Pereiti prie turinio
haski

Virtuve

Rekomenduojami pranešimai

labai jki ir faina virtuve pas tave Eitvyde :flower:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip aš čia taip praleidau viską(ir Oksanos svetainę) ir tavo virtuve, Eitvyde?

Na tikrai labai fainas virtuvės komplektas spalvų derinys man labai mielas ir priimtinas, nes dabar man gražu viskas nuo dramblio kaulo spalvos iki tamsiai rudos :super:

Ir spintutės labai fainos, tik norėtūsi kitokios spalvos stalviršio, ir integruotos viryklės ir būtų kaip iš paveiksliuko :super: nors ir dabar ne ką prasčiau :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū. :rolleyes:

Na viryklė integruota ir man labiau patiktų, tik kaina tada labai skirtųsi :D O koks stalviršis prie tokio komplekto tau labiau tiktų?

Man tai keista, kad niekas neprikibo prie kilimo... negi pas ką nors dar virtuvėje jis yra?

 

Ir dar keletą nuotraukyčių... radau internete, gal kam netyčia patiks :victory:

Man toks naudotinas variantas atrodo trečias, jei gyvenčiau name norėčiau atskiro išėjimo į lauką iš virtuvės...

 

interior74fm5.th.jpg interior78pl2.th.jpg interior85bv2.th.jpg

interior101kz7.th.jpg interior107qg6.th.jpg


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svajoniu virtuve... :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
PCG1051795.JPG

 

anglisko stiliaus virtuve :victory: labai jau pazistamas vaizdas :victory:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aha cia visos anglisko stiliaus virtuves kurias idejau... man siaip labai net patinka toks stilius :victory: beja kai nusipirksim nama-butinai darysiu panasia :victory:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aha cia visos anglisko stiliaus virtuves kurias idejau... man siaip labai net patinka toks stilius :victory: beja kai nusipirksim nama-butinai darysiu panasia :victory:

 

saunu, tada ziuresime i tavo nuosava virtuve :victory:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
saunu, tada ziuresime i tavo nuosava virtuve :victory:

oj kol jinai bus :victory: nors tikekimes,kad greitu laiku :victory:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
PCG1051853.JPG

 

Ši virtuvė gerai, jeigu gali netaupyti ir leisti sau virtuve turėti daug kvadratų, bet man ir šiaip ji būtų nepriimtina, nes ir kambario reiktų jau labai didelio. Gražu pažiūrėt bet pačiai niekad.

 

O va tas angliškas variantas kaip jūs sakot, man būtų idealus, aišku norėčiau kitokių spalvų, stalviršių, spintelių, tuos rėmus iškart lauk nulupčiau kur virš lango, bet virtuvės erdė išnaudota, o maximum užima 7 kvadratus :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.