Pereiti prie turinio
Pajure

Vėlyvi skambučiai

Rekomenduojami pranešimai

Jei reikalas labai svarbus manau galima skambinti bet kurio paros metu, bet jau paplepeti, tai tik diena arba ne toki velyva vakara :doh

 

Sutinku su tavim Haski..manau veliausias laikas skambinti turetu buti pries 22val. :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau jeigu iki kokios 22val tai viskas ciki ,bet jei veliau tai tikrai nemandagu :mirksiukas:


66288.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau, kad tikrai nemandagu skambinti velai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man paciai nepatinka kai skambina velai, o ir pati nenoriai skambinu vakarais :) nebent kazkas svarbaus ar skubaus


as1cCvv0g410010MTA0ZHB8MDEyNWR8TWFudHVrdWkg.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as seip manau iki kokiu 8 galima drasiai skambint, o veliau gal nelabai :victory: pati buna kad ir 9 nesulaukus miegu tai nelabai patenkinta skambuciais buciau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane laaaaabai nervuoja vėlyvi skambučiai, pripažįstu skambučius iki 8.30 - 9 val vėliausiai, ir pati vėlai niekam neskambinu, tik tikrai rimtam reikalui esant


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pati stengiuosi velai neskambineti tik reikalui esant,bet jei man skambina kad ir paplepeti gal žmogui gera nori pasidalinti ar ba liūdna man visada malonu isklaustyti kad ir bet kurio metu.siap tai manau neskambineja niekas be reikalo nakties metu. :flowers:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau mandagu skambinti betkuriuo paros metu, jei prieš tai parašai žinutę su klausimu ar gali tai padaryti ir gauni teigiamą atsakymą.

O kam trukdo įkyrūs asmenys labai juk lengva pasakyti "Atleisk, aš turiu vaikų" arba "Kitą kartą. Neturiu laiko."


Dovanėlėmenas.gif

snow is falling all around me, children playing, having fun.

it's the season love and understanding!

Merry Christmas everyone!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skambinti vėlai yra nemandagu jei nėra būtina.Nors ta vėluma manau kiekvienas supranta skirtingai vieniems per vėlu 21 o kitiems 23 ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
manau mandagu skambinti betkuriuo paros metu, jei prieš tai parašai žinutę su klausimu ar gali tai padaryti ir gauni teigiamą atsakymą.

 

 

na tikrai nesutinku su tavim, vieną kartą žmogus gali ir atsakyti į žinutę, bet kitą kartą jį gali prikelti iš miego, nemanau kad jis nesupyks nors gali to ir nepasakyti, jei nori paklausti ką veiki 3 val nakties


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip paplepeti tikrai nemandagu ir as net neatsiliepiu velai vakare jeigu skambina :kadaryt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.