Pereiti prie turinio

Stogdengė

Naujokai
 • Pranešimai

  18
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

Reputacija

0 Neutrali

Apie Stogdengė

 • Rangas
  Naujokas - tiesiog praeivis

Profilio informacija

 • Lytis
  ledi
 • Zodiakas
  Skorpionas
 • Miestas
  Vilnius
 1. Per greitai tie kūnai lėlė.
 2. Tai buvo 2008 metų vasara. Nelabai vėlus vakaras. Dangus buvo švarus, žvaigždės kur ne kur. Ir tada lyg iš niekur nieko pasirodė iki 10 šviesulių judančių įvairiomis figūromis. Pirma maniau, kad fejerverkai, bet jokio garso ir gan ilgai dangumi skriejo, ir ne lėktuvai ar lazeriai. Lazeriams per ryšku ,lėktuvams per arti ir per tyliai. O kas ten buvo..niekas nežino.
 3. Netikiu į Dievą, kaip į realiai egzistuojančią aukštesnę jėgą. Aš tikiu tik tuo, kad kažkas labai protingas sukūrė tokį pinigus nešantį herojų. Dievu buvo aiškinami žmonėms nesuvokiami dalykai, Dievas buvo kaltinamas dėl žmonijos nesėkmių ir Dievu buvo ir yra, galėčiau teigti, pridengiamos nuodėmės. Taigi, Dievas tik sukurtas personažas, dar kitaip atpirkimo ožys.
 4. Forumas jūsų gyvenime. Kas?, Ar patinka forumai? Daug vietos lyg ir neužima, bet kai tik turiu laisvo laiko visada įlendu. Rimtas registracijas turiu keturias. Du forumai prie išnykimo ribos, trečiam ... meiliai bendravau su admin'ais, o dabar esu čia.. O ir forumai patinka. Randi sau reikiamos informacijos, gali ja pasidalinti ir viskas patirties pagrindu.
 5. Šiaip aš iš tų , kurie mėgsta parašyt, bet su sienom ilgai nepabendrausi.
 6. Na ko tik nepadarysi dėl turistų kiekio. Netikiu, čia tik gražus mitas ir žmones jis paperka, o tai neša pinigėlius.
 7. Su savitaiga ir vėžį galima įsivaryt. Man tai eilinė diena metuose. Ar tai pirmadienis, ar tai penktadienis 13. Nemėgstu ,kai aplinkiniai šią datą sureikšminą ir patys panikuodami bando sukelti paniką aplinkiniams..
 8. Neatpažintas skraidantis objektas, ar būtent ateiviai? Na esu mačiusi kažką įtartino danguje, nežinau kiek tai buvo nuovargio pridėta, bet mačiau. Nors netikiu, kad aplink mūsų Žemelę kažkas skraidė ar skraido. Yra kitos civilizacijos, na bent logiškai galvojant turi būti, bet abejoju, kad jos nori būti pamatytos.
 9. Kaktusas yra prie to kompiuterio, bet kiek jis naudos neša ir ar išvis neša-neįsivaizduoju. Vienintelis mano pastebėtas dalykas-suprastėjęs regėjimas. O dėl tų spindulių ir panašių dalykų,tikiuosi tai tik mitas ir jis nepakenks kitoms kartoms.
 10. Na visgi reikia prisiminti, kad geriausiai sutaria esantys vienos socialinės padėties. Kitaip sakant, kuo didesnis atotrūkis tarp žmonių padėties visuomenėje, tuo juos mažiau gali jungti. Retais atvejais, kai tai nepakiša kojos. O grįžtant prie temos, nenorėčiau draugų įžymybių tarpe. Abejoju ar liktų tas natūralumas.
 11. Tik per Kalėdas ir Naujus Metus man sniegas reikalingas. Didelės snaigės..
 12. Kiek apsižvalgiau ,tai čia dar lyg ir įmanomos diskusijos.
 13. Jis gimė viename iš chat kambarių, taip ir prigijo. Kas buvo tada ant liežuvio galo, prilipę iki dabar.
 14. Nesupyksiu jei kreipsitės ir - Jurgita.
 15. Gimiau, augau ir lyg šiol gyvenu Vilniuje.
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.