Pereiti prie turinio
ArasLT

Seksualinis šeimos gyvenimas - kas normalu, o kas TABU

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Aš vedęs jau 17 metų, tačiau niekada nebuvau patenkintas šeimos seksualinio gyvenimo puse.

Ar tai normalu, kad ikišiol tėra toleruojama TIK 1 poza ?

Ar tai normalu, kad vyras turi visą mėnesį "prašyti" žmonos ?

Ar lytiniai santykiai šeimoje - tai abieju šalių susitarimas (kurio gali net po kelis mėnesius ir nebūti), ar visgi sąvokos "vyras" ir "žmona" įpareigoja abi puses bent minimaliai atsižvelgti ir į kitos pusės poreikius ?


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:rolleyes: Keistai jus cia gyvenat...Tai gal zmona net nezino,kad esi nepatenkintas?ar sakei jai...kad ir del tos 1 pozos...Juk 17 metu kartu,tai ir kalbetis turit ismokti ir isklausyti...O pats ar bandei keisti pozas,gal tik pagalvojai ir nesiryzai?O zmona juk minciu skaityti nemoka...Neginu as jos ir ant taves nevarau,tik mastau...

Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Malonu, kad susidomėjote mano tema.

 

Aš tai bandžiau ne vieną kartą su ja pradėti pokalbį apie seksą, bet vos tik kalba nukrypsta į tą pusę, tuo viskas ir užsibaigia.

Kai tik pasiūlau pakeisti pozą, geriausiu atveju išgirstu "gal kitą kartą", o blogiausiu - "viskas, aš jau miegu" (t.y. net ir to paties nebegaunu).

 

Norėčiau pasiteirauti moterų (manau jau supratot, kad žmonos to paklausti nepavyksta).

Ar tikrai moters organizmas nejaučia poreikio seksui ?

Ar tikrai esant kitokioms problemoms (na tarkim finansinės, problemos su vaikais, problemos darbe ir pan.) moteris gali ilgam (mėnuo ar du) prarasti norą mylėtis ?

Kiek dienų po mėnesinių pabaigos saugu mylėtis be prezervatyvo (nenorint pastoti) ?

Ar moteris jaučia skirtumą mylintis su prezervatyvu ir be jo ?

 

Išanksto dėkoju už atsakymus.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
1. Ar tikrai moters organizmas nejaučia poreikio seksui ?

2. Ar tikrai esant kitokioms problemoms (na tarkim finansinės, problemos su vaikais, problemos darbe ir pan.) moteris gali ilgam (mėnuo ar du) prarasti norą mylėtis ?

3. Kiek dienų po mėnesinių pabaigos saugu mylėtis be prezervatyvo (nenorint pastoti) ?

4. Ar moteris jaučia skirtumą mylintis su prezervatyvu ir be jo ?

 

1. Nu bent jau mano poreikį seksui organizmas tikrai skleidžia gan stiprų, įpatingai po mnėnesinių ;)

2. Manau tikrai gali, bet tai ir vyro klaidos gali būti.

3. Po mėnesinių iškarto bent savaitę tikrai yra saugu mylėtis be prezervatyvo, nors kiekvienos moters oganizmas kitoks.

4. Žinoma jaučia. Man patinka jausti tikrą vyrą, o ne guma aptrauktą :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar norėčiau pridurti.

Kad žmona nejaučia jokio malonumo jau nekalbu apie orgazmą tai jau ir taip aišku, kalti esat bu. Ji todėl kad neatsiveria, tu kad nebandai jos atverti, arba pakelti iki ekstazės, nors ką ten ir prikelsi kaip tik viena poza :rolleyes:

Šiaip nelinkus aš kaltint moterų, BET ji tau nejaučia nieko, aš manau ;)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
1. Nu bent jau mano poreikį seksui organizmas tikrai skleidžia gan stiprų, įpatingai po mnėnesinių ;)

2. Manau tikrai gali, bet tai ir vyro klaidos gali būti.

3. Po mėnesinių iškarto bent savaitę tikrai yra saugu mylėtis be prezervatyvo, nors kiekvienos moters oganizmas kitoks.

4. Žinoma jaučia. Man patinka jausti tikrą vyrą, o ne guma aptrauktą :rolleyes:

 

3. Man žmona vis aiškinama, kad "jos organizmui" saugu yra max. 2 paros, o tai dažniausiai ir 1.

4. Nežinau kaip jai jaučiasi skirtumas, o man tai labai didelis, todėl stengiuosi "medžioti" vienintelę parą per mėnesį (apytikriai mėnesį).

 

Dar būtų klausimas, nors ir suprantu, kad tai labai individualu:

Mums su žmona arti 40. Tokio amžiaus moteriai kas kiek laiko kyla noras mylėtis ?

Man tai niekada neužtekdavo, o paskutiniu metu 1 kartas per mėnesį tiesiog varo iš proto.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
3. Man žmona vis aiškinama, kad "jos organizmui" saugu yra max. 2 paros, o tai dažniausiai ir 1.

4. Nežinau kaip jai jaučiasi skirtumas, o man tai labai didelis, todėl stengiuosi "medžioti" vienintelę parą per mėnesį (apytikriai mėnesį).

 

Dar būtų klausimas, nors ir suprantu, kad tai labai individualu:

Mums su žmona arti 40. Tokio amžiaus moteriai kas kiek laiko kyla noras mylėtis ?

Man tai niekada neužtekdavo, o paskutiniu metu 1 kartas per mėnesį tiesiog varo iš proto.

 

Sakau nuoširdžiai man jūsų abiejų gaila ;) Tavęs kad "gauni" taip retai ir tik vieną kartą :super: O ji kad nenori.

 

Dabar dėl jūsų amžiau va šito aš ir nežinau, nes man tikrai gerokai mažiau, gal todėl ir noras būną visada ir didelis :rolleyes:

 

O šiaip kodėl jūs gaudot tą VIENĄ dieną???

Nesuprantu aš čia kažko....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sakau nuoširdžiai man jūsų abiejų gaila ;) Tavęs kad "gauni" taip retai ir tik vieną kartą :super: O ji kad nenori.

 

Dabar dėl jūsų amžiau va šito aš ir nežinau, nes man tikrai gerokai mažiau, gal todėl ir noras būną visada ir didelis :rolleyes:

 

O šiaip kodėl jūs gaudot tą VIENĄ dieną???

Nesuprantu aš čia kažko....

 

Ko čia nesuprasti ?

Apsisaugojimo priemonės - griežtai mano pareiga.

Riboti chirurginiu būdu vaisingumą kol kas nedrįstu, belieka prezervatyvai (o jie per 17 metų jau man gerklėj stovi)

Be apsaugos, kaip jau minėjau, turiu per mėnesį vienintelę dieną (t.y. naktį, nes kitu paros metu - TABU).


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Snekant apie apsisaugojima..Jei nenori zmona ryti tableciu,tai yra pvz.zvakutes naudojamos vienam kartui...Kaip ziuriu,zmona nerodo jokios iniciatyvos.O gal jai prasidejo vadinamasis "klimaksas"-tuo metu moterys buna jautrios,nes tai kaip zenklas,kad eini senyn.Bent jau as taip isivaizduoju...Tiksliai nezinau,kada tas periodas uzeina,skirtingai kiekvienai moteriai ,manau.Ir skirtingai jos tai "pernesa".Vienas apima depresija,o kitoms tik pyla karstis,bet,manau,kad tada ir noras myletis sumazeja.O kaip problemos sprendimas-yra vitaminu specialiai tam laikotarpiui.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dar norėčiau pridurti.

Kad žmona nejaučia jokio malonumo jau nekalbu apie orgazmą tai jau ir taip aišku, kalti esat bu. Ji todėl kad neatsiveria, tu kad nebandai jos atverti, arba pakelti iki ekstazės, nors ką ten ir prikelsi kaip tik viena poza

Šiaip nelinkus aš kaltint moterų, BET ji tau nejaučia nieko, aš manau

Pritariu Indrute :rolleyes:

Ar mes visi norim kartuot kazka vel ir vel jei tai yra mums nemalonu :super:

ArasLT, o pats bandei imtis iniciatyvos ir pakeisti ta viena poza, keliom kitokiom? Gal zmonai visai patiktu, gal ji laukia tiesiog tavo veiksmu ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pritariu Indrute :rolleyes:

Ar mes visi norim kartuot kazka vel ir vel jei tai yra mums nemalonu :super:

ArasLT, o pats bandei imtis iniciatyvos ir pakeisti ta viena poza, keliom kitokiom? Gal zmonai visai patiktu, gal ji laukia tiesiog tavo veiksmu ;)

 

Aišku siūliau.

Pats bent kelis variantus pasiūliau, tik kad net iki galo neišklausė.

Tada sakau, pasiūlik pati ko nori (man tiktų beveik viskas, tik ne akrobatiniai triukai).

Šiaip tai aš daug kur gyvenime (ir čia) esu eksperimentatorius, man įdomu išbandyti viską (aišku iki tam tikros ribos - va narkotikų nenoriu bandyti).

Sekse išbandyti ką naujo svajoju jau 17 metų, todėl jau esu pasiruošęs priimti BET KOKĮ pasiūlymą.

Tačiau ką daryti, jei ji duoda suprasti, kad "tik taip arba nieko".

Labai geru atveju pasako "gal kitą kartą" (ir taip visą laiką).

Vadinasi išeities nebėra - mano pasiūlymai užtraukia pyktį (dažniausiai) arba jų tiesiog negirdi, iš jo pusės pasiūlymų ar variatų nesulaukiu.

Aišku galima būtų "į šoną", bet man negalima prarasti šeimos, o kaip tik tuo ir baigtųsi.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
3. Man žmona vis aiškinama, kad "jos organizmui" saugu yra max. 2 paros, o tai dažniausiai ir 1.

4. Nežinau kaip jai jaučiasi skirtumas, o man tai labai didelis, todėl stengiuosi "medžioti" vienintelę parą per mėnesį (apytikriai mėnesį).

 

Dar būtų klausimas, nors ir suprantu, kad tai labai individualu:

Mums su žmona arti 40. Tokio amžiaus moteriai kas kiek laiko kyla noras mylėtis ?

Man tai niekada neužtekdavo, o paskutiniu metu 1 kartas per mėnesį tiesiog varo iš proto.

Na-man greit sukaks 40...Bet sekso iki siol noriu-ir noriu daznai-bent jau 2-4 kartus per savaite-nes buna visko-nuovargis ir seip nuotaika nekokia...bet ka tik perskaiciau straipsni kad seksui amzius neturi jokio poveikio-t.y. ir senivo amziaus zmones gali noreti ir tureti...Tai kad tu turi rymta problema...sakai taip gyvenot visus tuos 17 metu?Na nezinau...As pries 17 metu buvau nesutramdoma tuose reikalose,dar ir pries 10 metu...Dabar irgi kartaisisdykauju...O jau del pozu-tai isvis nera ka kalbeti jog kiek vienoje pozoje gauni vis kitokiu pojuciu...O kuom tavo zmona motivoja savo nenora isbandyti kitu pozu?Na zinoma isskirus tradicine "as pavargau,man skauda galva"?

skaitant tavo zinutes kilo tokia mintis-arba ji VISISKAI nieko tau nejaucia;arba turi kita vyra;arba dar jaunysteje buvo labai iskaudinta kad visam gyvenimui liko pasislykstejimas seksu...Na-arba tu pats nemoki deramai UZVESTI moters...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.