Pereiti prie turinio
uogyte

"Avon" kosmetika....

Rekomenduojami pranešimai

Iš Avono naudoju dušo žele(man jos labai kvapnios),kvepalus LBD,Tomorrow HEART asencija,naujausia tušą(esu juo patenkinta),pudros rutuliukais,pėdų mikštikliu ir rankų kremu,kremus nuo celiulito ir strijų,biusto stangrinantį,daugiau dar nieko nesu užsakinėjus,kažkaip nesusidomėjau :wub1: Ai dar plaukų aliejuką pirkausi prieš kokius tris metus,bet man nepatiko,plaukai pradėjo slinkti nuo jo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
labai nepatiko man lupu blizgesiai, kai uzsitepi, tai ant lupu kai kokia kose

Man taip pat nepatiko :wub1:

 

As naudojau krema nuo striju,nuo celiulito. Ranku krema.

Krema pedom, koju dezodoranta,vesinamaji koju dezodoranta :this:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as is avon anksciau esu pirkus plauku blizgesi tusa akim tai nepatiko,po to kuri laika nepirkau nieko dabar kai pazystama is kauno visgyre avon tai buvau uzsisakius rinkini rutuline pudra lupdaziai ir sepetukas tai fainai,taip noreciau kokiu kremu kunui,veidui,bet nebeturiu konsultantes :x1:

 

as ir buvau nusipirkus kunui krema nuo striju bet man nepadejo isvis

 

noreciau veido krema koki nuo rauksliu,nuo celiulito ir stangrinamaji kuno krema,tik aisku uz normalia kaina,gal zinot kas klaipedoj platintoja?avon


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As si men., ir nemazai uzsisakiau :D

 

Krema nuo celiulito as turiu, man visai patiko jis,tik reikia gan stipriai ji itrinti i oda :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man labai patiko kuno losjonas SPA su ryziais ir sake :mda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na stai ir vel pradejau platinti Avon ir jau prisipirkau sau uz 150 euru :D Dar laukiu puses si penktadieni turetu atvezti :doh: Bet jau isbandziau Personal Match krempudra ir turiu pasakyti, kad daug geresne, nei Loreal Infallible..Uzsisakiau Precision Glimmer seselius ir labai ju laukiu, nes man Avon seseliai visalaik patikdavo, tad tikiuosi ir sie bus liuks..Dar uzsisakiau Mousse Mascara tusa, tad labai idomu, koks jis bus, nes vienintelis, kuriuo visada pasitikejau, buvo nenuplaunamas Avon tusas..Taip pat jau isbandziau Anew veido tekstura atkuriancias sveiciamasias serveteles, dar kol kas rezultatu nepastebejau nes naudoju tik keleta dienu..Taip pat naudoju ir Voku zele ir paakiu krema, nes tikiuosi atsikratyti juodu paakiu :) Beje, gal kas jau isbande Planet Spa plauku kauke su alyvuogiu aliejumi, nes kvapas tiesiog nuostabus, bet nezinau ar tiktu daznai besiriebaluojantiems plaukams ;) Ir dar noriu parekomenduoti, jei kas dar nebande, duso zele Divine time, jau koks nuostabus kvapas :( :lol: :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man draugės nesenai įkalbėjo nusipirkti iš avono aliejiuką plaukų galiukam, nors visad sakiau kad šu... nės kosmetikos už avon ir oriflame nėra pausaulyje. BET, tas aliejukas tikrai superinis :doh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na Nicole,zinosim pas ka informacijos apie Avon kosmetika teirautis :doh:

 

Aplamaj Spa serija labai giria.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ir labai patinka kai kurie produktai is avon. alyvuogiu aliejaus kauke as naudojau, man labai patiko, ir ilgam laikui.... tik kainos lietuvoje pakankamai aukstos tai kaukei ir aplamai planet spa produkcijai :doh:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu oksana ir Anglijoje turi pas ka uzsakyti AVON :doh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o tu oksana ir Anglijoje turi pas ka uzsakyti AVON :pana3:

turejau kai gyvenom sename name, o kai persikraustem, tai cia neturiu kolkas- pas mama uzsakineju lietuvoje,internetu paziuriu kataloga ir uzsakau, o kai griztu pasiemu viska :ledai: :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man draugės nesenai įkalbėjo nusipirkti iš avono aliejiuką plaukų galiukam, nors visad sakiau kad šu... nės kosmetikos už avon ir oriflame nėra pausaulyje. BET, tas aliejukas tikrai superinis :lol:

as ir si aliejuka naudoju,man labai patinka :lol: :lol: :lol:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.