Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Išpažintis

Rekomenduojami pranešimai

na laimė juk nepriklauso ir nuo krikšto, ir nuo pirmos komunijos, ir nuo vestuvių bažnyčioj.. kam visa tai, jei nesi tikinti?

jei esi, tada visa tai pasidaro svarbu... :lol:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na dar ziurint kaip esi tikinti ir kaip tau to reikia :lol:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na arba esi tikinti arba ne, aš taip manau :super:

vėliau jau galima mąstyt į ką tiki ir ko reikia tam tikėjimui stiprinti... jei reikia jį stiprinti :lol:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arba silpninti jei to norisi arba laiko nera, nors jei jau kokia nors nelaime atsitinka tai visi super tikinciais patampame :coffee:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprast, silpninimą, kai laiko nėra? kokio laiko reikia tikėjimui?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as cia apie tuos zmones kurie neeina i baznycia

 

as cia apie tuos zmones kurie neeina i baznycia


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:pana3: ;) :pana3:

aš į bažnyčią nueinu max du kartus į metus.. bet aš TIKIU, ir tikiu ne Bažnyčia, o DIEVU.. jis mano :coffee: , o ne ant kalno kažkokiam mūre..


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:pana3: ;) :pana3:

aš į bažnyčią nueinu max du kartus į metus.. bet aš TIKIU, ir tikiu ne Bažnyčia, o DIEVU.. jis mano :coffee: , o ne ant kalno kažkokiam mūre..

tai tu bent jau tiki, bet juk yra zmoniu kuriems dievas yra nulis ar tuscia vieta ir net netiki kad jis yra ;)


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei žmogus sako, kad Dievo nėra jis Juo netiki ir t.t., tai manau, kad čia jo teisė tuo tikėti :coffee:

Manau, kad svarbiausia yra neapsimetinėt :pana3:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei zmogus neapsimetines negali kas tada :mirksiukas:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pat tikiu dievu ir bandau per kiekviena svente nueiti tradiciskai i baznycia.... neturiu laiko eiti kiekviena sekmadieni, bet kai sventes tai einu.... nors per sias velykas nebuvau baznycioje ir nesventinau kiausiniu, bet pasimeldem prie stalo ir isivaizdavom, kad cia sventintas maistas :mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kaip ir Eitvyde, tikiu Dievu, o ne muru ant kalno ..Baznycia daugiau zmonems, kuriems reikia patikinimo ir vizualaus Dievo ivaizdzio :this: Nesuprantu, kam reikia kazkokiam zmogeliui ispasakoti savo nuodemes, jei Dievas ir taip zino, ka tu padarei ir uz tai atsakysi Teismo Diena :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.