Pereiti prie turinio
Nicole

Kavinukė ''Fainuolių Klubas''

Rekomenduojami pranešimai

Aqville ačiū, mane gydytoja nustebino, jau kiek pakeitėm tų poliklinikų ir privačių ir valstybinių, niekaip neatrandu tokios gydytojos kuri man tiktų ir patiktų. Šiandien išvis man pasakė, nereikia "numušinėti" vaikui temperatūros kol ji nesiekia 39,5 tokiu būdu organizamas kovoja su virusu :( jus man pasakykit ar aš kvaila ar ji neprotinga, gi galą galima gauti su tokia temperatūra aš bent jau leisgyve būnu :(

 

nauji gydymo metodai...Nieko sau...Pirmą kartą girdžiu...

O tavo paneliukas koso ir temperatūra? Ką dėl kosulio sakė?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mergaitės aš kelis kartus perklausiau ar ji tikrai įsitikinusi, kad nuo 39,5 temp reikia "mušt" ji kelis kartus tą patvirtino, dėl slogos pasakė " vieną kartą per mėn. normalu yra turėt slogą, ir nereikia jos gydyti jeigu vaikas sloguoja savaitė jei ilgiau galima palašinti lašiukų :( aš jai sakau, kad vaikas baisiai sloguoja ir nesiduoda tos slogos gydytis, o ji niekaip ir nesureagavo, kosti, tai ji išrašė lašiukų, nes pasidarėm kraujo tyrimus ir dar kažkokį ten specifinį tyrią kraujo ir pagal tuos tyrimus esam sveikos, dzin kad temperatūra nekrenta jau nuo trečiadienio :(


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mergaitės aš kelis kartus perklausiau ar ji tikrai įsitikinusi, kad nuo 39,5 temp reikia "mušt" ji kelis kartus tą patvirtino, dėl slogos pasakė " vieną kartą per mėn. normalu yra turėt slogą, ir nereikia jos gydyti jeigu vaikas sloguoja savaitė jei ilgiau galima palašinti lašiukų :( aš jai sakau, kad vaikas baisiai sloguoja ir nesiduoda tos slogos gydytis, o ji niekaip ir nesureagavo, kosti, tai ji išrašė lašiukų, nes pasidarėm kraujo tyrimus ir dar kažkokį ten specifinį tyrią kraujo ir pagal tuos tyrimus esam sveikos, dzin kad temperatūra nekrenta jau nuo trečiadienio :(

Žiūrėki dukrytės, ne juokai šie visokie virusiukai...

Įkelsiu nuorodą iš kito forumo, kur gydytoja labai puikiai paaiškina apie vaikų temperatūrą, gal padės.

http://www.tindirindi.lt/forum/viewtopic.php?pid=1458832#p1458832


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O sloga pūlinga? Nes gali būt sinusitas. tada pabandykit vaistinėj paprašyt vaistukų. Nežinau, ar yra vaikams, bet suaugusiems yra tabletės "Sinupret". Labai geros.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas :(

Atsigeriu kavytės ir varau į masazus.

 

Butaforija kaip šiandien dukrytė jaučiasi? Čia tikrai ne juokai, jei visą savaitę tempertatūra laikosi...

 

 

O sloga pūlinga? Nes gali būt sinusitas. tada pabandykit vaistinėj paprašyt vaistukų. Nežinau, ar yra vaikams, bet suaugusiems yra tabletės "Sinupret". Labai geros.

 

Yra tokių vaistų ir vaikams :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas :flowers:

 

Žiūrėki dukrytės, ne juokai šie visokie virusiukai...

Įkelsiu nuorodą iš kito forumo, kur gydytoja labai puikiai paaiškina apie vaikų temperatūrą, gal padės.

http://www.tindirindi.lt/forum/viewtopic.php?pid=1458832#p1458832

perskaičiau gydytojos nuomonę ir ji man priimtina, bet mūsų gydytojos nuomonės kategoriškai nepriimu :unsure:

 

O sloga pūlinga? Nes gali būt sinusitas. tada pabandykit vaistinėj paprašyt vaistukų. Nežinau, ar yra vaikams, bet suaugusiems yra tabletės "Sinupret". Labai geros.

aš žinok, nelabai skiriu kai ta sloga pūlinga, kartojasi ta sloga labai dažnai o kai neįmanoma nei ištraukt snargliukus nei įlašinti tai vat ir pati bijau, kad sinusito nebūtų

 

Labas rytas :coffee:

Atsigeriu kavytės ir varau į masazus.

 

Butaforija kaip šiandien dukrytė jaučiasi? Čia tikrai ne juokai, jei visą savaitę tempertatūra laikosi...

 

Aš pati nuo pat ryto darbe, po kokios valandos namo skambinsiu ir klausiu kaip ten reikalai :rolleyes:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labutis, fainuoles :rolleyes: Ligoniukams sveikateles :flowers: Mes irgi su mazaja niekaip kosulio ir slogos neatsikratom, atrodo lyg ir praeina, bet po keliu dienu ir vel paumeja. Atrodo ir vitaminus geriam ir medu vartojam, tikiuosi praeis pagaliau, nes jau koki menesi taip. O dar ir viena ausyte mazulei pradejo puliuoti :coffee: Zodziu, taip ir gyvenam...Kazkaip bedos musu neaplenkia...Jei atsimenat seniau pasakojau apie saviskio broli, kuris sirgo veziu ir po to pagijus susilauke berniuko.. Tai va gyvenimas ir toliau meta issukius :unsure: Vargsui mazyliui (8 men.) neseniai diagnozavo labai stipria epilepsija ir daktarai dabar duoda vos 20 procentu sansa, kad mazylis isgyvens ilgiau nei 1 metuku amziaus...Zinokit neisivaizduoju net ka ir galvoti...nu kodel siai seimai tenka tiek isbandymu, kodel neleidzia atsikvepti ir pasidziaugti gyvenimu...Stengiames negalvoti apie blogiausia, bet klausimai vis sukasi galvoje...kodel, kodel geri zmones turi tiek kenteti...:cry: Kazkokia neteisybe....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labutis, fainuoles :rolleyes: Ligoniukams sveikateles :cry: Mes irgi su mazaja niekaip kosulio ir slogos neatsikratom, atrodo lyg ir praeina, bet po keliu dienu ir vel paumeja. Atrodo ir vitaminus geriam ir medu vartojam, tikiuosi praeis pagaliau, nes jau koki menesi taip. O dar ir viena ausyte mazulei pradejo puliuoti :doh: Zodziu, taip ir gyvenam...Kazkaip bedos musu neaplenkia...Jei atsimenat seniau pasakojau apie saviskio broli, kuris sirgo veziu ir po to pagijus susilauke berniuko.. Tai va gyvenimas ir toliau meta issukius :this: Vargsui mazyliui (8 men.) neseniai diagnozavo labai stipria epilepsija ir daktarai dabar duoda vos 20 procentu sansa, kad mazylis isgyvens ilgiau nei 1 metuku amziaus...Zinokit neisivaizduoju net ka ir galvoti...nu kodel siai seimai tenka tiek isbandymu, kodel neleidzia atsikvepti ir pasidziaugti gyvenimu...Stengiames negalvoti apie blogiausia, bet klausimai vis sukasi galvoje...kodel, kodel geri zmones turi tiek kenteti...:cry: Kazkokia neteisybe....

 

 

Jetus, kodėl tiek neteisybės gyvenime... Kaip gaila :( Ką tėvai turi išgyventi tokioj situacijoj...

Kuo didžiausios sveikatytės tam mažam leliukui ir tavo dukrytei :flowers: :unsure: :coffee:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labutis, fainuoles :rolleyes: Ligoniukams sveikateles :flowers: Mes irgi su mazaja niekaip kosulio ir slogos neatsikratom, atrodo lyg ir praeina, bet po keliu dienu ir vel paumeja. Atrodo ir vitaminus geriam ir medu vartojam, tikiuosi praeis pagaliau, nes jau koki menesi taip. O dar ir viena ausyte mazulei pradejo puliuoti :coffee: Zodziu, taip ir gyvenam...Kazkaip bedos musu neaplenkia...Jei atsimenat seniau pasakojau apie saviskio broli, kuris sirgo veziu ir po to pagijus susilauke berniuko.. Tai va gyvenimas ir toliau meta issukius :unsure: Vargsui mazyliui (8 men.) neseniai diagnozavo labai stipria epilepsija ir daktarai dabar duoda vos 20 procentu sansa, kad mazylis isgyvens ilgiau nei 1 metuku amziaus...Zinokit neisivaizduoju net ka ir galvoti...nu kodel siai seimai tenka tiek isbandymu, kodel neleidzia atsikvepti ir pasidziaugti gyvenimu...Stengiames negalvoti apie blogiausia, bet klausimai vis sukasi galvoje...kodel, kodel geri zmones turi tiek kenteti...:cry: Kazkokia neteisybe....

 

eina sau kaip baisu, man baisiausia kai serga maži vaikiukai, suaugęs vistiek gali ištverti ir skausmus ir visokius kitokius nepatogumus, bet kai tai reikia vaikui, tai tragedija :this:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labutis, fainuoles :rolleyes: Ligoniukams sveikateles :unsure: Mes irgi su mazaja niekaip kosulio ir slogos neatsikratom, atrodo lyg ir praeina, bet po keliu dienu ir vel paumeja. Atrodo ir vitaminus geriam ir medu vartojam, tikiuosi praeis pagaliau, nes jau koki menesi taip. O dar ir viena ausyte mazulei pradejo puliuoti :this: Zodziu, taip ir gyvenam...Kazkaip bedos musu neaplenkia...Jei atsimenat seniau pasakojau apie saviskio broli, kuris sirgo veziu ir po to pagijus susilauke berniuko.. Tai va gyvenimas ir toliau meta issukius :cry: Vargsui mazyliui (8 men.) neseniai diagnozavo labai stipria epilepsija ir daktarai dabar duoda vos 20 procentu sansa, kad mazylis isgyvens ilgiau nei 1 metuku amziaus...Zinokit neisivaizduoju net ka ir galvoti...nu kodel siai seimai tenka tiek isbandymu, kodel neleidzia atsikvepti ir pasidziaugti gyvenimu...Stengiames negalvoti apie blogiausia, bet klausimai vis sukasi galvoje...kodel, kodel geri zmones turi tiek kenteti...:doh: Kazkokia neteisybe....

Labai smagu, kad brolis pagijo, ir aš viliuosi, kad Dievulis bus gailėstingas mažyliui ir padarys stebūklą, vaikutis pasveiks, labai neteisinga, kai vienai šeimai tenka išgyventi tiek skausmo :coffee: laikykitės :cry:

 

Aš irgi grįžau namo o mano mažoji kad laksto, kad čirškia, reiškia sveiksta :flowers: rytoj eisim pas gydytoją tai žiūrėsim ką sakys, bet prašysiu, kad į darželį dar nesiųstų, tegul dar savaitėlė pabūna namie


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole, reikia tikėti, kad viskaas bus gerai..juk būna gyvenime stebuklų.. Šaunu, Butaforija, kad sveiksta mažytė....


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mergaitės, linkiu iš visos širdies Jums ir Jūsų attimiesiems geros nuotaikos. :rolleyes:

 

754b0e42db3e.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.