Pereiti prie turinio
kicule

Lieknėjančių klubas - 2

Rekomenduojami pranešimai

aciu etaruj uz paaiskinima- atsiprasau mergyciu jeigu suklaidinau :super: :( :D :( :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aciu etaruj uz paaiskinima- atsiprasau mergyciu jeigu suklaidinau :flowers::flowers::flowers::flowers:llaime:

...nieko neklaidinai,,,,kievienas turim savo žinias....ką žinom tuo tikim...Tam ir pliurpiam čia apie svorį.... :D

Kad dabar labai sunku su tais svorio balansais, užterštumas, neaiškūs ekologiški prioduktai( pasakičius etiketes pamatai jog juose modifikuota kas nors), gyvenimo tempas......

Ne per seniausiai skaičiau, jog kaupimą riebaliukų, mūsų problematinėse vietose įtakoja stresas,....lieknėkite, nevalgykite, skaičiuokite kolorijas,sportuokite - riebaliukai kaupsis ir psio. ...Juk kitiems atbulai kai stersas, negali nieko įburną paimti...Vat ir žinok ar tai tiesa ar ne... :victory: Kiek visko prieštaraujančio viens kitam yra išklausytą yra per seminarus... :victory: ....ec,,,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

etaruj as is savo patirties galiu pasakyti kodel man auga svoris del nervu, man net ta ir gydytojai patvirtino, kai pradedu stresuoti, nervintis sutrinka mano mityba visa, nors nevalgau daug bet viskas eina i kuna, ir dar kaimynkos vyrui ta pati gydytojai nustate, zmogus nerimauja del siemos, finansu ir gaunasi .....


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nuo streso svoris krenta... :victory:


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo streso man jis stovi vietoj-nei auga nei krenta, o vat nuo sureguliuotos mitybos- atsisakiuus daug produktu-jis krenta.

kalbejausi su dietologe- ji man pasake, kad numesti lengva, bet islaikyti toki svori labai sunku.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na stai mergytes per du menesiukus numeciau 11kg :D labai dziaugiuosi, bet dar man liko 7kg ir man bus gana :flowers:

 

beja. zinau kaip atsikratyti celiulito- negerti gazuotu gerimu is vis. gerti tik vandeni paprasta ir arbatas. jokiu gazuotu, jokiu sulciu.... patikrintas dalykas. dabar as jau celiulito visiskai neturiu ir tam prireike dvieju menesiuku :) tik strijos mane kankina nuo kuriu niekaip neatsikratau :flowers:

 

 

oksana eik tu sau, nu ir šaunuolė :flowers:

 

papasakok kaip tau taip išėjo, kokios dietos laikaisi :flowers:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oksana eik tu sau, nu ir šaunuolė :flowers:

 

papasakok kaip tau taip išėjo, kokios dietos laikaisi :flowers:

nieko ypatingo nedarau. kiekviena ryta uzsieemu aerobika po pusantros valandos. ir maista reguliuoju. zinoma suvalgau kartais sokolado, ar pora cipsiuku...bet siaip daug atsisakiau.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ko atsisakei, ką valgai?


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o ko atsisakei, ką valgai?

atsisakiau bulviu, baltos duonos, sausainiu- vienu zodziu miltiniu patiekalu,visu angliavandeniu, gazuotu gerimu, sulciu is pakeliu, kiaulienos.

valgau viska virta- kalakutiena, vistiena, jautiena, darzoves virtas valgau-labai megstu brokolius ir zirnelius virtus, jogurtus,varske pusriebe, sausus dribsnius su pienu.

sunku taip iskarto prisiminti :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oksana, ar vis dar laikasi sveikos mytybos?

 

Aš va saldumynu negaliu atisakyti... nors retkarčiais turi but.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oksana, ar vis dar laikasi sveikos mytybos?

 

Aš va saldumynu negaliu atisakyti... nors retkarčiais turi but.

na valgau tai ka ir valgiau- bet paskutinieji 5 kg labai sunkiai metasi :blink:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.