Pereiti prie turinio
haski

Virtuve

Rekomenduojami pranešimai

o tai ko jos jam netinka? k? pats si?lo? :rolleyes:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tarkim pas mus ties virykle ta visa siena iki puses isklota plytelemis, o visur kitur yra plastikines lentutes. :hm:

ir plaunasi gerai ir ziurisi :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o tai ko jos jam netinka? ka pats siulo?

 

Jis siulo dazyti, o as nenoriu :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jis siulo dazyti, o as nenoriu  :geda:

as ir nenoreciau :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:hm: o a? kaip tik plaunamo da?o nenoreeiau, galvoeiau apie plastikines lentutes...

Na plastikinem lentutem tikrai nedeeiau. jau "d?iaugiasi" mano tevai ir "neatsid?iaugia", pirma jos nuodingos ( na taip sako tiksliai ne?inau) be to nuo lentelio gan sunkiai valosi o riebalai visu seda virtuveje, per ilgesna laika ir ant lubo buna. pas mus namuose virtuves lubos buvo labai kreivos tai bandem plastikinem baltom deti. apsine?a net jos riebalais nor ir gariklis pas mus geras galingas bet vistiek yra, be to jos megsta gelsti. a? dejau apie kriaukl? ir virykl? plyteles o kitur tapetavau storais virtuviniais tapetais bent nesimato brudo, ir valosi jie neblogai. buvau pas vienus draugus tai jie da?e sienas bet tokiais adomiais da?ais susidaro tokia blizgi plevele, ir brauki per siena kaip per stikla. fainai atrodo gali pasidaryti spalva kokia nori. tik viena blogybe jeigu prasta ventiliacija tie da?ai atsilupa ir byra gabaliukais. tas malonumas ka?kur 5 metams gerai po to vel reikai ka?ka daryti.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
be to nuo lentelio gan sunkiai valosi o riebalai visu seda virtuveje, per ilgesna laika ir ant lubo buna.

Na cia gal dar nuo lentuciu paciu priklauso.

Pas mane plastikines lentutes (placios) bet valosi tiesiog super :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na plastikinem lentutem tikrai nedeeiau. jau "d?iaugiasi" mano tevai ir "neatsid?iaugia", pirma jos nuodingos ( na taip sako tiksliai ne?inau) be to nuo lentelio gan sunkiai valosi o riebalai visu seda virtuveje, per ilgesna laika ir ant lubo buna. pas mus namuose virtuves lubos buvo labai kreivos tai bandem plastikinem baltom deti. apsine?a net jos riebalais nor ir gariklis pas mus geras galingas bet vistiek yra, be to jos megsta gelsti.  a? dejau apie kriaukl? ir virykl? plyteles o kitur tapetavau storais virtuviniais tapetais bent nesimato brudo, ir valosi jie neblogai. buvau pas vienus draugus tai jie da?e sienas bet tokiais adomiais da?ais susidaro tokia blizgi plevele, ir brauki per siena kaip per stikla. fainai atrodo gali pasidaryti spalva kokia nori. tik viena blogybe jeigu prasta ventiliacija tie da?ai atsilupa ir byra gabaliukais. tas malonumas ka?kur 5 metams gerai po to vel reikai ka?ka daryti.

vos nera nuodingos, jei gaminant yra laikomasi tam tikru taisykliu ir dedamas tik tam skirtas ir rekomenduotinas kiekis medziagu.

sunkiai valosi greiciausiai todel kad prasta kokybe :lol: siaip mes turim ir kuo puikiausiai ir svariausiai valosi :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dazomi tapetai labai patinka, o jei sienos truputi nelygios tai parinkus rasta ir nudazius keliomis splvomis tas nelygumas visai nesimatys, o be to juk sudejus ir sukabinus visas spintutes daug vietos uzsidengia. Pas mano drauge virtuveje isklijuota dazomais tapetais, tai kai apsinesa garais, riebalais, dumais, ji perdazo. Gali perdazyti ir kitomis spalvomis, nes ta pati spalva per keleta metu nusibosta.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Da?omi tapetai tikrai geras atradimas.Pas mus salione tokie.Vis ant sienos kaban?ias g?les laistydama persistengiu,bet puikiai nusivalo vanduo ir kt.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai gra?u b?na atviros plytos, arba tiksliau tokios specialios plytel?s imituojan?ios ta?yto akmens luitus. Labai noriu, bet vis nesiry?tu, nes ?sivaizduoju kaip reiks nuo jų dulkes gaudyti, tai noras praeina...

 

Kokie ?iais laikais kokybi?kiausi virtuv?s baldai? Koksai stalvir?is geriausia? Taip norisi atsinaujinti.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
986.jpg

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patinka man tokios kampu virtuvės, ir vietos mažiau reik, ir gražu, mano akim žiūrint :rolleyes:

1487_2007021109.jpg

 

Įdomiai spalvos žiūrisi :)

gitanew.jpg

 

Man kaip visad, šokoladinės, kakavinės spalvos :)

116028b.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.