Pereiti prie turinio
kicule

Nevalgome po 18 val.,

Rekomenduojami pranešimai

daug tai daug, bet kad visos nuosirdziai laikytusi :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir man reiktu jungtis prie jusu :rolleyes: tik vasara kazkaip sunkiau laikytis man, o ypac jei su draugais isvaziuoji i koki soda ar dar kur... :D


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip vakar sekesi? :D

Valgiau iki 18val., uzmgau kazkur 1.30-2 nakties... o jau skrandis "dainavo" :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai gerai sekesi- as ir valgiau iki 18 val., miegot nuejau 23.30 :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai normaliai sakyčiau, apie kokią dešimtą su draugais sėdėjom prie marių, gėrėm alų ir valgėm keptą duoną :blink: :super: :blink: :blink:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As paskutini karta valgiau 17:20 ir ejau miegot po 12 val. o miegojau tik iki 4 ryto :)


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As paskutini karta valgiau 17:20 ir ejau miegot po 12 val. o miegojau tik iki 4 ryto :)

o ko miegojai tik iki 4 ryto?

kartais man buna, kad labai uzsimanau valgyti vakare, bet dasilaukiu ryto, o ryte tik pramerkusi akis lekiu i virtuve :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir kaip norėčiau be 20 valandos vakarienė pas mus nebūna :)

Tad nuo 20 val. pradžiai nors nevalgysiu :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as jau ir nevalgau nuo 18 val. kolkas laikausi gerai, bet tuoj vyras gris is darbo ir kai atsises su dukra vakarieniauti- numirsiu ........ :) :flowers::super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niu ka o as vakar paskutini karta valgiau pries 14 val. tai buvo pietus, o miegot kaip visada beveik 1 nakties nuejau

o ko miegojai tik iki 4 ryto?

kartais man buna, kad labai uzsimanau valgyti vakare, bet dasilaukiu ryto, o ryte tik pramerkusi akis lekiu i virtuve :D

stresas o kartu su juo ir nemiga pradejo kankinti....

 

na as jau ir nevalgau nuo 18 val. kolkas laikausi gerai, bet tuoj vyras gris is darbo ir kai atsises su dukra vakarieniauti- numirsiu ........ :grin: :wub1: :super:

Man kartais taip buna... :brunette:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaip sekasi brangiosios?

 

Aš tai nevalgau vakarais, kada esu lyg ir soti bet kažko noriu. Bet kaip sunkuuuu :rolleyes:

Bet jau kelis vakarus taip ištvėriau, dabar reiks pratintis valgyt paskutinį kart bent jau 20val. po savaitės jau gal 19 val. o daugiau ir neankstinsiu, nes be antros valandos neužmiegu , tai tiek laiko būt be maisto tikrai sunku, o be to ir negalima.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien valgiau iki 19val., :D sventiem drauges gimtadieni :rolleyes: Visas kitas dienas po 18 nevalgiau, vakar ti puse obuolio :geda: Apetitui numalsinti... pms... butent tada ir yra sunkiausiai :bigsmile:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.