Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Išpažintis

Rekomenduojami pranešimai

Ar kada nors einate išpažinties?

Ką apie tai manote?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip bebūtų gaila, bet išpažinties buvau tik vieną kartą. Kaip ėjau prie kumunijos.

Gal ir būtų gerai nueiti, bet jau bijau tiek laiko nejus, o tuo labiau tik vieną syki.

Mano vienai draugei kunigas tokią įdomią litanija atskaitė vieną syk, kaip ji passkė nebeprisimenu kada ėjau išpažinties, jis pasakė : "tu esi kiaulė, įsivaizduok jeigu neprisimintum kada prausiaisi, tai būtum smarvė, o dabae kiaulė, kad bažnyčią pamiršai"...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš buvau du kartus.Ir tada paauglystėje(man buvo 12-13) nesupratau jos prasmės,ir dabar nesuprantu,kokia prasmė yra sakyti savo nuodėmes kunigui,kuris yra svetimas man žmogus ir nieko apie mane nežino.O antrą kartą aplamai,man buvo pasakyti eiti,tai net nesugebėjau jokios nuodėmės pas save rasti,tai greitai kažkokią nesąmonę sumąsčiau.

Aplamai prasmę turi tik arba atsiprašymas to žmogaus,kuriam kažką negero padarei,arba padarymas kažko gero nesavanaudiško,ir dar tai,kad ateity pasistengsi tokių nesąmonių nedaryti.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš viską išpažinčiau tik GEISTEI asmeniškai :bigsmile:


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

askutinį kartą buvau per pirmą komuniją . Nematau prasmės išpažint nuodėmes nuodėmingiems - parodykit man kunigą šiais laikas be nuodėmės :bigsmile:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išpažinties buvau 1994 pavasarį, teko tada pirmą kartą važiuoti į užsienį per Lenkiją, labai bijojau (tada dažnai lietuvių autobusai buvo apiplėšiami, patirdavo daug avarijų), tad nuėjau, pasakiau ne visas nuodėmes, nes kunigas mano žodžius gan garsiai atkartodavo ir miestelio bobelėm buvo labai linksma, o kai jau 'tokia situacija', tai kur ten viską sakysi, nors dabar kai pagalvoji, tai ir nuodėmės jau tokios buvo, kad dabar juokas ima.

Po to su ižpažintim buvo baigta. Prieš mirtį kai ateis kunigėlis paskutinio patepimo, tai tada ir pasakysiu viską...gal.

Indrės draugės atveju, tai jau ne kunigas, o pats tikras kiaulė buvo.

Dėl išpažinties prasmės, tai jei esat Romos katalikai, tai turėtumėt žinot, kad tik kunigai ir gali nuodėmes atleisti. Taip šventam testamente parašyta, kad Jėzus suteikė jiems 'tą galią'. Aišku, visada galima ginčytis dėl šitos knygelės tikrumo, bet galima ginčytis ir dėl to ar Dievas apskritai yra.

Pats žmogus, jei tik pasimels, atgailaus, tai jau labai daug, bet nuodėmių atleidimo nebus. Jos atleidžiamos, tik po to kai padarai ką liepia kunigas ir pasako, kad "išrišu tave....vardan Dievo tėvo..." (seniai buvau tiksliai nepamenu).


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš viską išpažinčiau tik GEISTEI asmeniškai :hm:

 

O, esu gera išpažinčių klausytoja...Bet galiu rimtą atgailą paskirti... Pvz aplink Katedrą keliais apeiti rožinį kalbant...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O, esu gera išpažinčių klausytoja...Bet galiu rimtą atgailą paskirti... Pvz aplink Katedrą keliais apeiti rožinį kalbant...

 

Gal dėl atgailos butų galima tartis? Ropojimą aplink Katedrą gal galima pakeisti pasivaikščiojimu su GEISTĘ po Sereikiškių parką?


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matosi, kad Dimidrolis tikras katalikas :) , jau ir dėl atgailos planuoja tartis. Paprastai yra mainomi du lygiaverčiai dalykai...negi pasivaikščiojimas su Geiste yra beveik tas pats kaip ropojimas aplink Katedrą


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik praneškit būtinai,kad roposi,būtinai atlėsiu pažiūrėt :)


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuo paeiu ir su Geiste susipa?insiu.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Matosi, kad Dimidrolis tikras katalikas :hm: , jau ir dėl atgailos planuoja tartis. Paprastai yra mainomi du lygiaverčiai dalykai...negi pasivaikščiojimas su Geiste yra beveik tas pats kaip ropojimas aplink Katedrą

 

 

ne tas pats, juk deruosi dėl priimtinesnio :hm:


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.