Pereiti prie turinio
kicule

Nevalgome po 18 val.,

Rekomenduojami pranešimai

O va man dabar ir buvo ir yra klaikus pms'as. Nes nustojau gerti nkavišų aliejų, tai siaube siaube, bet bent porą mėnesių reik ir nuo nakvišų pertrauka padaryt ir vėl gersiu.

O valgyt noriu TIK vakarais ir bet ko, svarbiausia valgomo :rolleyes: Ir galiu ištisai bet ką kramsnoti :bigsmile:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man panasiai :geda: Taaaaip sunku valdytis...vienu metu net pamasciau kad neverta man per pms net badauti po 18val... nes dazniausiai visada taip ir budavo, jei po 18val., nevalgiau, tai per pms "jokiu taisykliu" valgau ir tiek... Si karta bandau vis...

 

:bigsmile: Indrute, geriau jauteisi kai nekvisu aleju gerei? ne taip pms jautei kaip iprastai? :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:bigsmile: Indrute, geriau jauteisi kai nekvisu aleju gerei? ne taip pms jautei kaip iprastai? :rolleyes:

 

Žinoma. Savijauta buvo pagerėjus 100 procentų, nebūdavo jokių pms'ų, bet jau geriau ilgiau nei metus, tai noriu bent porą mėnesių pertrauką padaryti.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neblogai sekasi- penktadieni buvau nusizengusi taisyklems- uzsisakem vakariene is kinu restorano, tai teko prisikirsti, nes ten beprotiskai skanu :rolleyes::bigsmile::geda: :D

o siaip nevalgau.

per PMS ir man baisiausias alkis uzeina, bet stengiuosi valdytis :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kaip visda jei vaziuoju i kaima tai ten vkariene 21 vakare :rolleyes: nusidejau :bigsmile: nu ir vakar vakare vafliuka suvalgiau :geda:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaime ir man sunku, ten isvis valgyt galima istysa diena :rolleyes: Bet va vis stengios nepasiduoti pagundai :bigsmile:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fuuu gerai kad aš kaimo neturiu :bigsmile: Bet man užtenka kartą per metus mamą ir sesę aplankyti, grįžtu su pliusu visada :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po 18 nevalgau,po 19 tai tikrai,bet vis tiek sukertu arbuzo taip padoriai...Tai nezinau,cia valgymas ar ne...Pradejau begioti.Tik man vaikscioti kol kas reiketu.Vyras turi pulso matuokli.Tai man einant jau virsija visus skaicius,o begant alinu sirdi isvis...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nevalgau :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man nezinau kas pasidare bet taip skauda desini sona kai psilenkiu toks bukas skausmas lyg duria kazka ir kas svarbiausia tas skausmas eina ir snugaros iki priekio.... jau galvoju gal cia man nuo to nevalgymo..... kad nevalgau nevalgau istysai o kai uzsimanau tai prisikemsu... :flowers:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Po 18 nevalgau,po 19 tai tikrai,bet vis tiek sukertu arbuzo taip padoriai...Tai nezinau,cia valgymas ar ne...Pradejau begioti.Tik man vaikscioti kol kas reiketu.Vyras turi pulso matuokli.Tai man einant jau virsija visus skaicius,o begant alinu sirdi isvis...

...Žmonike, vaikščiok....iš ties vargas širdeliai,nugarai ir keliams, jei nesi adaptavusis prie krūvio. Deguonies trūkumas, ir prie gero neveda...vaikštinėk intervalais lėtai - greitai....kol apsiprasi prie krūvio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suradom nauja buda...Teniso raketes.Ir linksma,ir idomu,ir nauda-as taip galvoju...Tik bajeris,kuris man nepatinka:svoris dideja... :hihihi: Nesuprantu.Tikrai daugiau judu,maziau valgau,o svoris dideja... :kadaryt:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.