Pereiti prie turinio
Nicole

Kavinukė ''Fainuolių Klubas''

Rekomenduojami pranešimai

Įdomu įdomu :grin:, greitai rodyk :D

Dory, Štai čia :hhh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas...Reikia eiti balsuoti,bet taip tingiu... :hhh:

 

Niu nieko,mergaitės, kovo 8 tikrai su pliusine temperatūra pasitiksim :grin: Taip sakant-vyrai su tulpėm,mes su blynais... :D

zmonike, už ka balsuosi jei nepaslaptis :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,niu ir man pagaliau išeigines, tai nusprendžiau ilsietis ir nieko neveikti :hhh: nes tikrai per šitas dienas labai pavargau, o dar iš ryto kai važiuoji i darba tai taip šalta :grin: mašina sugedo.. taip tai viskas gerai, tiesa sakant žiauriai laukiu pavasario :D


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labukas Žvaigždute :hhh: Kaip pati jautiesi? :grin:

 

 

Einu kaisti kavyte :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmonike, už ka balsuosi jei nepaslaptis ;)

 

Nebus agitacija?.. :hhh: Neateis rytoj kokia tv su kamerom? :D Sąraše 94 nr.Tėvynės sąjunga.Ten ir mūsų mokyklos direktorius,ir iš achemos yra kandidatų(kas mums arčiausiai)...Šiaip,aš esu ne vietinė ir tos pavardės man nieko nesako, bet pažiūrėjus mokesčių ir turto deklaracijas, aprašymus ir išsirinkom su vyru.

Einu kaisti kavyte :grin:

 

Aš irgi ką tik užsikaičiau...Skanios kavytės :D Ką prie kavytės turi?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikos mergaitės :grin:

 

O man jau viskas atsibodo, per kelias dienas tokia išsunkta jaučiuosi, nors nieko nedariau... Nėra nuotaikos visiškai, noriu atostogų, noriu ramybės... Greičiau baigčiau mokslus, išvažiuočiau iš čia...


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas, nu va teko atsikelti anksti, nes kaimynai paleido muzika ir gan garsiai tai pažadino :) jie šiais išeigineis visas dienas ramybes nedave :( kažkoks jaunimas prdėjo greičiausiai nuomotis tai baisu kas daros, :(

užpiliau kavutes pasidariau karštu sumuštinuku ir prie jūsų, mažiuke prabubo ir multikus kolkas žiuri, kažkokia negera sloga vėl jai ateina :( tik kad nesusirgtu..

Rytoj jau i darba..

O taip tai savyjauta gera.. dabar turbut tokie mėnesiai kad retkarčiais ir pamirštu jog laukiuos,, :)


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas, nors nei kiek jis nėra labas, bet ką jau daryti mes su dukryte jau nuo trečiadienio su temperatūra, ko toliau tuo padėtis blogėja :( vaikaui jau nuo vaistų temperatųra nekrenta :( eisim pas gydytoją tai bijau, kad nebūtų koks plaučių uždegimas :(


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labux, sveikatytės, jums,Butaforija


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aqville ačiū, mane gydytoja nustebino, jau kiek pakeitėm tų poliklinikų ir privačių ir valstybinių, niekaip neatrandu tokios gydytojos kuri man tiktų ir patiktų. Šiandien išvis man pasakė, nereikia "numušinėti" vaikui temperatūros kol ji nesiekia 39,5 tokiu būdu organizamas kovoja su virusu :( jus man pasakykit ar aš kvaila ar ji neprotinga, gi galą galima gauti su tokia temperatūra aš bent jau leisgyve būnu :(


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aqville ačiū, mane gydytoja nustebino, jau kiek pakeitėm tų poliklinikų ir privačių ir valstybinių, niekaip neatrandu tokios gydytojos kuri man tiktų ir patiktų. Šiandien išvis man pasakė, nereikia "numušinėti" vaikui temperatūros kol ji nesiekia 39,5 tokiu būdu organizamas kovoja su virusu :( jus man pasakykit ar aš kvaila ar ji neprotinga, gi galą galima gauti su tokia temperatūra aš bent jau leisgyve būnu :)

:) :blink: :blink: gal tavo gydytojai biški farikt :doh: Žinau,kad iki 38,5 negalima numušinėti, nes organizmas kovoja pats, bet tikrai ne iki 39,5 :doh:

Gal tu netaip išgirdai :(

Sveikite greičiau :( O šiaip siuntė persišviesti plaučius?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš irgi kiek žinau, tai tik iki 38,5 negalima numušinėti temperatūros..dar karteliuką svekit.. daug skysčių gerkit, vitaminą c..


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.