Pereiti prie turinio
Nicole

Kavinukė ''Fainuolių Klubas''

Rekomenduojami pranešimai

Aciu, mergaites :rolleyes: Labai norisi tiketis stebuklo, bet kad jau brolio pagijimas buvo stebuklas, tad antro stebuklo tiketis labai jau sunku..Gal visgi Dievulis bus gailestingas...

 

Geros jums dienos, fainuoles, ir sveikateles jums ir jusu atzalelems :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutės :rolleyes:

 

Sveikatėlės ligoniukams :flowers:

 

Nicole, labai tikiuosi ir linkiu kad mažylis pasveiks, stiprybės jums :unsure:

 

 

Mergaitės, gal žinot kam reikia auklės? Likau be darbo, o jo labai reikia.


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole, sunku apsakyti žodžiais, bet linkiu tavo šeimynai ir artimiesiems stiprybės, tikėjimo ir siunčiu nors lašelį savo laimės...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mergaitės, gal žinot kam reikia auklės? Likau be darbo, o jo labai reikia.

 

užjaučiu, aš irgi be darbo sėdžiu, ne kas...


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas vakaras mergaitės, mano dukrytei vis gerėja, o man antibiotikus išrašė, nereiks su tais hemeopatiniais vaistais kelis mėnesius žaisti :unsure: jokios iš jų naudos nėra kai taip bloga :rolleyes:

 

Sophia, Gretutyte užjaučiu, tikėkimes sekmė jums nusišypsos, to ir linkiu :flowers:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutės :rolleyes:

:unsure:

 

Butaforija, džiaugiuosi, kad dukrytė sveiksta :flowers:, tai ir pati pasirodo sergi? :coffee:

 

Ką veikinėjat mergičkos? Kas naujo? :this:

 

Aš atsigersiu kavos ir į poliklinką. Kaip man bloga jau nuo tų poliklinikų :cry:

 

Oras kažkoks šendien nelabai, šalta, drėgna...Noooriu pavasarioooo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o pas mus kai ptik oras sakyčiau labai fainas, visą dieną saulytė šviečia, sniegas tirpsta, geras ruduo bus :rolleyes:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutės :victory:

:coffee:

 

Butaforija, džiaugiuosi, kad dukrytė sveiksta :flowers:, tai ir pati pasirodo sergi? :hm:

 

Taip, sergu ir mūsų gydytoja dėja užleido mano ligą, nepastebėjus iš karto (net nepatikrinus mano gerklės) o dabar turiu pulingą anginą, kaip stengiausi neimt nedarbingumo nuo šiandien jį turėsiu :(


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labukas :victory:

 

b55c581a02de.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labutis, fainuoles :victory: Butaforija, sveikateles tau, tos anginos labai bjaurus reikalas, pati daznai kenciu nuo ju :hm: Zmonike, aciu labai :coffee:

 

 

 

O as pradejau lankyti Zumba Fitness nuotaikai pakelti ir aisku siek tiek figurai pagerinti :( Galima ir DVD nusipirkus namie sportuoti, bet siaip smagiau su grupe kartu sportuoti ;)

Geros jums nuotaikos, fainuoles, visgi penktadienis :flowers:

 

brunch.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole ačiū, buvau pas gydytoją gavau siuntimą ligoninėn :hm: bet gal tik apžiūrės, gydytoja sakė, bijanti, kad nebūtų kažkokio absceso :victory:

Nicole o kam tau dėl figūros sportuoti, kiek pamenu tavo figūra suuuper :coffee::flowers:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutės fainulkos, seniai nebuvau, bet užtat šiandien esu labai maloniai nustebinta. Puikus darbas padarytas, svetainė tokia, nu tokia miela ir graži, kad tikrai pritrauksit daug naujų dalyvių ir skaitytojų. Dabar čia pas jus skanu ir tikrai faina aplinka. O ir fainulkos "dalyvauja" vis tos pačios, seniai matytos ir mielos. Taigi ir gyvenkit visos smagiai, gražiai, nesirkit. Laukiam pavasario ir žibučių.


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.