždirba tavo vyras, kiek gaunat pašalpos ir t.t. aš jai sakau kad nežinau kiek pašalpa už vaikus, o ji man sako tai pavers svarus į litus

ir jinai taip lenda į dūšią kad nemoku apsakyt, aš ją pažįstu tik 3 mėn, o jinai nori viską apie mane žinoti

aš jai duodu gražiai suprasti kad viskas yra ne jos reikalas, bet ji niekaip nesupranta


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nu žinokit mane taip siutina viena pažįstama, nutraukčiau visus ryšius, bet niekaip neišeina nes abi vistiek susitinkam kiekvieną dieną ir netoli viena kitos gyvenam

kiekvieną dieną ji manęs klausia ką šendien darysi pietų, ką darei vakar pietų, kiek uždirba tavo vyras, kiek gaunat pašalpos ir t.t. aš jai sakau kad nežinau kiek pašalpa už vaikus, o ji man sako tai pavers svarus į litus

ir jinai taip lenda į dūšią kad nemoku apsakyt, aš ją pažįstu tik 3 mėn, o jinai nori viską apie mane žinoti

aš jai duodu gražiai suprasti kad viskas yra ne jos reikalas, bet ji niekaip nesupranta

 

gal atejo laikas pasakyti tiesiai sviesiai be uzuolanku, arba tiesiog ignoruoti ta pazystama akivaizdziai :hm:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jooo žiaurokai.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nu žinokit mane taip siutina viena pažįstama, nutraukčiau visus ryšius, bet niekaip neišeina nes abi vistiek susitinkam kiekvieną dieną ir netoli viena kitos gyvenam

kiekvieną dieną ji manęs klausia ką šendien darysi pietų, ką darei vakar pietų, kiek uždirba tavo vyras, kiek gaunat pašalpos ir t.t. aš jai sakau kad nežinau kiek pašalpa už vaikus, o ji man sako tai pavers svarus į litus

ir jinai taip lenda į dūšią kad nemoku apsakyt, aš ją pažįstu tik 3 mėn, o jinai nori viską apie mane žinoti

aš jai duodu gražiai suprasti kad viskas yra ne jos reikalas, bet ji niekaip nesupranta

bet ir izulumas zmogaus klausineti tokiu asmeniniu dalyku, kiek uzdirbi, kiek gauni....


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:blink: Kai klausia nuomones, ar pasiulimu, bet visvien ju neklauso? Ir toliau daro tik savaip?

 

turim mes toki drauga, visad klausia nuomenes, bet niekad jos neklauso, vistiek daro savaip

is pradziu tai nereaguodavom, bet su laiku tai pradejo "uzknisti" :coffee:

 

Atidarau siandien savo e-mail... ir :doh:

Kazkas norejo matyt prisijungti mano vardo prie mano mailo :D atsiustas ir naujas aktyvacijos raktas :D (Bandyta net 3 kartai). kazkokia vilmantepukelyte@gmail.com, paskui panasus email, tik jau su mano nikck'u) :sird: :wacko:

oho naglumas


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aš jai duodu gražiai suprasti kad viskas yra ne jos reikalas, bet ji niekaip nesupranta

 

ale kaip zmogus nesupranta :victory:

matyt reik tiesiai sviesia pasakyt, kad atsok nuo manes arba praeit pro sali lyg nepazinotum jos


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad labai žiauriai negaliu pasielgti, nes mūsų vaikai eina į vieną darželio grupę, ir mes vistiek susitinkam

ten ir susipažinom, aš stengiuosi ankščiau vesti vaiką, tai dabar ir jinai veda ankščiau, jei vesiu vėliau ir jinai bes vėliau, jau nebedaliuuuu.


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kad labai žiauriai negaliu pasielgti, nes mūsų vaikai eina į vieną darželio grupę, ir mes vistiek susitinkam

ten ir susipažinom, aš stengiuosi ankščiau vesti vaiką, tai dabar ir jinai veda ankščiau, jei vesiu vėliau ir jinai bes vėliau, jau nebedaliuuuu.

tikrai jau nu ir .....yra tokiu ikiriu zmoniu, kurie nesupranta kada reikia liautis, ir netgi daznas atvejis, kad draustiskos priemones ne visad padeda nuo tokiu ikiruoliu ;) , nuo ju tik begti belieka kuo toliau arba duoti i ..... :bredis: :D :D ...padus.

manau kad ir juokinga ir graudu i tokia situacija papuolus ;)


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
turim mes toki drauga, visad klausia nuomenes, bet niekad jos neklauso, vistiek daro savaip

is pradziu tai nereaguodavom, bet su laiku tai pradejo "uzknisti" ;)

taigi ir mane uzkniso ir mestelejau tuomet, bet mane uz tai, kad isdrisau pasakyti tai iki siol "skalbia" ;) :bredis:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siutina, kai tėvai ima girti savo vaikus. Kad šie tokie tobuli nepakartojami, visame kame yra super. Bet mano vaikas, o vat mano vaikas, ir dar mano vaikas. (nu nekalbu apie tuos, kurie turi mažiukus vaikus, čia aišku daug žavesio), bet kai vaikams jau za 18 - 20 m., tai užknisa juodai.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.