Pereiti prie turinio
Pajure

Vėlyvi skambučiai

Rekomenduojami pranešimai

man galima skambinti visą parą, kai einu miegot išjungiu garsą ir man netrukdo :) bet šiaip tai tikrai nemandagu vėlai skambinti, pati irgi niekada vėlai neskambinu, na buvo kad pusę pirmos nakties skambinau, bet reikalas buvo labai svarbus.


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pažįstamas turi tokią madą , skambina pasiguosti, gali paskambinti ir 3 ir 4 valanda nakties, jei man nereikia kitą dieną anksti keltis viskas ok, bet jei reikia atsikelti kokią 6 ryto tai tiesiog mandagiai paaiškinu, jog negaliu šneketis... vienintelis pliusas kad jam gali skambinti bet kokiu paros metu, kas bebūtų visada sulauksi pagalbos :)


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mandagiausia skambinti,manau, butu iki 19val. Veliau nei as drysciau kam skambinti,nei man kas skambina:)


Vienintelis būdas atsikratyti pagundos - jai pasiduoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebent tikrai svarbu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai man galima skambinti bet kada, priklauso nuo žmogaus, kai kurie ir telefoną atjungia nakčiai, aš save priskirčiau prie tokių kurie gali kalbėtis ir vėlyvų metų..


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.