Pereiti prie turinio
kicule

Nevalgome po 18 val.,

Rekomenduojami pranešimai

As taip pat noreciau dar kokius 5 kg.,

Po 18val., nevalgau...

 

oksana, saunuole :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saunuoles cia jus visos ziuriu :flowers::sird1:


laura.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Saunuoles cia jus visos ziuriu :flowers::sird1:

tas saunumas labai daug kantrybes ir pastangu kainuoja :sird1:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, pagaliau per mėnesį laiko įpratau vakarais nebevalgyti. Sunku buvo iš pradžių porą savaičių žiauriai, paskui lengvėjo. Dabar visai normaliai.

tik mano riba ne 18 val o 20val. kadangi toks gyvenimo ritmas.

Dabar keisiu laiką į 19val. dar po mėnesiu bandysim keist į nevalgymą nuo 18val.

Gal pavyks :D

 

Bet svarbiausia pradžia padaryta, užfiksavau savo smegeninei kad vakarais STOP :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, šaunuolė tu :)

 

Aš ir nebevalgai po 18 val., ( bet buna ir 18.30-19) val.,


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš tai iš vis nenormali esu, nevalgau irgi nuo 19val ,bet kokią 1val nakties abi su sese gulim lovose ir sugalvojam ką nors atsinešt pavalgyt :) saugiausia naktį rakint šaldytuvą nuo manęs :flowers: jau sakiau sesei nebandyk naktį kalbėt apie maistą :flowers:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man visaip buna- buna uzsimanau valgytm kokia 8 vakare, tai ka nors sukramtau :) :flowers::flowers::geda:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir stengiuosi nevalgyti po sesiu,buvo sunkoka iprasti,bet dabar gerai , kaip gerai jauciuosi kai vakare neprivalgau,kartais norisi kazka uzkasti bet stengiuosi koki vaisiu suvalgyti ir viskas. :o


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as ir stengiuosi nevalgyti po sesiu,buvo sunkoka iprasti,bet dabar gerai , kaip gerai jauciuosi kai vakare neprivalgau,kartais norisi kazka uzkasti bet stengiuosi koki vaisiu suvalgyti ir viskas. ;)

saunuoliuke Neila :D :D :super::super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš dabar kai dirbu iki vėlumos tai ateinu namo ir pavalgau, nes darbe nespėju dažnai net kavos išgereti.... bet tfu tfu iki tikslo liko tik 6 kg.... galvoju reikia vėl grįžti prie senų mitybos įpročių nes per tuos darbus vėl išsibalansavo man viskas....


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
saunuoliuke Neila :) :flowers::flowers::flowers:

Aciukas Oksana :flowers::flowers::flowers: ,bet gaila kad man svoris tai nekrenta :wub1:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aciukas Oksana :flowers::flowers::flowers: ,bet gaila kad man svoris tai nekrenta :wub1:

organizmas turi priprasti prie to nevalgymo po sesiu ar septyniu.... :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.