Pereiti prie turinio
Teologas

Ar tikite Dievo buvimu?

Ar tikite Dievo buvimu?  

38 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar tikite Dievo buvimu?

    • Tikiu
      24
    • Abejoju
      7
    • Netikiu
      7


Rekomenduojami pranešimai

Gali būti,tik kiti Dievą vadina Aukščiausiuoju protu, o aš siųlau išeiti laukan, pakelti galvą

į dangų ir pasakyti, iš kur visa tai atsirado?


385864ad89a73b1431d1878d8d9ed828.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau jei dievas tikrai butu ,tai sioji zemeleji tiek neteisybes nebutu


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau rūpi matirealus gyvenimas, O ar tu daug lendi į skruzdėlyną, ten tvarką daryti. Yra

Kosmoso dėsniai ir jų mes nevaldome , nors ir žinome juos,. Gal ir skruzdės ant mūsų pyksta, kad nepadedame namų kurti


385864ad89a73b1431d1878d8d9ed828.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kalbant tai ne apie matrialius dalykus turejau minti ir ne apie tai kad man turetu kas padeti tik manau neteisinga kai mirsta kudikeliai ar siaip vaikai .Pries pusmeti mano drauges giminaite pasigimde suneli ,po devyniu dienu nei is sio nei is to mire ir kur tas dievas taip laukiamas vaikelis buvo penkerius metus zmones negalejo susilaukt o kai susilauke dievas pasieme ,geriau jau nebutu ir daves tiek skausmo zmonem .As tiem zmonem visiskai svetima ir tai suzinojus sirdis plysta o tai ka jie ....


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tau rūpi matirealus gyvenimas, O ar tu daug lendi į skruzdėlyną, ten tvarką daryti. Yra

Kosmoso dėsniai ir jų mes nevaldome , nors ir žinome juos,. Gal ir skruzdės ant mūsų pyksta, kad nepadedame namų kurti

cha cha cha prajuokinai mane su savo kosmoso desniais :mirksiukas::rolleyes::doh: :) :doh::hm:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jei kalbant tai ne apie matrialius dalykus turejau minti ir ne apie tai kad man turetu kas padeti tik manau neteisinga kai mirsta kudikeliai ar siaip vaikai .Pries pusmeti mano drauges giminaite pasigimde suneli ,po devyniu dienu nei is sio nei is to mire ir kur tas dievas taip laukiamas vaikelis buvo penkerius metus zmones negalejo susilaukt o kai susilauke dievas pasieme ,geriau jau nebutu ir daves tiek skausmo zmonem .As tiem zmonem visiskai svetima ir tai suzinojus sirdis plysta o tai ka jie ....

o siaube-perskaiciusi,nes sirdis suvirpejo-koks kosmaras...... vat ir kaip tai paaiskins tavo kosminiai desniai????????????????????????????????????????


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. O jei tas vaikutis užaugęs būtų patapęs kokiu žudiku manijaku? Ar kokiu Stalinu ar Hitleriu, ar Bin Ladenu ar...kiek skausmo būtų buvę kitiems žmonėms...Dievas pasiėmęs jį išgelbėjo kitus nuo kančių...

2. O gal tam vaikeliui buvo lemta susirgti kokia sunkia skausminga liga ir ilgai kankintis kol pasimirs... Dievas jo pasigailėjo ir pasiėmė pas save anksčiau...

Nepamirškit, kad yra ne vien Dievas yra ir velnias...ir galbūt jie žaidžia likimais mūsų ir niekad nežinia ar mirtis tai pati blogiausia išeitis... čia aišku visiškai teoriškai pamąstant apie "galbūt" nepinant į tai emocijų...

 

O šiaip kraupu.. joks gyvenimui šansas neduotas :mirksiukas:

 

p.s. linux, paskaitykit savo postą.. gailit tėvų, o ne vaikelio...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dievu, manau, kad tikiu, kad jis yra, tik aš dar jo neatradau, aš jo dar ieškau, nors manau, jis yra. Jis nėra man nei katalikiškas, nei kokios kitos religijos atstovas, nėra Dievas žmogaus pavidalu (panašų į save, kad kūrė aš suprantu kiek kitaip...), Dievas, kaip čia jau anksčiau kažkas minėjo, yra ta energija, kuri kaip mes sakome, yra "kažkas aukščiau" žmogaus. Čia dar kažkas klausė, kodėl DIEVAS, prie ko čia Dievas.. Man atrodo, kad tai universalus pavadinimas to, ką ir vadiname aukštesniąja jėga, tai tas pats kas klausti, kodėl nemotyvuoti žodžiai vadinami būtent tokiais pavadinimais, kaip antai kodėl kėdė yra kėdė. Juk kėdės nevadinsiu "ėdkė" kokia... tiesiog pats pavadinimas Dievas neturi būti tapatinmas su konkrečios religijos Dievu ir konkrečios religjos Dievo supratimu, tada tokių klausimų, manau, nekyla.

Dėl to, kaip čia kažkas minėjo, kad jei Dievas būtų, tai žemėje nevyktų tokių blogybių... Aš manau, kad Dievas čia niekuo dėtas. Jis nėra (bent jau man) kažkoks sėdintis visagalis ir stebintis žmones bei valdantis ir teisiantis. Man jis gana pasyvus stebėtojas, net ne stebėtojas o net nežinau kaip įvardinti tiesiog tas, kas yra. Kažkas yra sakęs, bijok to žmogaus, kurio Dievas gyvena danguje... Pasakymas, mano galva, labai taikus. Dievas yra visur, aplink mus ir mumyse, dievas yra gamtos stichija ir besiskleidžiantys lapai... viskas yra Dieve...viskas yra dieviška, taip pat ir mes.

 

Nors dar ne taip seniai buvau nusivylusi viskuo ir maniau, kad jo nėra. Nepajutau jokio apreiškimo, žinom, nei pattyriau kokią mistinę religinę ekstazę, tačiau manau, jog jis visgi yra.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikėti yra viena, tačiau tikėjimą garbinti, skleisti tarp kitų, čia jau kaip ir kažkoks bizniukas gaunasi, rinkiminė agitacija. Dievas yra vienas ir negali jis būti vienos religijos geresnis, kitos blogesnis ... tačiau yra kaip yra


85973d24eb7ab491f933b83223486c56.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tikėti yra viena, tačiau tikėjimą garbinti, skleisti tarp kitų, čia jau kaip ir kažkoks bizniukas gaunasi, rinkiminė agitacija. Dievas yra vienas ir negali jis būti vienos religijos geresnis, kitos blogesnis ... tačiau yra kaip yra

,,,,va čia labai sutinku...

Seniai senia buvom pagonys, paskui krikščionys...tada kuris dievas yra geresnis?...šaknys mūsų pagonybėje, ... o kur dar perbėgimai į rytų kultūras, kai garbinami, vėl, kiti dievai?....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniskai tikiu dievu, nors mano tikejimas labai svyruoja tarp zmogaus ir dievo, tiksliau turiu nuojauta, kad zmogus yra dievas. Netikiu jokiom religijom, nors esu kristytas ir mano tevai katalikai. Nes visi tiki i zmogu, budistai i buda, kriscionys i jezu kristu jie tik buvo nusvite zmones. Kazkas uz zmogu yra auksciau, gal tai dievas, nezinau. Labai nenoriu issiplesti, bet dievas yra, jis gal ne tokio pavidalo kokio isivaizduojat bet jis yra :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...neperseniausiai mano vaikas, klausia ar yra dievas ir kodėl kitų religijų žmonės teigia jog jų dievas yra tikresnis, nei kitų religijų.... :mirksiukas: (Nors mes apie tai niekada nekalbėjom) Kodėl tai kas gera turi būti dievas? Kodėl tada žmonės serga jei dievas geras? Kodėl aš jam negaliu paduoti rankos, kad man padėtų, jei galiu paduoti ranką tau ir tu man tikrai padėsi?....

Teko pasukti galvą su atsakymais.... :girl_dance:

King..kodėl sakai jog visi tiki į žmogų? Sakyčiau tai iliuzinės materijos sukurimas pagal svo atvaizdą. Vat ir vaikas mano sako kodėl tas dievas nepaduoda man rankos?....Jei jis yra, lai paduoda, ...per kitus?....tuomet tai žmogaus asmenybės nuasmeninimas..... :meet:

Kad kažkas yra , tikiu...ir gik sviete nenoriu nieko įžeisti... :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.