Pereiti prie turinio
haski

Virtuve

Rekomenduojami pranešimai

Spalvos :rolleyes:

 

Havana1.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmoj nuotraukoj ( mano manimu toks stalas) tikrai nesiderina,as tokio nepirkciau :rolleyes:

Labiausiai patiko paskutinis :)

Ir sau tokio noreciau :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten stalas tai jo, nelabai prie ko iš šios nuotraukos žiūrint. Bet jeigu visam name suderinta naujovės su "sena gera" gal ir visumoj gražiai žiūrisi.

Bet man tai visur spalvos :wub1: :wub1:

:ps: Galėčiau tai aš jaučiu visą namą tokiom splavom ir dekoruočiau, visais rudos spalvos atspalviais :wub1:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man tas stalas visai nieko, nors man labiau stačiakampiai patinka... didesni masyvesni tokie, kad tvirti būtų :wub1: O jei nematyt stalo, tai virtuvė graži, tik didoka...

Spalvos gražios, nors savo virtuvėj daryčiau daugiau rondonmedžio spalva... kai parveš mum virtuvės spinteles ir sudėsim - nufotkinsiu ir parodysiu.. antram paveiksliuke, tos oranžinės spintutės, tai man ni v tiemų, bet aišku skonio reikalas.. šiaip aš nemėgstu spintelių su tokiu paviršium kur nei persimato nei ne... man turi būti arba normalus stiklas arba išvis be stiklo :wub1:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
picline05.jpg

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias infrared
Spalvos :flower:

 

Havana1.jpg

nu sitas tikrai grazus :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

041233-inter-11.jpg

041233-inter-13.jpg

041233-inter-3.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakėlus Indrutei temą prisiminiau, kad žadėjau savo virtuvę parodyt :)

Susikėliau kompan fotkes, bet matau, kad spintutės išėjo normaliai, o kampas labai stipriai tamsiai, gal todėl, kad naktis jau buvo, o jis pri lango stovi, gal nuspaudžiau ką fotike.. perfotografuot dabar negaliu, nes jis išrinktas (toliau tvarkomės virtuvę), kai surinksiu pakeisiu į normalią foto... šiaip baldų spalva labai panaši, o kampo odelė šviesaus dramblio kaulo spalvos...

 

fo1ab8.th.jpg fo2xe0.th.jpg


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten seni tapetai, dabar pasikeitėm langą ir laukiam kol galėsim atjungti apšildymą ir apšiltinti tą sieną, tada ir ten bus lentutės.. kai baigsim įdėsiu bendrą vaizdą :)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man kaip tik atrodo, kad gal butu graziau palikti ta siena, priduoda charakteristikos..Aisku, nesimato pilno vaizdo, tad gal kitaip atrodo realybeje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na neišeis priduot charakteristikos, nes ta siena bus šiltinama, tad ant jų dėsis puta ar koks ten velnias, bus glaistoma ir t.t. O tapetai tie jau mums pabodę, aišku kai tapetavom kažkada seniai seniai, tai visai jauki virtuvė buvo :blink: Dabar bus lentutėm, tokia higieniška :)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.