Pereiti prie turinio
Sidabrine Vilke

Kartais taip siutina

Rekomenduojami pranešimai

siutina, kai tėvai ima girti savo vaikus. Kad šie tokie tobuli nepakartojami, visame kame yra super. Bet mano vaikas, o vat mano vaikas, ir dar mano vaikas. (nu nekalbu apie tuos, kurie turi mažiukus vaikus, čia aišku daug žavesio), bet kai vaikams jau za 18 - 20 m., tai užknisa juodai.

 

nuo to viskas ir prasideda :victory: nuo vaikystes, o paskui tampa iprociu, peledai peledziukai juk patys graziausi :super:

jauciu del to nervintis neverta cukriuke :flowers:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai nemoku žavėtis taip kai sako, dažniausiai nulis reakcijos iš manęs.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai nemoku žavėtis taip kai sako, dažniausiai nulis reakcijos iš manęs.

 

tai normalu :victory: , juk ne visi zavisi nuosirdziai, geriau jau taip,kai nulis emociju :victory: , beje neturint nuosavu vaiku tai tikrai normalu :victory:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo, matyt, kad neturiu vaikų, tai neįsigyvenu į tai


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
siutina, kai tėvai ima girti savo vaikus. Kad šie tokie tobuli nepakartojami, visame kame yra super. Bet mano vaikas, o vat mano vaikas, ir dar mano vaikas. (nu nekalbu apie tuos, kurie turi mažiukus vaikus, čia aišku daug žavesio), bet kai vaikams jau za 18 - 20 m., tai užknisa juodai.

esi dar labai jaunute- turesi savo vaikucius ir pati girsi juos ant kiekvieno zingsio.... o tau labiau patiktu jeigu tevai peiktu savo vaikus???? siaip ir psichologai rekomenduoja savo vaikucius girti daug girti :victory:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
esi dar labai jaunute- turesi savo vaikucius ir pati girsi juos ant kiekvieno zingsio.... o tau labiau patiktu jeigu tevai peiktu savo vaikus???? siaip ir psichologai rekomenduoja savo vaikucius girti daug girti :(

 

Oksana ne esmė gyrime bet esmė kad kalba tą patį per t patį ir t.t.

Man nėr šlykščiau kaip jaunos merginos/moterys susėdę tik ir giria viena per kitą savo vaikus, tai grynas cirkas, bobučių turgus ne kitaip. Ką turint vaiką tampi tik MAMA??? Juk esi ir darbuotoja, studentė, žmona, meilužė, namų šeimininkė ir t.t. bet kaip susidę užsivedą kad mano viakas tą ar aną, man iškart kylą noras pabėgt, nes galiu labai smarkiai įžeisti.

O be to cukriukas ne ką jaunesnė už tave :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oksana ne esmė gyrime bet esmė kad kalba tą patį per t patį ir t.t.

Man nėr šlykščiau kaip jaunos merginos/moterys susėdę tik ir giria viena per kitą savo vaikus, tai grynas cirkas, bobučių turgus ne kitaip. Ką turint vaiką tampi tik MAMA??? Juk esi ir darbuotoja, studentė, žmona, meilužė, namų šeimininkė ir t.t. bet kaip susidę užsivedą kad mano viakas tą ar aną, man iškart kylą noras pabėgt, nes galiu labai smarkiai įžeisti.

O be to cukriukas ne ką jaunesnė už tave :flowers:

na nesidomejau cukriuko metais- gal ir ne ka jaunesne.....

na matai- kaip vyrai apie masinas, moterys apie vaikus.... vieniems tai slykstu,o kitiems nea.... as negiriu savo vaiko ir nemegstu apie ji kalbeti su draugemis, bet ir niekada nesislyksciu kai kitos mamos giria......


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip mamos savo vaikais pasidžiaugia yra labai malonu ir gerą klausyti. Bet kaip pradeda tik vien apie vaiką kalbėti, kad mano padarė tą ar aną, išmoko t ar aną ir t.t. jau tikrai yra bjauru.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip mamos savo vaikais pasidžiaugia yra labai malonu ir gerą klausyti. Bet kaip pradeda tik vien apie vaiką kalbėti, kad mano padarė tą ar aną, išmoko t ar aną ir t.t. jau tikrai yra bjauru.

na kaip jau sakiau- vieniem tai bjauru,o kitiem visiskai netrukdo :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oksana ne esmė gyrime bet esmė kad kalba tą patį per t patį ir t.t.

Man nėr šlykščiau kaip jaunos merginos/moterys susėdę tik ir giria viena per kitą savo vaikus, tai grynas cirkas, bobučių turgus ne kitaip. Ką turint vaiką tampi tik MAMA??? Juk esi ir darbuotoja, studentė, žmona, meilužė, namų šeimininkė ir t.t. bet kaip susidę užsivedą kad mano viakas tą ar aną, man iškart kylą noras pabėgt, nes galiu labai smarkiai įžeisti.

O be to cukriukas ne ką jaunesnė už tave :flowers:

 

buna buna taip ir man Indrute, bet as dazniausiai ir pabegu :kadaryt:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip bet jauciu kai mama is tikruju zavisi savo vaiku, o kada siaip kvailai nori pasididziuoti,esu mciusi situaciju kai patis vaikai gedijasi kai mamos taip kalba,nezino kur akis deti.taip kad mamytes jai tai darot tai darykit is sirdies,o ne pries kitus noredamos pasididziuoti :flowers: .gal truputi per griesa bet tai mano nuomone ir gaila tu vaiku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.