Pereiti prie turinio
haski

Virtuve

Rekomenduojami pranešimai

Tas paskutinis variantas ir man labai patinka, viskas taupiai suprojektuota ir svarbiausia, kad viska turi po ranka. Pas anglus juk pacioje virtuveje nevalgo, jie turi taip vadinama "seetinga" .


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tas paskutinis variantas ir man labai patinka, viskas taupiai suprojektuota ior svarbiasia, kad viska turi po ranka. Pas anglus juk pacioje virtuveje negvalgo, jie turi taip vadinama "seetinga" .

 

Aš irgi noriu tik mažos taupiau išnaudojant namo erdvę virtuvės, tuo labiau kad būtų viskas po ranka, kur pasisuski viską pasieksi, tik svarstau, ar daryti iš vieno kampo, ar iš dviejų kaip šioje nuotraukoje :victory:

Jeigu iš dviejų, tai toje pusėje kur nėra lango, norėčiau kelių baro kėdžių, kad be darant kavkę, draugės galėtų atėja irgi paplepėt, ar vyras valgyt bedarant prisėstų užkast ir t.t.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kad be darant kavkę, draugės galėtų atėja irgi paplepėt, ar vyras valgyt bedarant prisėstų užkast ir t.t.

butent, mes juk daugiausia laiko ir praleidziame virtuve. Man tai pati geriausia vieta su draugemis paplepeti :victory:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man virtuve irgi svarbiausia vieta- man virtuve turi buti svariausia ir patogiausia :coffee: mes tai pastate stala virtuveje,kad valgyti :)cia kurias naujas nuotraukytes as esu ikelusi-tai cia nuomuojami namai su tokiom virtuvem,salionais ir voniom :D tiesiog ziurejua,man patiko ir ikeliau :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas viena pzistama bute beveik ant visos sienos yra veidrodis. man labai idomiai atrodo ir graziai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na veidrodziu virtuveje nenoreciau tureti :cray:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pas viena pzistama bute beveik ant visos sienos yra veidrodis. man labai idomiai atrodo ir graziai

 

Nelabai įsivaizduoju kaip tai atrodytų :flowers:

Bet kad įdomiai tai tikrai įsivaizduoju :cray: norėčiau pamatyt :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mano mama bute yra labai daug veidrodziu, apsoliučiai ant visu duru, kambariuose, senine spinta veidrodine, žinokit jus nepatikesit kaip aš iš pradžiu nejaukiai jaučiausi :flowers: Kažkokia mistika :rolleyes::cray:

Mama sako kad taip pat labai ilgai priprasti negalejo :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pas mano mama bute yra labai daug veidrodziu, apsoliučiai ant visu duru, kambariuose, senine spinta veidrodine, žinokit jus nepatikesit kaip aš iš pradžiu nejaukiai jaučiausi :) Kažkokia mistika :hm::rolleyes:

Mama sako kad taip pat labai ilgai priprasti negalejo :hm:

oj, as irgi nejaukiai jausciausi tokiuose namuose. man veidrodis turi buti vonioje, kolidoriuje vienas ir viskas..... kitaip man bus per daug zmogaus kuno atspindziu :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1189501753_bdiag.jpg

 

delta1.jpg

 

DSC00115.jpg

 

Кухня%202-1.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jums tokia kompaktiska virtuve :wacko:

 

ATT85676-vi.jpgATT85675-vi.jpg

 

ATT85674-vi.jpg

 

ATT85672-vi.jpg


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia faina kompaktiska virtuve :wacko: bet gaila. man reikia virtuvei viso kambario llaime:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.