Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Išpažintis

Rekomenduojami pranešimai

O ar dėl atgailos galima derėtis :hm:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia žiūrint su kuo derybos vyksta.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal dėl atgailos butų galima tartis? Ropojimą aplink Katedrą gal galima pakeisti pasivaikščiojimu su GEISTĘ po Sereikiškių parką?

:rofl: :rofl: :pack2_thumbup[1]:

 

Niekada nebuvau ir turbūt nebūsiu išpažinties Man tai nepriimtina :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia yra nesamone. Ash skaitau jau geriau su savo draugus isishnekieti apie viska negu, kad kazkokiam kunigui kazka sakyti ir dar paskui ishklausyti pamokslu. Pieva. Dievas turi buti shirdyje o ne kazin kur, kad visi matytu. :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir nemegstu ispazinties eit, mazesne budama nuolat mamai bambedavau, kuriu galu tos ispazinties eit, juk Dievas mato kas ka padare ir kad uztenka kad ir paciai pasikalbet su juo, gailetis ir pan. Bet dabar tarkim vistiek kad ir laikausi tos pacios nuomones vistiek nuejau atlikt kaledines ispazinties, kazkaip tai tapo tarsi iprociu ir manau isitikinimu, kad po jos jautiesi pakyletai ir pan, nors isties geriau pasijauciu, kad ir tas pacias nuodemeles (kiek vikiskas) pastoviau tam kunigui isakau, bet kad jaunu daryt nesinori o senu atsikratyt ir niekaip nepavyksta :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai negi taip jau viską ir pasakai?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai negi taip jau viską ir pasakai?

na nesikalbu su kunigu kaip kad ten flmuose rodo, paprastai mano tos pacios trys nuodemeles o ten jei kokiu smukiu padarau juk neprisiminsiu visu :rolleyes: trunku vos kelias sekundes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš einu retai, bet kai nueinu- kunigas pasidžiaugia pavyzdine išpažintim...iškalbos stoka nesiskundžiu...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomiai :hm:

a tokia nuodieminga? :hm: :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:blink: man kažkaip keistai atrodo, kad tu, Bambyna, tiek mažai turi nuodėmių. Gal paprasčiausiai nesuvoki kas yra nuodėmė? Ar žinai, kad yra speciali malda prieš einan išpažinties? Negi "sąžinės tyrimas" tau atskleidžia tik vos tris ir tas pačias smulkias nuodėmėles? Jei kažko nepasakai žinodama, kad "tai" nuodėmė, tai tokia išpažintis yra niekinė.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš išpažinčiai ruošiuosi bent savaitę...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kad isties atrodo kad tu nuodemiu nedarau... nei rukau nei geriu (nu tik per sventes lasiuka) su kitais vyrais nesivolioju, o ten tai kad tarkim mintys kuomet nesvankiai galvoji ir pan (atrodo yra nuodeme?) bet cia sitas tai absurdas kazkoks kokia cia nuodeme - cia realybe gyvenimas ir pan, pasninkauju kai negalima tos mesos nevalgau... galiausiai lieka vos kelios nuodemes... siaip lasiuka apsvarstau ka ne taip padariau ir pan, bet man savaites ruostis tai tikri nereikia :doh

o kokie dalykai dar prie nuodemiu priskiriami? :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.